Tinklinis filtras 3/4" Water drop

* Ar Jus domina prietaiso montavimo paslauga?
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

15,00 €
Kiekis
PREKĖS ŽENKLAS:
Tinklinis filtras 3/4" Water drop, KAINA BE PVM: 12.396694, KODAS: WATER-DROP | 001
WATER-DROP

"Water Drop" 3/4" tinklinis filtras visam namui, pastatui, butui - skirtas šaltam vandeniui. Rekomenduojama montuoti po vandens skaitikliu pagrindinėje pastato vandens įleidimo angoje. Pašalina didesnes nei 130 mikronų mechanines priemaišas.

Nereikia keisti kasečių - filtras yra su diskine kasete, kuri neužsikemša ir nesusidėvi. Dėl to investuojate tik vieną kartą - jokių einamųjų išlaidų!

Tinklinė kasetė pagaminta iš nerūdijančiojo plieno tinklelio, esančio ant rėmo.
Filtras užtikrina didelį vandens srautą: iki 5 m3 per valandą.

Kasetė skirta mechaninėms priemaišoms (smėliui, kietosioms dalelėms ir kt.) pašalinti ir yra pritaikyta ilgalaikiam naudojimui. Kasetė valoma skalaujant - ją galima išimti ir skalauti po tekančiu vandeniu arba valyti rankiniu šepečiu. Taip pat galima pritvirtinti išleidimo vožtuvą ir periodiškai išplauti filtrą atidarant vožtuvą.

Korpusas pagamintas iš smūgiams ir cheminėms medžiagoms atsparaus plastiko.

Gaminio privalumai:
Lengvas valdymas, montavimas ir priežiūra.
Atsparus cheminėms medžiagoms.
Patvarus korpusas.
Labai mažas gaminio svoris leidžia montuoti be laikiklių ar sutvirtinimų.
Kompaktiškas dydis.

Techniniai duomenys:
Vandens jungtis: Vandens tiekimo sistema: 3/4" GZ (įvadas) ir 3/4" GW (išėjimas).
Matmenys: aukštis 15,5 cm, plotis 13,5 cm, skersmuo 8,0 cm
Filtravimas: 130 mikronų
Didžiausias srautas: 5 m3/h
Darbinė temperatūra: 2 - 60'C
Didžiausias slėgis: Maksimalus leistinas slėgis: 8 bar
Kasetės valymas: neribotas
Atsparus cheminėms medžiagoms: taip
Svoris: 0,3 kg

IŠSIPLAUNANČIŲ FILTRŲ VEIKIMO PRINCIPAS

Mechaninio valymo metu iš vandens pašalinamos smulkios dalelės, pavyzdžiui, smėlis, rūdys ir buitiniams prietaisams kenksmingos priemaišos. Dėl kietųjų dalelių gali sugesti skalbyklės, indaplovės, filtrai ir vandens šildytuvai. Jie taip pat pažeidžia santechnikos įrangą, siurblius ir maišytuvus. Šiuolaikinė pramonė kietosioms dalelėms iš vandens valyti siūlo mechaninius filtrus su grįžtamuoju plovimu. Tokio filtro viduje yra filtravimo elementas, kuris, veikiant atvirkštinei vandens srovei, plauna filtro vidų. Paprastai tai daroma atidarant išleidimo čiaupą įrenginio apačioje. Į prietaisą dideliu slėgiu tekantis vanduo išplauna visą filtro vidų ir nešvarumus į kanalizaciją arba į atskirą talpyklą. Efektyvus praplovimas trunka maždaug 30 sekundžių.

Mechaniniai atbulinio praplovimo filtrai gali būti skirti tiek šaltam (iki +40 °C), tiek karštam (iki +70 °C) vandeniui. Prie filtrų konstrukcijos galima prijungti automatinius praplovimo įjungimo įtaisus. Pavaros paleidimas gali būti atliekamas nustatytais laiko intervalais arba signalu iš relės, kuri aptinka vandens slėgio filtre pokytį. Todėl filtras gali veikti autonomiškai.

Mechaniniai atgalinio praplovimo filtrai gaminami iš korozijai atsparių medžiagų, kurios yra atsparios hidrauliniams smūgiams. Kadangi filtruojamasis paviršius yra didelio ploto, slėgio kritimas per filtrą yra nežymus, todėl galima plauti ilgesniais intervalais.

Mechaniniai filtrai su atbuliniu plovimu yra patvarūs, užtikrina geros kokybės filtravimą, juos lengva ir patogu naudoti.

WATER-DROP