Tinkamas filtravimo sistemos parinkimas kliento poreikiams – labai svarbus procesas, kurio metu turime atkreipti dėmesį į daug dedamųjų, t.y. svarbi tiekiamo vandens kokybė, kiek vandens sunaudojama, rezultatas, kurio tikisi klientas ir techninės patalpų bei erdvių, kuriose bus montuojama vandens valymo sistema, sąlygos, būklė ir tinkamumas. Išanalizavus visus šiuos parametrus ir atsižvelgiant į vandens šaltinio tipą (gręžinys, vandentiekis ir pan.) bei kliento reikalavimus keliamus geriamam vandeniui, padedame išsirinkti sistemas. Taip pat svarbu suderinti vandens sąnaudas per parą ir konkrečios vandens valymo sistemos galimybes.

Klientui visa tai išsiaiškinti savarankiškai gana sudėtinga, nes pražiūrėjus kurį nors svarbų kriterijų galima pasirinkti netinkamai, o konsultuojantis su specialistais, galima sutaupyti nemažai laiko ir netgi pinigų.

Todėl siūlome kreiptis į mūsų specialistus, jei abejojate, ar jūsų vanduo švarus ir kokybiškas, jei geriamas vanduo prasto skonio, su nuosėdomis ar turi nemalonų kvapą. Visų pirma patarsime sužinoti kokį vandenį tiekia jūsų namams (atlikti tyrimus šias paslaugas teikiančiose laboratorijose (mes tyrimų neatliekame)), o po to išsiaiškinsime, kokia vandens filtravimo sistema bus tinkamiausia.

Konsultuojame vandens valymo klausimais, parenkame technologijas, remiantis vandens kokybės tyrimais, taip pat konsultuojame esamų sistemų atnaujinimo, techninės priežiūros ir tinkamo jų veikimo klausimais.

Mūsų konsultacijos apima:
Filtrų parinkimą pagal individualius poreikius.
Filtravimo sistemos veikimo principų ir įrenginių eksploatacijos paaiškinimą.
Atsakymus į visus klausimus vandens valymo įrangos priežiūros klausimais.

Pasiūlyti galime šias filtravimo sistemas:
-vandens nugeležinimo;
-vandens minkštinimo;
-mechaninius filtrus;
-jonų mainų filtrus;
-atbulinio osmoso;
-nanofiltravimo;
-ultrafiltravimo;
-vandens dezinfekavimo.

Nemokamai konsultuojame ne tik telefonu, bet ir per daugelį kitų populiarių bendravimo kanalų: Messenger, WhatsApp, Viber ar el. paštu.