Vandens valymo sistemą labai svarbu tinkamai prižiūrėti. Pakitus vandens kokybei arba vandens suvartojimui, valymo sistemas galima atnaujinti.

Jei norite nuolat turėti gryną, geros kokybės išvalytą vandenį bei mėgautis jo skoniu, būtina reguliariai tikrinti filtrų kokybę, keisti sistemos elementus (kasetes, membranas, užpildą ir pan.), kad naudojamos sistemos veiktų sklandžiai, būtų saugios, o išlaidos susijusios su sistemų eksploatacija būtų aiškios, jas būtų galima planuotis.

Prižiūrint sistemą svarbu reguliariai tikrinti ne tik filtrus, bet ir jungiamąsias detales, korpusus, vožtuvų kokybę ir pan., nes dėl netinkamo sistemos veikimo gali padidėti į kanalizaciją išleidžiamo vandens kiekis ar atsirasti nuotėkis.

Sistemos priežiūra yra nesudėtinga, tačiau būtina. Reguliariai prižiūrint sistemas užtikrinsite ne tik tinkamą įrenginio veikimą, bet ir prailginsite jo tarnavimo laiką.

Atvirkštinio osmoso filtrams reikalinga priežiūra: vandens kokybės tikrinimas, filtrų ir membranų būklės patikra, atskirų mazgų būklės patikra, gedimų šalinimas ir elementų keitimas pasibaigus jų tarnavimo laikui.

Minkštinimo filtrų priežiūros darbai: druskos pildymas, užpildo valymas, druskos akmens sluoksnio šalinimas.

Nugeležinimo filtrų priežiūros darbai: vandens slėgio tikrinimas, drenavimo sistemos patikra, valdiklio nustatymų tikrinimas.

Vandens nukalkinimo – minkštinimo filtrų priežiūros darbai: valdiklio, užpildo kiekio ir būklės patikra, atskirų mazgų būklės patikrinimas, išfiltruoto vandens kokybės, kiekio ir regeneracijos sąnaudų tikrinimas.

Galime pasiūlyti techniką Jūsų mieste, kuris atliks nuolatinę vandens valymo sistemos priežiūrą. Specialistas atvyks į namus, biurą ar gamybines patalpas ir įvertins jūsų turimos filtravimo ar kitos vandens valymo sistemos darbą, filtrų, membranų ir kt. dalių būklę, sistemos veikimą, sureguliuos ją, pakeis reikalingas dalis, elementus, atliks einamąjį sistemos remontą. 

Pastaba: su techniku įkainiai aptariami individualiai, atsiskaitoma tiesiogiai (specialistai nėra mūsų įmonės darbuotojai, tačiau turi reikalingų žinių dirbant su mūsų parduodama įranga)