ADWA AD32 atsparus vandeniui kišeninis laidumo / druskingumo – temperatūros matuoklis su keičiamu elektrodu

64,00 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

GARANTIJA:12 mėnesių

KILMĖS ŠALIS: Rumunija

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

PREKĖS ŽENKLAS:
ADWA AD32 atsparus vandeniui kišeninis laidumo / druskingumo – temperatūros matuoklis su keičiamu elektrodu, KAINA BE PVM: 64, K
AD32

AD32 yra vandeniui atsparūs laidumo, TDS ir temperatūros matuokliai. Matuoklių korpusas yra visiskai sandarus ir atsparus drėgmei. Atliekant visus laidumo ir TDS matavimus automatiškai kompensuojami temperatūros pokyčiai (ATC), su β nustatymu, temperatūra gali būti matuojama oC arba oF. Prietaisai kalibruojami viename taške. Tikslūs užfiksuoti matavimo rezultatai yra parodomi 2 eilučių LCD ekrane. Matuokliuose taip pat rodomas baterijos simbolis, kuris praneša naudotojui, kai bateriją reikia pakeisti nauja.

Matavimo ribos-2,00 to 16,00

Lengvai keičiamas elektrodas supaprastina prietaiso priežiūrą. Temperatūros jutiklis greitai ir tiksliai atlieka temperatūros matavimus ir kompensavimą.

Matavimo ribos:

EC 0.00 iki 20.00 mS/cm

TDS 0.00 iki 10.00 ppt

Temperatūros 0.0 iki +60.0 oC

Padalos vertė:

EC 0.01 mS/cm

TDS 0.01 ppt

Temperatūros 0,1 oC

Tikslumas:

EC/TDS ± 2 f.s.

Temperatūros ± 0,5 oC

Kalibravimas Automatinis, 1 taške (12.88 mS, 6.44ppt arba 9.02 ppt)

TDS daugiklis nustatomas nuo 0.45 iki 1.00

Temperatūros kompensavimas Automatinis, nuo 0 iki +60 oC su β nustatymu nuo 0.0 iki 2.4%/oC

Leidžiama darbinė aplinkos temperatūra Nuo – 5 iki + 50 oC

Santykinis oro drėgnumas iki 100 %

Baterijos 4 vnt ,1.5V (komplekte)


Standartinį komplektą sudaro: EC/TDS matavimo prietaisas dėžutėje, apsauginis kamštis elektrodui, 4 x 1,5V baterijos, vartotojo instrukcija lietuvių kalba.

Distiliuotas ir dejonizuotas vanduo tinkamas tik trumpiems matavimas – netinka elektrodų laikymui. Esant per ilgai reakcijai tokio vandens su elektrode esančiu elektrolitu, pasikeičia elektrolito sudėtis, įvyksta cheminės reakcijos, ir ilgaainiui elektrodas tampa nebeaktyvus. Elektrodo veikimas taip pat priklauso nuo matavimo periodiškumo – kuo dažniau matuojama, tuo greičiau jis išsieikvoja. Tad matuojant kas dieną po keletą kartų, gali tekti elektrodą keisti ir kelis kartus per metus. Tokiu atveju patariama įsigyti ne kišeninį, o nešiojamą prietaisą su išoriniu elektrodu su laidu.

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

AD32

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)

Jums taip pat gali patikti