Vandens distiliatorius WaterForLife Plastic

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

140,00 €
Kiekis

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

Garantija taikoma tik pagrindiniam įrenginio blokui, laidams, indams garantija nėra taikoma.

KILMĖS ŠALIS: Kinija

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

PREKĖS ŽENKLAS:
Vandens distiliatorius WaterForLife Plastic, KAINA BE PVM: 140.000001, KODAS: WATERFORLIFE-BST-007 | 002
WATERFORLIFE-BST-007

Šis modelis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Talpos vidus yra nerūdijančio plieno „Lab Grade“. Net vandens surinktuvo viršus yra iš nerūdijančio plieno!

Visi produktai turi ISO9001: 2000 / ISO 13485: 2003 kokybės vadybos sistemos pažymėjimą, CE ženklą.
Dabar su šiuo vandens distiliatoriumi turite patikimą aukštos kokybės distiliuoto vandens šaltinį!
Šis prietaisas yra pritaikytas ligoninėms, klinikoms, namams, biurams, laboratorijoms, kelionėms ir pan. 

PASTABA
Raudonas mygtukas skirtas įrenginiui paleisti, mašiną išjungti galima tik patraukus kištuką.


SPECIFIKACIJOS

Lengva valdyti, nereikia montuoti
Gamina saugiausią ir švariausią vandenį
Besiūlė apvali išorė
Ilgaamžis, tačiau lengvas ir kompaktiškas
Efektyviai pašalina teršalus iš vandens
Išleidimo vamzdis nerūdijantis plienas
Vidinis konteineris nerūdijantis plienas
Aliuminio ventiliatoriai pagerina aušinimo efektą
Darbinė įtampa: 220–240 V AC / 50 HZ
Energijos sąnaudos: 750W
Vandens kiekis: 1L / H
Vidiniai matmenys: ¢ 180 × 200mm
Talpa: 4L
Vidinė medžiaga: nerūdijantis plienas
Pakuotės dydis: 290 x 290 x 390 MM
Išoriniai matmenys: 245 x 285 x 512 MM
Svoris: 3,5 kg


PAKUOTĖS TURINYS

1x talpykla
1x vandens tiekimas
1x filtras
1x valiklis
1x maitinimo laidas
1x naudojimo instrukcija

KOKIA DISTILIAVIMO PROCESO TRUKMĖ?

Priklausomai nuo tiekiamo vandens temperatūros, distiliavimo procesas gali trukti ne vienodą laiką. Jei vanduo yra labai šaltas, procesas gali užtrukti net 30% ilgiau, nei esant įprastai kambario temperatūrai. Pavyzdžiui, jei vandens temperatūra yra 22 laipsniai (kambario temperatūra), prietaisui išdistiliuoti visą vandens kiekį vidutiniškai reikia 3 - 3,5 valandų. Jei temperatūra yra apie 8 laipsnius, tai užtruks apie 5 valandas ir pan.

Jeigu vandens rezervuaras užpildomas virš maksimalaus užpildymo ribos, prietaisas turi išgarinti daugiau vandens nei įprastai, todėl procesas trunka ilgiau.

Kadangi darbinė galia vandeniui užvirus yra 350-850 W, jei vartotojo namų galia yra maža, aparatas automatiškai persijungs į mažą galią taupydamas elektros energiją, todėl distiliavimo laikas skirsis.


AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI (PAKETAI)

Ar privaloma naudoti anglies filtrus? Medžio anglis filtruoja lakiuosius organinius junginius (LOJ), tokius kaip pesticidai ir tirpikliai. Anglinis filtravimas pašalina šias chemines medžiagas ir gerina vandens skonį. Aktyvuotos medžio anglies komponentai: natūralus kokoso lukštas. Funkcijos: pašalina kvapus ir gerina skonį. Galiojimo laikas: Aktyvuotos anglies paketą reikia keisti kas 25 dienas. Jei distiliuotas vanduo yra keisto skonio arba kvapo, nedelsdami pakeiskite aktyvuotos anglies paketą. Vanduo bus skanesnis, jei vienu metu naudosite 2 maišelius. Nedėkite nenaudotų, neišnaudotų arba šiuo metu naudojamų aktyvuotos anglies paketų į šaldytuvą, nes ten jie gali absorbuoti kvapus ir dėl to suteikti blogą skonį vandeniui. Nauji aktyvuotos anglies paketai gali išskirti nedidelį juodų miltelių kiekį, kuris yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Tai tiesiog miltelinė medžio anglis, ją naudoti yra saugu. Sandariai uždaryti aktyvuotos anglies paketai turi būti laikomi vėsioje vietoje. Pirkdami naują distiliatorių, įpakavime rasite aktyvuotos anglies paketų, arba jų galima įsigyti atskirai.


DISTILIATORIAUS VALYMAS

Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai.
Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus - valiklių galima įsigyti pas mus.

304 IR 316 NERŪDIJANČIO PLIENO SKIRTUMAI

Nerūdijantys plienai skirstomi į tris grupes – austenitinius, feritinius ir martensitinius, atsižvelgiant į lydinyje esantį anglies ir priedų kiekį, bei fizines lydinių savybes. Austenitas – tankiausia plieno struktūra. Austenitinis plienas yra dažniausiai sutinkamas ir naudojamas.
Renkantis nerūdijantį plieną, kuris turi atlaikyti korozinius veiksnius, paprastai naudojamas austenitinis nerūdijantis plienas. Turėdamas puikias mechanines savybes ir didelį nikelio ir chromo kiekį, jis yra labai atsparus korozijai. Dvi iš dažniau naudojamų austenitinio nerūdijančio plieno klasių yra 304 ir 316 klasė.
Skirtumai tarp 304 ir 3016 nerūdijančio plieno nėra matomi akimi. Nėra matomo skirtumo tarp dviejų identiškų lakštinio metalo gabalų,
304 klasės nerūdijantis plienas - dažniausiai pasitaikanti austenitinio nerūdijančio plieno rūšis. Jame yra didelis nikelio kiekis (paprastai nuo 8 iki 10,5 % masės), o chromo kiekis - maždaug 18–20% masės. Kiti pagrindiniai lydinio elementai yra manganas, silicis ir anglis. Likusi cheminės sudėties dalis yra geležis.
316 nerūdijantis plienas - panašiai kaip ir 304 klasėje, nerūdijančiame pliene 316 yra daug chromo ir nikelio, taip pat yra silicio, mangano ir anglies, didelę kompozicijos dalį sudaro geležis.
Didžiausias skirtumas tarp 304 ir 316 nerūdijančio plieno yra cheminė sudėtis, kadangi 316 yra molibdeno. Paprastai nuo 2 iki 3 procentų masės, palyginti tik su pėdsakais, esančiais 304. Didesnis molibdeno kiekis lemia 316 atsparumą korozijai.
304 nerūdijantis plienas yra puikiai formuojamas, dėl didesnio 316 klasės pliene esančio molibdeno kiekio, 316 klasės plienas gali būti sunkiau formuojamas.
304 klasė paprastai yra pigesnė nei 316 klasė.
Štai keletas atvejų, kai geriau rinktis 316 nerūdijantį plieną:
Aplinkoje daug korozinių elementų.
Daiktas bus laikomas po vandeniu arba nuolat veikiamas vandens.
Tais atvejais, kai reikalingas didesnis stiprumas ir kietumas.

304 IR 316 NERŪDIJANČIO PLIENO MAGNETINIŲ SAVYBIŲ SKIRTUMAI

Magnetinis ir nemagnetinis nerūdijantis plienas
Nerūdijančio plieno magnetinės savybės labai priklauso nuo lydinio elementų. Bazinis nerūdijantis plienas yra magnetinis, dėl jame esančio chromo. Dėl nerūdijančio plieno sudėtyje esančio nikelio – nerūdijantis plienas tampa teoriškai nemagnetiniu.
304 nerūdijančio plieno sudėtyje yra chromo (min. 18%) ir nikelio (min. 8%). Tai yra austenitinis plienas ir tik šiek tiek reaguoja į magnetinius laukus. Jame taip pat yra mažesni kiekiai kitų elementų.
316 nerūdijantis plienas yra molibdeno plieno lydinys Tai, kad jis taip pat silpnai reaguoja į magnetinius laukus, reiškia, kad jis gali būti naudojamas tose srityse, kur reikalingas nemagnetinis metalas. Jo sudėtyje taip pat yra kitų elementų.

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų. Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu.

KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?


Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?


Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas.

WATER FOR LIFE
WATERFORLIFE-BST-007

Duomenų lapas

Informacinis ekranas
Nėra
Filtro tipas
Aktyviosios anglies filtras
MEDŽIAGA
Nerūdyjantis plienas 304
Matmenys
39 x 29
Talpa
4 ltr
Distiliuoto vandens kiekis
1 ltr (per 1 val)
Galia
220 – 240V
Svoris
3,5kg
Temperatūros nustatymo jungiklis
Nėra

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)

Jums taip pat gali patikti