Ilgai naudojant vandens filtravimo sistemą dėl prastos vandentiekio vandens kokybės dalys dėvisi, jungtyse, žarnose, alkūnėse, vožtuvuose kaupiasi nuosėdos ir pan. Todėl po kurio laiko rekomenduojama atsinaujinti turimą vandens valymo sistemą, pakeičiant nusidėvėjusias detales.

Atnaujinti sistemą verta ir tada, kai Jūsų netenkina jos našumas, ar laiko eigoje pasikeitė vandens suvartojimo įpročiai. Ne visada reikia pirkti naują sistemą, kartais užtenka tik pakeisti jos dalis.

Jūsų vandens filtravimo sistemos priežiūra neprivalo jums kainuoti daug. Sistemos atnaujinimas gali padidinti efektyvumą ir dėl to leis sutaupyti.

Technologinis progresas atneša vis naujesnių technologijų, kurių dėka filtravimas yra našesnis, efektyvesnis, pigesnis. Kartais yra galimybių naująsias technologijas įdiegti ir senose sistemose.

Bendraudami su savo klientais išgirstame įvairiausių klausimų:
- naudojame atvirkštinio osmoso principu veikiančią vandens valymo sistemų ir senokai keitėme filtrus;
- nežinome kokiais filtrais pakeisti senus filtrus savo naudojamoje vandens valymo sistemoje;
- vandens valymo sistemą prižiūrinti įmonė nutraukė veiklą arba nebetiekia reikalingų dalių;
- naudojamos sistemos keičiamos dalys brangios, o mes norime sutaupyti;
- nerandame patikimo nuolatinio filtrų ir RO membranų tiekėjo.

Visais šiais klausimais galite kreiptis į mus, rekomenduosime specialistą Jūsų mieste.

Pastaba: su techniku įkainiai aptariami individualiai, atsiskaitoma tiesiogiai (specialistai nėra mūsų įmonės darbuotojai, tačiau turi reikalingų žinių dirbant su mūsų parduodama įranga)