Filtro kasetė mikro keraminis filtras WaterLovers CE 103 10"

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

14,00 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt

Filtro kasetė mikro keraminis filtras WaterLovers CE 103 10", KAINA BE PVM: 11.570248, KODAS: CE-103 | 001
CE-103

KERAMINIS FILTRAS

Filtras su kasete iš keraminio molio, pagamintas iš natūralaus silicio, aptinkamo gamtoje. Pašalina visas kietas daleles, kurių skersmuo didesnis nei 0,3 mikrono. Efektyviai šalina iki 99,8% bakterijų. Sulaiko visas mechanines priemaišas: smėlį, rūdis, purvą.

Filtras skirtas šaltam geriamąjam vandeniui apdoroti. Prieš pirmą kartą naudojant rekomenduojama mirkyti vandenyje maždaug 1 valandą arba keletą minučių praskalauti vandeniu, kaip nurodoma įrenginio, kuriame naudojate filtrus, eksploatavimo instrukcijoje. Filtrai neturėtų būti naudojami nežinomos kilmės ar mikrobiologiškai užterštam vandeniui apdoroti.


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

WATERLOVERS
CE-103

Duomenų lapas

Filtro tipas
Keraminis filtras