Vandenilio generatorius HWT-1500HU

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

850,00 €
Kiekis

GARANTIJA: 24 mėnesiai

Kilmės šalis: Korėja

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

Vandenilio generatorius HWT-1500HU, KAINA BE PVM: 702.479339, KODAS: HWT-1500HU | 001
HWT-1500HU

H2 gamybos metodas * PEM EC + R / O + HDU derinys
* Konstrukcijos ypatybės: pertvaromis atskirta struktūra
* Vandenilio koncentracija (DH) 900 ~ 1200ppb
* Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) - 450 ~ -580 mv
Maksimalus vandens tiekimas daugiau kaip 720 (litrų per dieną)
Vidutinė tarnavimo trukmė: 5 metai naudojant 4 asmenų šeimos namų ūkyje
Galia tik SMPS
Svoris / dydis W320mm x H320mm x D110mm / 2,5 Kg
Vandenilio tiekimo slėgis 2 ~ 4,2 kgf / cm2

YPATUMAI

* Neatidėliotinas ir nepertraukiamas veikimas
* Cirkuliacijos laikas (pasirinktinai): 10–30 minučių (valdo naudotojas)
* Veikia po sumontavimo: galima nedelsiant
* Saugos blokas per valdymo grandinę

Vandenilio vandens gamybai realiu laiku, naudojamas originalus slėgis („be pompos“).

Norint kontroliuoti jungiklio veikimą, apatinėje filtro dalyje būtina sumontuoti solenoidinį vožtuvą. Jei funkciniame filtre yra įrengta filtravimo sistema, galima pasirinkti funkcinį vandenį, vandenilio vandenį ir kt. Deguonis atsirandantis vandenilio gamybos metu, turi išeiti į išorę arba būti išleistas su vandenilio vandeniu per dujinį / skysčio separatorių. HWCM maitinimo šaltinis bus sumontuotas naudojant SMPS. 

KAS YRA VANDENILIU PRISOTINTAS VANDUO?

Vandenilis yra labiausiai paplitęs cheminis elementas, sudarantis apie 75% visatos. Paprastai „vandeniliu“ vadiname molekulinį vandenilį arba H2. Kadangi individualūs vandenilio atomai turi tik vieną elektroną, jie jungiasi tarpusavyje, kad susidarytų stabilios H2 molekulės.

Vienas iš įdomiausių faktų apie vandenilį kaip antioksidantą yra atradimas, kad jis nukenksmina toksišką hidroksilo radikalą (stipriausią iš oksiduojančių rūšių) ir stiprų oksidantą peroksinitritą (susidariusį superoksido ir azoto oksido reakcijos metu), bet mažiau veikia fiziologinius radikalus, tokius kaip superoksidas ir azoto oksidas, kurių (mažos koncentracijos) yra reikalingos kaip signalinės molekulės.

Be to, vandenilis gali labai greitai įsiskverbti į audinius, sėkmingai pasiekia branduolį ir mitochondrijas ir atlieka su gyvensena susijusių ligų, vėžio ir senėjimo proceso prevenciją. Vandenilis taip pat įveikia kraujo - smegenų barjerą, kai dauguma antioksidantų to negali padaryti.

VANDENILIO SAVYBĖS

• Jis selektyviai pašalina tik aktyvųjį deguonį, kuris yra kenksmingas mūsų organizmui
• Tai vienintelė antioksidacinė medžiaga, kuri tinka mūsų smegenų ląstelėms
• Antioksidacinis poveikis yra 176 kartus stipresnis nei vitamino C
• Antioksidacinis poveikis yra 865 kartus didesnis už koenzimo Q10
• Tai saugus geriamasis vanduo neturintis šalutinio poveikio 

KODĖL VANDENILIS YRA TOKS VEIKSMINGAS?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas ir nukenksmina laisvuosius radikalus. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir didina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius uždegiminiuose procesuose ir įjungia mechanizmus, apsaugančius ląstelę nuo žuvimo.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kt.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir teigiamai veikti viso kūno audinius ir organus. 

AR GERAI GERTI DAUG VANDENILINIO VANDENS?

Skirtingai nuo deguonies, kuris yra oksidacijos priežastis, vandenilio rekomenduojama vartoti daug. Vandenilis lengvai pasklinda organizme, o išsiskiria per kvėpavimą. Nepriklausomai nuo išgeriamo kiekio, perteklinis vandenilis pašalinamas su šlapimu ar prakaitu.

GERIAUSIA SISTEMA, PERNEŠANTI VANDENILIO PRISOTINTĄ VANDENĮ

Klinikiniuose tyrimuose taikomi trys pagrindiniai vandenilio naudojimo būdai: įkvėpiant vandenilio dujų, leidžiant vandenilio prisotintą fiziologinį tirpalą ir – lengviausias, saugiausias bei ekonomiškiausias būdas – geriant molekulinio vandenilio prisotintą vandenį.

Vandenilio prisotintą vandenį galima pagaminti elektrolizės būdu (leidžiant elektros srovę per vandenį), kuri padalina vandens molekulę H2O į molekules O2 ir H2 bei ištirpdo jas vandenyje.

Vandenilio prisotintas vanduo yra daug žadanti, saugi, paprasta ir nebrangi terapija, skirta sustiprinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir gydyti labiausiai paplitusius sveikatos sutrikimus. 

KIEK GALIMA LAIKYTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Geriausia gerti ką tik pagamintą vandenį, tiesiai iš generatoriaus. Aktyvus vandenilis pats savaime yra stabilus, kol jis nėra šildomas ir nepasišalina garinant, plakant arba užšaldant. Tačiau vandenilis yra labai lengvas ir lengvai garuoja. Taigi, rekomenduojama išgerti vandenilinį vandenį per 1–3 valandas nuo pagaminimo.

KOKS VANDENILINIO VANDENS SKONIS?

Vandenilis neturi kvapo ir neturi spalvos. Taigi, geriant nesiskiria  nuo paprasto vandens. Bet vandenyje, kuriame yra vandenilio, yra dalelių kurios suteikia vandeniui minkštumą, kuris jaučiamas ryjant.

KODĖL TURĖTUME GERTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Vandenilinis vanduo yra naudingas gydant aktyvaus deguonies sukeltas ligas, nes jis pašalina tik aktyvų deguonį, o ne naudingą deguonį. Šiuolaikiniai žmonės vartoja funkcinio maisto produktus, kurių sudėtyje yra antioksidacinių medžiagų, tokių kaip vitaminas C, vitaminas E ir polifenolis, kurie turi oksidacijos procesą mažinančių savybių. Šie maisto produktai tikrai naudingi sveikatai. Kita vertus, vandenilis suskaidytas į vandenilio atomus (aktyvų vandenilį), kai tik organizmas jį įsisavina, toks aktyvus vandenilis sujungia su aktyviu deguonimi, sukeliančia įvairias ligas organizme ir pakeičia jį į vandenį, kuris galiausiai pašalinamas iš organizmo.

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Donex
HWT-1500HU

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)

Jums taip pat gali patikti