Cheminė nugeležinimo filtro kasetė ION-102 (ardoma)

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

15,00 €
Kiekis

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt

Cheminė nugeležinimo filtro kasetė ION-102 (ardoma), KAINA BE PVM: 12.396694, KODAS: ION-102 | 001
ION-102

Ši kasetė yra daugkartinio naudojimo ir ją galima pakartotinai užpildyti nauja derva

NUGELEŽINIMO FILTRAS

Kai geležies koncentracija vandenyje yra didesnė negu 0,3 mg/l, vanduo būna kietas, jame formuojasi rūdys. Kietas vanduo kenkia buitinei technikai, prietaisai sunaudoja daugiau elektros energijos. O vandenyje esant didelei geležies koncentracijai, vanduo įgauna būdingą metalo prieskonį, palieka geltonas, tamsiai rudas dėmes ant santechnikos, skalbimo metu gali keistis audinių spalva, taip pat toks vanduo užkemša žmogaus odos poras, todėl gali pasireikšti odos išsausėjimas, skeldėjimas ir niežulys.

Šios kasetės sumažina geležies kiekį vandenyje ir suminkština vandenį. Rūgštinės įkrovos pagrindinė sudedamoji dalis yra natris, kuri leidžia sumažinti kalcio, magnio jonų kiekį ir geležies koncentraciją vandenyje.

Filtras skirtas šaltam geriamąjam vandeniui apdoroti. Prieš pirmą kartą naudojant rekomenduojama mirkyti vandenyje maždaug 1 valandą arba keletą minučių praskalauti vandeniu, kaip nurodoma įrenginio, kuriame naudojate filtrus, eksploatavimo instrukcijoje. Filtrai neturėtų būti naudojami nežinomos kilmės ar mikrobiologiškai užterštam vandeniui apdoroti.


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

WATERLOVERS
ION-102

Duomenų lapas

Filtro tipas
Nugeležinimo kasetė