Turite namie ar biure oro drėkintuvą? Nėra jokio skirtumo - įsigijote brangų ar pigų oro drėkintuvą - jei nesilaikoma vienos svarbios taisyklės, baltos dulkės ant namo sienų, lentynų ir spintelių garantuojamos!

Drėkintuvas kartą per kelias minutes patalpoje išpurškia mažus vandens garus, taip padidindamas drėgmę iki norimo lygio. O baltos dulkės atsiranda dėl to, kad drėkintuvą užpildote įprastu (čiaupo ar šulinio) vandeniu.

Tokios nuosėdos nekelia tiesioginio pavojaus žmogui, tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad nuolat šioms apnašoms kontaktuojant su vaiko kvėpavimo takų gleivine (jei prietaisas yra šalia lovos), greičiausiai gali pasireikšti tokios komplikacijos kaip astma, alergijos, plaučių uždegimas.

Baltų apnašų žala baldams ir buitinei technikai yra daug didesnė nei sveikatai. Televizorių, kompiuterių ir virtuvės prietaisų aušinimo ventiliatoriai užkemšami kalcio druskomis. Baltas apnašas galima lengvai nuvalyti skudurėliu, jei tai daroma kiekvieną ar kas antrą dieną.

Ar perskaitėte oro drėkintuvo instrukcijas?

Dažniausia jose nurodoma, kad prietaisą užpildyti reikia distiliuotu arba osmosiniu vandeniu! Distiliuotas arba atvirkštinio osmoso filtru apdorotas vanduo ypatingas tuo, kad jo sudėtyje nėra jokių priemaišų. Įprastame vandenyje (net ir filtruotame įprastu filtru) yra kalcio - būtent jo oksidas yra magiškos „baltos dulkės“, padengiančios viską.

Atvirkštinio osmoso sistema puikiai tiks išvalyti vandenį, prieš jam patenkant į automatinį oro drėkintuvą ir/ar mobilius oro drėkintuvus, nebeliks kalkių ant baldų ar grindų, nes atvirkštinio osmoso įrenginio apdorotas vanduo - visiškai švarus.

Daugiau informacijos telefonu +370 655 05109