KAS MES?

UAB H2Oras – bendrovė įsikūrusi Kaune, pagrindinė verslo kryptis - prekyba vandens gerinimo įranga.

Atstovaujame populiarius prekinius ženklus, o didžiąją dalį prekių importuojame tiesiai iš gamintojų.

Palankiomis kainomis ir sąlygomis vykdome didmeninę prekybą.

Mūsų įdėtos pastangos jau įvertintos klientų, kurie dažnai grįžta įsigyti produktų sau ir savo draugams.

KO MES IEŠKOME?

Mes ieškome verslo partnerių:

Mažmeninės prekybos įmonių, smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų, kurie ieško patikimų tiekėjų ir stengiasi, kad pirkėjus pasiektų optimaliausi sprendimai. Partnerių, turinčių patirties realizuoti panašias prekes užsienio ir Lietuvos rinkoje.

Partnerių, kurie verslą kuria atsakingai, yra pasirengę glaudžiai dirbti su tiekėju, dalintis informacija, patirtimi ir atsakomybe, ieškoti bendrų sprendimų.

Partnerių, kuriems rūpi vartojamo vandens kokybė ir kurie norėtų vystyti ilgalaikius verslo partnerystės santykius ir papildyti savo prekių asortimentą.

Visada rasime patrauklių pasiūlymų dirbantiems santechnikams, kurie ne tik montuoja, bet ir konsultuoja santechninės įrangos pasirinkimo, montavimo ir eksploatavimo klausimais. Jeigu norite klientui suteikti papildomą naudą – švarų ir gryną vandenį – susisiekite su mumis.

KĄ MES SIŪLOME?

Siūlome prekiauti mūsų prekių asortimentu partnerių parduotuvėse ir internetinėse parduotuvėse. Pasidalinsime žiniomis ir patirtimi, nuolat konsultuosime. Aprūpinsime produktų aprašymais, taip pat kita naudinga informacija.

Atsižvelgiant į partnerio galimybes, pasiūlysime bendradarbiavimą didmenos arba konsignacijos pagrindu, taip pat pasirengę pasiūlyti prekes geriausiomis didmeninėmis kainomis.

Savo partnerius nemokamai reklamuosime savo valdomose internetinėse svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose.

Visada randame bendrą kalbą su savo klientais ir partneriais, tad jei norite bendradarbiauti susisiektite su mumis tel. +370 655 05109