Oro valymo sistema JR Puralife P.30

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

 • Vietoj kablelio naudokite tašką
 •     *Privalomi laukai

Įkeliama

340,00 €
200,00 € Sutaupykite 140,00 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

GARANTIJA: 24 mėn.

GAMINTOJAS: Juicy Retreats (UK)

GAMINTOJO PUSLAPISPURALIFE P SERIES ORO VALYMO ĮRENGINIAI

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

 • -140,00 €
Oro valymo sistema JR Puralife P.30, KAINA BE PVM: 165.289257, KODAS: JR-P30 | 001
JR-P30

Ore, kuriuo kvėpuojame, gali būti teršalų, vadinamų kietosiomis dalelėmis (PM), kurios matuojamos mikronais. Žmogaus plauko storis siekia apie 100 mikronų. Įkvepiamos dalelės, kurių skersmuo yra mažesnis nei 10 mikronų, pavyzdžiui, žiedadulkės, yra žinomos kaip PM 10, o virimo dujos ir kiti teršalai gali būti  2,5 PM ar mažiau.

Jūsų namuose ar biure gali būti daugybė teršalų, tokių kaip ore esančių bakterijų ir virusų, kurie dažniausia nematomi. Oro kokybė jūsų namuose gali būti 5 kartus blogesnė nei lauke.

Kadangi šiais laikais mūsų namai yra labai sandarūs, teršalai ir alergenai ne visada gali išsivėdinti. Bet juos galima sugauti.

Kas yra oro valikliai Puralife P - Series?

Kuo jie tokie geri?
Švara tiesiog tapo prieinamesnė!
Gyventi švariau neturi būti sudėtinga. „JR Puralife“ P serijos oro valytuvai naudoja pažangias technologijas, kad pašalintų iki 99,97% kenksmingų dalelių ir ore esančių teršalų, vienu mygtuko paspaudimu efektyviai išvalo orą namuose, biure ar kambaryje.

SPECIFIKACIJOS

Svoris - 2,1 kg
Forma - bokštas
Laido ilgis - 1,2 m
Filtras - Hepa H13
Galia - 12 w - 24 w
Triukšmo lygis - 30 dB - 45 dB
JR Puralife patentuota valymo technologija
„JR Puralife“ pasižymi pažangiausia, pirmaujančia pramonėje 5 etapų oro valymo ir sterilizavimo technologija, įskaitant:
 • Hepa H13 antibakteriniai filtrai
 • Aktyvintos anglies filtras
 • Pradinis filtras
 • UVC spindulių šviesa
 • Anijonų jonizatorius


„JR Puralife“ oro valytojai pirmauja kovoje už švaresnį ir grynesnį orą.

P serijos oro valytuvai efektyviai pašalina, neutralizuoja ir sunaikina oro daleles iki 0,1 PM dydžio:
 • PM 10 - dulkės, pūkai, augintinių pleiskanos, žiedadulkės
 • PM 5 - ore esančios bakterijos ir pelėsis
 • PM 2,5 - pramonės išmetami teršalai, kvapai, benzinas, formaldehidas, azoto oksidas
 • PM 0,1 - itin smulkios nanodalelės, virusai, mikrobai
Neįtikėtinas oro valymas padaro jūsų orą šviežiu, grynu ir jame nėra daugybės kenksmingų dalelių bei bakterijų.

Stulbinantis dizainas, nuostabiai tylus
Sukurtas, kad kambaryje būtų tylus ir gražiai diskretiškas. Naudodami 2 greičius ir miego funkciją, jūs visiškai kontroliuojate savo oro grynumą ir esate tikri, kad JR Puralife P serijos oro valymo įrenginiai tyliai ir efektyviai orą, kuriuo kvėpuojate, daro kuo grynesniu.

Patentuotas 5 pakopų grynumas

1 etapas - pirminis filtras
Pirmasis etapas skirtas efektyviai sugauti ir neutralizuoti didesnes oro daleles, įskaitant dulkes, pūkus, naminių gyvūnėlių pleiskanas, pelėsius, grybus ir didesnes bakterijų molekules bei žiedadulkes. Tai reiškia pirminį didelių dalelių filtravimą, kuris kitaip užkimštų ir sumažintų Hepa filtrų, atsakingų už vėlesnius valymo etapus, efektyvumą. Po šio filtravimo jūsų ore nelieka didesnių dalelių, kurios sukelia šienligę ir alergijas.

2 etapas - aktyvintos anglies filtras
Mūsų unikalus pramonėje pirmaujantis aktyvintos anglies filtras, kuriame naudojama kokybiška aktyvuota anglis, skirtas filtruoti ir neutralizuoti toksiškas dujas, tokias kaip formaldehidas iš kilimų ir grindų, azoto oksidas iš dujinių viryklių ir automobilių garų, taip pat benzenas ir LOJ iš buitinių valymo priemonių ir kvapiųjų žvakių. Dėl to jūsų oras kvepia gaiviai, jame nėra kenksmingų cheminių dujų ir buitinių kvapų, kurie gali dirginti kvėpavimą.

3 etapas - „Hepa 13“ filtras
„JR Puralife“ P serijos valytuvuose yra tikri antibakteriniai Hepa H13 oro filtrai. Mūsų filtrai yra skirti išfiltruoti iki 99,97% kenksmingų ypač smulkių dalelių, kurių dydis iki 0,1 PM. Mūsų H13 „Hepa“ filtras yra iki 5 kartų efektyvesnis nei žemesnės kokybės H11 filtrai, naudojami kituose oro valytuvuose. Šis aukščiausios kokybės antibakterinis filtravimas gali pašalinti ir sunaikinti mažas nematomas oro daleles, tokias kaip mikrobai, bakterijos ir virusai.

4 etapas - UVC spindulių šviesa
„JR Puralife“ P serijos valytuvuose yra integruotos UVC lempos. Virusai, bakterijos, pelėsiai, grybai ir mikrobai nekenčia saulės spindulių. Naudodami „JR Puralife“, saulės spinduliai įrenginio viduje yra UVC lempos pavidalu. Įjungus šią ultravioletinių spindulių parinktį, jis apšviečia išvalytą orą prieš pat jam išsiskiriant iš įrenginio. Tai veikia kaip dar viena oro steralizacijos pakopa, kad jūsų oras būtų kuo grynesnis.

5 etapas - Anijonų jonizatorius
„JR Puralife“ P serijos valytuvai efektyviai neutralizuoja ore esančias mikro teršalų daleles, dar prieš joms patenkant į valymo įrenginį. Skleidžiami nekenksmingi, nematomi, neigiamai įkrauti jonai į jūsų kambario orą, šie jonai veikia kaip magnetas ir pritraukia kenksmingus, teigiamai įkrautus teršalus ir nano daleles ir prilimpa prie jų kaip magnetas. Tada šios nano dalelės bei teršalai pasunkėja ir nukrenta ant grindų, todėl tampa nekenksmingi, laukdami, kol bus nuplauti ar išsiurbti ... genialu! Ši nematoma neigiamų jonų armija nuolat neutralizuoja kenksmingas daleles visame jūsų kambaryje, kol mašina net nefiltruoja oro. Neigiamų jonų yra visoje gamtoje ir jie turi neįtikėtiną naudą sveikatai, įskaitant imuniteto stiprinimą, geresnio miego skatinimą, geresnę kraujotaką ir nuotaikos gerinimą.

Perimkite valdymą į savo rankas

Jutiklinis skydelis su 2 greičiais ir miego režimu

Gražus ir paprastas integruoto jutiklinio skydelio dizainas leidžia visiškai kontroliuoti oro grynumą.

Dideliu ir mažu greičitis ir miego režimas leidžia pasirinkti reikiamą gryninimo lygį. Miego režimu „JR Puralife“ P serijos oro valymo įrenginiai veikia beveik tyliai, maždaug 30 dB, kad palaikytų oro grynumą per naktį, netrukdydami jūsų ramiam miegui. Iš tikrųjų grynesnis oras reiškia geresnį miegą.

JR Puralife P serijos oro valytuvai

Funkcionaliausi rinkoje valymo įrenginiai. Kas juos sudaro?

Pagrindinis valymo įrenginys
Jutiklinis valdymo skydas su 2 greičiais ir miego režimu
UVC sterilizuojanti šviesa
Anionų jonizatorius
Nuotolinio valdymo pultas
„Hepa 13“ filtras
Naudotojo vadovas (anglų kalba)
2 metų gamintojo garantija

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Kita
JR-P30

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)