"LIFESTRAW PEAK" SERIJOS SULANKSTOMAS IŠSPAUDŽIAMAS 650 ML BUTELIUKAS SU FILTRU

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

53,95 €
SPALVA
Kiekis

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.


GAMINTOJO PUSLAPIS

PREKĖS ŽENKLAS:
7640144286330-GP

LifeStraw filtru išfiltruotą vandenį, rekomenduojame perfiltruoti ZeroWater filtru, kadangi LifeStraw pašalina bakterijas (E-coli ir kt.), pirmuonis (giardia, cryptosporidium ir kt.), mikroplastikus, sumažina drumstumą (purvą), o ZeroWater išfiltruoja sunkiuosius metalus ir chemines medžiagas (Antimonis, Arsenikas III, Arsenikas V, Barijas, Berilija, Kadmis, Chromas 3, Chromas 6, Varis, Geležis, Švinas, Manganas, Gyvsidabris, Selenis, Sidabras, Talis, Cinkas; Neorganiniai nemetalai: Asbestas, Chloras, Cianidas, Fluoras, Nitratas, Nitritas).

Universalus pritaikymas bėgimui, žygiams pėsčiomis ir nuotykiams! Apsaugo nuo bakterijų, parazitų, mikroplastiko, dumblo, smėlio ir drumzlių

Itin kompaktiškas, atnaujintas filtras yra mažytis, bet galingas - itin lengvai supakuojamas rinkinys, neu=imantis vietos ir lengvas.

Ypatingas patvarumas: dėl 2 kartus storesnių, aukščiausios kokybės medžiagų jis yra tvirtesnis ir itin atsparus pratekėjimui

Itin universaluss reiškia, kad sulankstomo išspaudžiamo buteliuko sistema sukurta atsižvelgiant į visas galimybes. Naudokite kaip butelį, išspauskite per jį vandenį į maisto gaminimo indus ar kitus gėrimų indus, naudokite kaip šiaudelį, išimkite filtrą ir naudokite kaip laikymo sistemą arba prijunkite prie kitų "Peak Series" sistemų.

Membraninis mikrofiltras apdoroja iki 2000 l (500 galonų)

Laikas nustoti nešiotis vandens butelius. "LifeStraw" kompaktiškas išspaudžiamas filtras yra "viskas viename" vandens laikymo ir filtravimo įrenginys. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, jis yra pakankamai patvarus, kad išsilaikytų ilgų nuotykių metu ir nereikėtų saugotis plyšimų ir pradūrimų. Ultralengvas ir sulankstomas, mažiau nei 4 uncijos, todėl galite imti ir eiti, naudoti kaip asmeninį filtrą, saugojimo sprendimą, išspaudimo sistemą arba prijungti prie kitų "Peak" serijos sistemų. Filtro membranos tankis optimizuotas atsižvelgiant į srauto greitį, o viršutinio dangtelio funkcijos ir išmanusis sandarinimo kandiklis apsaugo nuo pratekėjimo.

Tvirta nešiojimo funkcija leidžia lengvai prijungti prie kuprinės karabinu arba virve.

Patobulintas mikrofiltro našumas: patobulinta membrana ir pagal užsakymą pritaikytas atgalinio plovimo priedas užtikrina geresnį veikimą, išlaikant didelį srautą ilgą laiką.

Matmenys

Svoris: 2,3 oz | 65 g  

Matmenys: 1,26 x 7,7 col. | 3,2 x 19,5 cm  

Savybės ir privalumai

Apsaugo nuo:

99,999999% bakterijų 

99,999 % parazitų 

99,999 % mikroplastiko, dumblo, smėlio ir drumzlių 

Galioja iki 1000 gal | 4000 l (pasibaigus filtro eksploatavimo laikui, filtras nustos praleisti vandenį)!

Porų dydis: 0,2 mikrono  

Matmenys: 4,1 x 10 colių | 10,4 x 25,4 cm 

Svoris: 3,2 uncijos | 102 g 

Be BPA, patvirtintas FDA, aukščiausios kokybės medžiagos

Komplekte yra: "LifeStraw Peak Series" 650 ml sulankstomas išspaudžiamas buteliukas su užsukamu dangteliu ir pririšimo įtaisu, atgalinio skalavimo priedas, naudotojo vadovas

Papildomos filtravimo specifikacijos:

Atitinka US EPA ir NSF P231 geriamojo vandens standartus (bakterijų ir parazitų šalinimas).

Be BPA, patvirtintas FDA, aukščiausios kokybės medžiagos 

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7640144286330-GP