BWT Infinity AP 1½" - 2" filtras su automatiniu atgaliniu plovimu

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

920,00 €
PASIRINKITE JUNGTIES DIAMETRĄ
Kiekis

Užsakoma prekė, pristatymas - 2-3 savaitės

Gamintojas: BWT (Austrija)

BWT Infinity AP 1½" - 2" filtras su automatiniu atgaliniu plovimu, KAINA BE PVM: 760.330579, KODAS: 240004447 | 001
240004447

Vandens prietaisų ir įrenginių apsauga nuo pažeidimų

Greitas montavimas

Automatinis filtro praplovimas

Elektroninis valdymas

Tinklo kištukas su 24 V transformatoriumi

Patvirtino PZH

 
BWT INFINITY A/AP - tai modulinis filtras su automatiniu, pagal laiką valdomu grįžtamuoju plovimu.

Kodėl savo namuose turėtumėte įsirengti BWT geriamojo ir buitinio vandens filtrą? Norint apsaugoti buitinio vandens sistemą, verta apsvarstyti galimybę įsigyti mechaninį vandens valymo filtrą. Jis ne tik apsaugo mūsų prietaisus, pavyzdžiui, skalbimo mašiną ir indaplovę, bet ir valo vandenį, kad jis būtų tinkamas gerti. Taip išvengiame ankstyvo buitinių prietaisų gedimo dėl susikaupusių kietųjų teršalų, o namiškiai gali mėgautis švariu ir skaniu vandeniu, geriamu tiesiai iš čiaupo.

BWT Infinity A/AP mechaninis filtras su automatiniu grįžtamuoju plovimu - privalumai.

Šis praktiškas buitinis vandens filtras yra prietaisas, kuris apsaugos jūsų įrenginį nuo žalos, kurią sukelia į vandens tiekimo sistemą patekusios kietosios dalelės, pvz., smėlis ar kitos kenksmingos dalelės. Lengvai naudojamas ir tvirtas BWT geriamojo ir techninio vandens filtras turi automatinio atgalinio plovimo funkciją. Tiek A, tiek AP modeliuose yra automatinio grįžtamojo plovimo funkcija. Skirtumas tas, kad A modelyje tai vyksta pagal laikmatį, o AP modelyje, kuriame įrengtas slėgio reguliatorius, atgalinis plovimas vyksta, kai slėgis nukrenta iki 0,8 bar, jei įrenginį reikia išplauti anksčiau užprogramuoto laiko.

Verta saugoti įrangos sveikatą ir našumą. "Infinity A/AP" srauto filtravimo įrenginys leidžia gerti vandenį tiesiai iš čiaupo. Todėl nesame priversti kaupti vandens buteliuose. Tai naudinga ne tik mūsų piniginei, bet ir sveikatai. Dėl vandens tiekimo sistemoje naudojamų mechaninių filtrų nevartojame mikroplastiko, esančio vandenyje, išpilstytame į butelius.

Ekologija. Geriamasis vanduo yra žmogaus egzistencijos pagrindas. Kai griebiamės stiklinės vandens, norime būti tikri, kad jis švarus ir saugus. Įsirengę mechaninį filtrą geriamajam ir techniniam vandeniui valyti, žengsite teisingą žingsnį! Mes ne tik pratęsiame prietaisų tarnavimo laiką ir juos apsaugome. Gerdami švarų vandenį tiesiai iš čiaupo, sumažiname susidarančių plastikinių atliekų kiekį. Mechaninio filtro "Infinity A/AP" įrengimas ir eksploatavimo trukmė. Sukurtas greitam montavimui naudojant jungiamąjį modulį arba jungiamąjį modulį su DR slėgio reguliatoriumi. Mechaniniai filtrai yra tokie patvarūs, kad juos reikia keisti tik po kelerių ar net keliolikos metų. Jie turi būti tinkamai prižiūrimi - tokiu atveju filtras pats pasirūpina reguliariu praplovimu, po laiko programavimo - A modelis, o pagal laiko programavimą ir sumažėjus slėgiui - AP modelis. Papildomi šio tipo filtrų privalumai gali būti mažos vandens sąnaudos skalavimui, galimybė montuoti horizontaliai ir vertikaliai arba išleisti vandenį tiesiai į kanalizaciją. Prijungimo modulis neįeina į pristatymo apimtį.

Greitai montuojamas filtras su prijungimo moduliu arba prijungimo moduliu su DR slėgio reguliatoriumi.
Filtrų skalavimas yra visiškai automatinis. AP versija su pagal laiką valdomu praplovimu, atsižvelgiant į slėgio kritimą filtre

Filtravimo efektyvumas 90 μm

Vardinis slėgis16 bar
Darbinis slėgis: 2,5 (grįžtamojo plovimo metu) - 16 bar
Vandens ir aplinkos temperatūra maks. 30/40 °C

Filtro galvutė pagaminta iš žalvario, plastikinis dangtelis, permatomas apatinis cilindras, plastikinis filtro elementas, skalavimo elementas. Elektroninis valdymas, tinklo kištukas su 24 V transformatoriumi. Patvirtinta PZH.


PASTABA: norint prijungti filtro modulį, reikia prijungimo modulio arba prijungimo modulio su DR slėgio reguliatoriumi. Užsakydami į tai atsižvelkite.

BWT
240004447