Vandens filtrai paprastai veikia be problemų daug metų, ypač jei laikomasi gamintojo nustatytų priežiūros reikalavimų. Periodinė priežiūra yra pagrindinis veiksnys, užtikrinantis, kad jūsų vandens filtras atliks savo darbą - kuo geriau šalins teršalus.

Laiku nepakeitus vandens filtro sistemos kasečių, gali atsirasti daugybė vandens filtrų veikimo sutrikimų - filtras ne tik, kad nešalina teršalų, dar blogiau - iš užsikimšusios kasetės teršalai gali patekti atgal į geriamąjį vandenį.

Dauguma vandens filtrų gedimų paprastai atsiranda, kai vandens filtrų sistema nėra reguliariai prižiūrima arba visai neprižiūrima. Tačiau techninės priežiūros trūkumas nėra vienintelis veiksnys, galintis sutrikdyti nepriekaištingą vandens filtro veikimą - filtro ir vandens tipo neatitikimas taip pat gali sugadinti sistemą.

Gali atsitikti taip, kad kad jūsų sistemos nuosėdų filtrų mikronų reitingas yra daug mažesnis nei vandenyje esančių nuosėdų. Tokiu atveju gali tekti pasidomėti nuosėdų filtru, turinčiu didesnį mikronų rodiklį.

Kitas dažnai pasitaikantis gedimas - vanduo įgauna keistą kvapą ar skonį, nes kai kurių rūšių teršalų lygis tiekiamame vandenyje pakyla, o jūsų filtras nesukurtas šalinti šiuos specifinius teršalus.

Dažniausiai pasitaikančios vandens filtrų problemos, gali būti:
- vandens slėgio kritimas, kai iš vanduo iš filtro čiaupo teka labai silpnai arba jo iš viso nėra;
- filtruotas vanduo staiga įgyja keistą skonį ar kvapą;
- nuotekos iš vandens filtravimo sistemos teka nuolat ir daug vandens išteka į kanalizaciją, padidėja vandens sąnaudos;
- vandens filtravimo sistema praleidžia vandenį (atsirado nuotėkis).

Iškilus vienai iš šių problemų, galima įtarti filtravimo sistemos gedimą, susisiekite su mumis - rekomenduosime specialistą šalinantį tokius gedimus Jūsų mieste.

Pastaba: su techniku įkainiai aptariami individualiai, atsiskaitoma tiesiogiai (specialistai nėra mūsų įmonės darbuotojai, tačiau turi reikalingų žinių dirbant su mūsų parduodama įranga)