DUŠO FILTRO WATERLOVERS 15 LEVEL KEIČIAMA KASETĖ

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

10,00 €
Kiekis

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

PREKĖS ŽENKLAS:
DUŠO FILTRO WATERLOVERS 15 LEVEL KEIČIAMA KASETĖ, KAINA BE PVM: 8.264462, KODAS: SF-LEVEL-15-FL-GP | 001
SF-LEVEL-15-FL-GP

Net 15 pakopų filtras mažame, lengvai montuojamame korpuse.

Filtras pašalina mechanines priemaišas, sunkiuosius metalus, chemikalus ir daugybę kitų vandenyje esančių medžiagų, kenkiančių odai ir plaukams. Užkerta kelią nuosėdų susidarymui ir grybų bei pelėsių augimui. Nesumažina vandens slėgio.

Unikali ir pažangi 15 pakopų vandens filtravimo sistema (nuosėdų filtras, KDF 55, kalcio sulfitas, aktyvuota anglis, šarminantis sluoksnis ir vitaminas C) užtikrina maksimalų vandens filtravimą subalansuodamas jo pH lygį ir prideda odai, nagams ir plaukams reikalingų mineralų (magnis, cinkas, kalcis ir kalis). Puikiai tinka vaikams ir jautriai odai!

FILTRAVIMO ETAPAI

1 - 6. Mechaninių priemaišų šalinimas - trys pirmieji ir trys galutiniai etapai: vanduo filtruojamas per dviejų tipų nerūdijančio plieno tinklelio ir polipropileno filtrus

7. KDF 55 - specialus vario ir cinko lydinys, pašalinantis (surišantis) sunkiuosius metalus ir naikinantis bakterijas

8. Kalcio sulfitas - efektyviausiai šalina chlorą per trumpą laiką (99% efektyvumas per 0,8 sekundės)

9. Aktyvinta anglis - chemikalų, chloro darinių ir pesticidų šalinimas

10 - 13. Medicininio akmens, keramikos ir mineralinės granulės - suteikia energijos ir deguonies vandeniui, prideda mikroelementų (magnio, cinko, kalcio ir kalio).

14. Magnetinės granulės - jos suteikia žemo dažnio energijos krūvį, kurio dėka vandenyje esantis kalcio karbonatas praranda savo savybes (nesikristalizuoja).

15. Vitaminas C - atgaivina odą, lygina raukšles, minkština odą, suteikia naudingų medžiagų, atstato drėkinimą ir daro odą sveikesnę. Vitaminas C yra veiksmingas antioksidantas, o tai reiškia, kad jis prisideda prie jūsų odos sveikatos ir jaunatviškos išvaizdos. 

SF-LEVEL-15-FL-GP

Jums taip pat gali patikti