DVEJOPO NAUDOJIMO VANDENILIO GENERATORIUS H2LIFE

300,00 €
250,00 € Sutaupykite 50,00 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

GARANTIJOS SĄLYGOS
24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui
Garantija akumuliatoriui 6 mėn.

Kilmės šalis
: Kinija

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

PREKĖS ŽENKLAS:
  • -50,00 €
DVEJOPO NAUDOJIMO VANDENILIO GENERATORIUS H2LIFE, KAINA BE PVM: 250, KODAS: H2LIFE-AQUAPEM | 009
H2LIFE-AQUAPEM

Nešiojamas vandenilio generatorius H2 life - molekulinis vandenilis yra galingiausias pasaulyje antioksidantas. Jei ieškote geriausio vandenilio generatoriaus -„H2Life“ jums tinka. Jis taip pat ir vienas iš mažiausių šiandien rinkoje. Šis įrenginys labai panašus į Aquapem.

H2 LIFE VANDENILIO VANDENS GENERATORIUS ILGIAU IŠLAIKO VANDENILĮ.

12 VALANDŲ NEATIDARANT DANGTELIO, VANDENILIO KONCENTRACIJA LIEKA 1.7 PPM.

MEMBRANA DUPONT JAV

Jokio ozono ir chloro. „DuPont 117“ membrana tiksliai atskiria vandenilį ir kenksmingas dujas. Gaunate gryną vandeniliu prisotintą geriamąjį vandenį. Be to, nekinta vandens pH.

TRYS NAUDOJIMO BŪDAI

1. VANDENILIO VANDENS GERTUVĖ
2. VANDENILIO INHALIATORIUS
3. NEŠIOJAMOJAS VANDENILIO VANDENS GENERATORIUS

Pastaba: priedai vandenilio inhaliacijoms įsigyjami atskirai (nėra komplekte)

PATOGU PAIMTI
PLONAS KORPUSAS, PRAKTIŠKA MEDŽIAGA
GALITE PAPRASTAI NUSINEŠTI, KUR NORITE.
LG TINKAMOS SĄLYČIUI SU MAISTU MEDŽIAGOS
GALITE BŪTI TIKRI, KAD MAISTINĖS KOKYBĖS STIKLINĘ SAUGU NAUDOTI, KŪDIKIAMS IR NĖŠČIOSIOMS
INOVACINIS IŠLEIDIMO DIZAINAS
INOVATYVUS DUGNO IŠMETIMO DIZAINAS PRANAŠESNIS UŽ TRADICINĮ IŠMETIMO DIZAINĄ
0,2MPA VIDINIS SLĖGIS
UŽSITIKRINKITE DIDELĘ VANDENILIO KONCENTRACIJĄ

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS
Svoris 320 gr
Įtampa 3.6V
PEM dviejų kamerų elektrolizės technologija
Medžiaga: aukštos kokybės skaidrus BPA neturintis plastikas
ORP vertė: nuo –300 iki –500
H2 koncentracija: nuo 1500 iki 3700 ppb (1,5–2,7 ppm)
Baterija: 1250MAH
Vandens talpa: 320ML 
Įkrovimo trukmė: 3.5-4 val.
Tarnavimo laikas: apie 5000 val.

VEIKIA PILNAI ĮKROVUS
3 min. režimu  15 kartų
10 min. režimu 4-7 kartus

PRITAIKYTAS INHALIACIJOMS
Nuimkite dangtelĮ. Užpildykite 1/2 įrenginio indo vandeniu (išgrynintu, filtruotu ar mineraliniu) ir prisukite kvėpavimo įrangą. Uždėkite kvėpavimo įrangą ant nosies angų ir paleiskite vandenilio generavimo programą (3 arba 9 min.). Galima kartoti tiek kartų, kiek reikalinga.

JUTIKLINIS JUNGIKLIS
Įgaubtas dizainas leis lengviau surasti jį naktį. Tarnavimo laikas ilgesnis nei tradicinio dizaino jungiklių.

SLĖGIO SUMAŽINIMO VOŽTUVAS
Kai slėgis inde per didelis, slygio mažinimo vožtuvas pasispaus, kad būtų išvengta dujų buferio efekto.

SUJUNGIMO ŽIEDO DIZAINAS
Dvigubas sujungimo žiedo dizainas, prisukama jungtis. Stipresnis sandarinimas.

SPALVŲ REIKŠMĖS
Žalia - 3 min. veikimo režimas
Mėlyna - 10 min. veikimo režimas
Raudona - įspėjimas apie išsikrovusią bateriją
Šviesos išsijungia krovimo režime - baterija pakrauta

Šis butelis per 3 minutes sukurs daugiau H2 nei bet kuris kitas rinkoje esantis gaminys.
Į vandenį patenka tik grynas vandenilis. Deguonis, chloras ir ozonas yra atskiriami.
Galima naudoti bet kokį vandenį (RO, iš krano, distiliuotą, filtruotą, mineralinį).
Sukuria daug didesnę vandenilio vandens koncentraciją nei standartiniai elektrolizės principu veikiantys generatoriai.
Naudoja „PEM“ dviejų kamerų technologiją kartu su SPE
Lengva valdyti bet kokio amžiaus asmenims.
Pagaminta naudojant skaidrų, be BPA, karščiui atsparų plastiką, todėl į jį galite pilti karštą arba kambario temperatūros vandenį. Vandens temperatūra neturėtų viršyti 60 ℃.

Molekulinis vandenilis veikia kaip antioksidantas, priešuždegiminė, jauninanti ir ląstelių atsistatymą skatinanti priemonė. Molekulinis vandenilis plačiai naudojamas kovojant su oksidaciniu stresu, didina mitochondrinę energiją, skatina medžiagų apykaitą.

Vandenilis yra selektyvus antioksidantas, kuris pasirinktinai šalina žalingus laisvuosius radikalus, bet saugo naudingus radikalus. Vandenilis yra saugus, labai efektyvus ir neturi šalutinio poveikio.

KAS TAI YRA MOLEKULINIS VANDENILIS?

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

Vienas iš įdomiausių faktų apie vandenilį kaip antioksidantą yra atradimas, kad jis nukenksmina toksišką hidroksilo radikalą (stipriausią iš oksiduojančių rūšių) ir stiprų oksidantą peroksinitritą (susidariusį superoksido ir azoto oksido reakcijos metu), bet mažiau veikia fiziologinius radikalus, tokius kaip superoksidas ir azoto oksidas, kurių (mažos koncentracijos) yra reikalingos kaip signalinės molekulės.

Be to, vandenilis gali labai greitai įsiskverbti į audinius, sėkmingai pasiekia branduolį ir mitochondrijas ir atlieka su gyvensena susijusių ligų, vėžio ir senėjimo proceso prevenciją. Vandenilis taip pat įveikia kraujo - smegenų barjerą, kai dauguma antioksidantų to negali padaryti.

VANDENILIO SAVYBĖS

• Jis selektyviai pašalina tik aktyvųjį deguonį, kuris yra kenksmingas mūsų organizmui
• Tai vienintelė antioksidacinė medžiaga, kuri tinka mūsų smegenų ląstelėms
• Antioksidacinis poveikis yra 176 kartus stipresnis nei vitamino C
• Antioksidacinis poveikis yra 865 kartus didesnis už koenzimo Q10
• Tai saugus geriamasis vanduo neturintis šalutinio poveikio 

AR GERAI GERTI DAUG VANDENILINIO VANDENS?

Skirtingai nuo deguonies, kuris yra oksidacijos priežastis, vandenilio rekomenduojama vartoti daug. Vandenilis lengvai pasklinda organizme, o išsiskiria per kvėpavimą. Nepriklausomai nuo išgeriamo kiekio, perteklinis vandenilis pašalinamas su šlapimu ar prakaitu.

H2LIFE YPATYBĖS

Vandenilio generatoriaus indas pagamintas iš labai aukštos kokybės, plastiko be bisfenolio A (BPA) – tritano - plastikas yra storas, jo beveik neįmanoma sudaužyti.Hermetiška konstrukcija. Dangtelis gerai užsidaro, nėra galimybės vandeniui pratekėti, patikimai fiksuojasi. 

Nusipirkus kelias tritano plastiko stiklines, vieną turint namie, kitą darbe, galima nešiotis, tik patį generatorių, arba naudoti stiklinį arba plastikinį butelį, nes pačio generatoriaus konstrukcija labai lengva ir elegantiška, telpa net moteriškoje rankinėje.

KIEK GALIMA LAIKYTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Geriausia gerti ką tik pagamintą vandenį, tiesiai iš generatoriaus. Aktyvus vandenilis pats savaime yra stabilus, kol jis nėra šildomas ir nepasišalina garinant, plakant arba užšaldant. Tačiau vandenilis yra labai lengvas ir lengvai garuoja. Taigi, rekomenduojama išgerti vandenilinį vandenį per 1–3 valandas nuo pagaminimo.

KOKS VANDENILINIO VANDENS SKONIS?

Vandenilis neturi kvapo ir neturi spalvos. Taigi, geriant nesiskiria  nuo paprasto vandens. Bet vandenyje, kuriame yra vandenilio, yra dalelių kurios suteikia vandeniui minkštumą, kuris jaučiamas ryjant.

APIE VANDENĮ

Vanduo - visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Pasak šiuolaikinės medicinos mokslo teiginių, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra 90 proc.  ligų priežastis. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalų natūraliai atsiranda po valgymo, jie modifikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. 

KODĖL TURĖTUME GERTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Vandenilinis vanduo yra naudingas gydant aktyvaus deguonies sukeltas ligas, nes jis pašalina tik aktyvų deguonį, o ne naudingą deguonį. Šiuolaikiniai žmonės vartoja funkcinio maisto produktus, kurių sudėtyje yra antioksidacinių medžiagų, tokių kaip vitaminas C, vitaminas E ir polifenolis, kurie turi oksidacijos procesą mažinančių savybių. Šie maisto produktai tikrai naudingi sveikatai. Kita vertus, vandenilis suskaidytas į vandenilio atomus (aktyvų vandenilį), kai tik organizmas jį įsisavina, toks aktyvus vandenilis sujungia su aktyviu deguonimi, sukeliančia įvairias ligas organizme ir pakeičia jį į vandenį, kuris galiausiai pašalinamas iš organizmo.

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

H2LIFE-AQUAPEM

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)
Įvertinimas 
Baiba 2021-06-13

Instrukcija YRA lietuviskai!

Viskas super - instrukcija lietuviskai yra puslapija (www.osmas.lt ) prie pat aparato info :)

Įvertinimas 
Marek 2021-03-01

Vandenilio generatorius H2Life

Kolkas veikia gerai. Pastabų neturiu. Gaila, kad instrukcija tik anglų kalba, vyresniems žmonėms sunkiau susigaudyti kaip naudotis.

Parašyk atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti