Oro valytuvas Olansi Air1One (K08A) septynių pakopų

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

287,00 €
VALDYMAS
Kiekis

GARANTIJA: 24 mėn.

KILMĖS ŠALIS: Kinija

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

PREKĖS ŽENKLAS:
Oro valytuvas Olansi Air1One (K08A) septynių pakopų, KAINA BE PVM: 287, KODAS: Air1One-K08A | 001
Air1One-K08A

Efektyvus oro valytuvas, kuriame yra jonizatorius, ultravioletinė lempa ir drėkintuvas. Galima naudoti klinikose, mokyklose, biuruose ir bet kurioje erdvėje, kur jums reikia švaraus oro, be bakterijų ir virusų.

Sterilizacija ultravioletiniais (UV) spinduliais.
Rankinis valdymas arba WIFi iš programos.
Naudojimo plotas: 31 ~ 54 m².
Matmenys: 400x230x620mm.

Funkcijos ir savybės

1. Pašalina kvapus, pvz., tabako dūmus, gėrimų kvapą, naminių gyvūnėlių kvapą ir kt.
2. Pašalina dulkes, žiedadulkes, alergiją sukeliančias daleles, pelėsį ir bakterijas, virusus, mikrobus.
3. Pašalina formaldehidą, benzeną.
4. Padeda geriau kvėpuoti ir miegoti bei prisideda prie žmogaus imuniteto stiprinimo.
5. Automatinė oro kokybės kontrolė su kvapo jutikliu ir indikatoriumi.
6. Trijų lygių oro srauto reguliavimas.
7. 1~12H laikmatis su miego režimu.
8. 7 pakopų valymas (UV lempa pasirinktinai).
9. Itin tylus nuolatinės srovės variklis - mažos elektros energijos sąnaudos ir 30000 valandų veikimo laikas.
10. Filtro pakeitimo priminimas, PM2.5 koncentracijos indikatorius, išmanusis režimas.

7 filtravimo etapai

1-as: plaunamas išankstinis filtras, pašalinantis dulkes ir apsaugantis kitus filtrus nuo grubių didelių dalelių.
2-asis: filtras katalizatorius. Šaltoji katalizė pašalina  teršiančių dujų, LOJ, formaldehidų, benzeno, amoniako ir kt kietąsias daleles.
3-asis: aktyvus anglies filtras pašalina kvapus, 99% efektyvumas, skaido ir sugeria kenksmingas dujas.
4-asis: antibakterinis filtras. Ši membrana sunaikina bakterijų ląstelių sienelės ir citoplazmą.
5-asis: HEPA filtras H13, 99,99% efektyvumas nuo virusų ir bakterijų
6-oji: ultravioletinių spindulių sterilizacija, naikina bakterijų ir virusų DNR. UV bangos ilgis 320–400 nm
7-oji: anijonas (neigiamų jonų generatorius), pašalina dulkes ir elektrostatinį krūvį bei padeda pagerinti imunitetą

Aliuminio lydinio filtras

Aliuminio lydinio dulkių filtras gali filtruoti stambias dulkių daleles, pleiskanas, žiedadulkes, ir kitus teršalus. Daugiasluoksnis gofruotas aliuminio tinklas, pasižymintis mažu pradiniu pasipriešinimu, dideliu sugeriamų dulkių kiekiu ir ilgaamžiškumu. Nedidelis svoris, kompaktiška struktūra, lengva montuoti  veikimas gali pailginti ventiliatoriaus variklio tarnavimo laiką. Valomas suspaustu oru. Valomas daug kartų, naudojamas pakartotinai.

Šaltojo katalizatoriaus filtras

Nereikia uv, aukštos temperatūros ir aukšto slėgio. Įprastoje gyvenamojoje aplinkoje jis gali turėti katalitinį poveikį taršai kontroliuoti. Gali suskaidyti įvairias kenksmingas dujas, šaltasis katalizatorius taip pat gali katalizuoti formaldehidą, amoniaką, benzeną, vandenilio sulfidą ir kitas kenksmingas dujas, reaguoti su ore esančiu deguonimi. Ilgalaikis veikimas: katalizinės reakcijos procese, galioja penkerius metus.

Korėtas aktyvintosios anglies filtras

Aplinkos apsaugai naudojame polipropileno korį, korinio tinklo skylių struktūrą, užpildome skylutes aktyvintosios anglies grūdeliais, didesnis anglies kiekis, palyginti su tradiciniu aktyvintos anglies filtru, turi geresnius aerodinaminius rodiklius, aukštą adsorbcijos efektyvumą. Aktyvintoji anglis veiksmingas katalizatorius, gali labai pagerinti gebėjimą pašalinti visų rūšių kenksmingas dujas, gali adsorbuoti formaldehido, tolueno, ksileno, amoniako ir kitų kenksmingų medžiagų skilimą, pašalinti 99 % ar daugiau. Naudojama kokoso lukšto aktyvintosios anglies reikalavimų taško vertė: daugiau nei 900 (techniniai parametrai) prilygsta 18 futbolo laukų filtravimo plotui, anglies tankis: 200g plius minus 20g.

Antibakterinis medvilninis sietelis

Naudojama iš Jungtinių Amerikos Valstijų importuojama pluoštinė neaustinė medžiaga, kuri pasižymi antibakterinėmis, drėgmei atspariomis, pelėsiui ir bakterijų dauginimuisi atspariomis savybėmis. Sunaikinti bakterijų ląstelės membranas,, nutraukia mikrobų metabolizmo procesą, veiksmingai pašalina erkes, bakterijas ir mikrobus.

HEPA filtras H13

HEPA filtras, filtruoti smulkias, vos 20 nanometrų dydžio daleles, įskaitant bakterijas, pelėsius, dulkes, alergenus ir kai kuriuos virusus. Pasaulio sveikatos organizacijos publikacijose nurodoma, kad paukščių gripo, žmonių gripo ir legionelių bakterijos yra didesnės nei 20 nanometrų. Filtravimo tikslumas 99,9 %, filtro anga 0,01 mikrono, HEPA filtras yra naujo tipo medžiaga, nereikalauja energijos kambario temperatūroje, gali sulaikyti dulkes (99-97 %), sterilizacijos pajėgumas (99,99 %). Dulkių (dūmų, dulkių dalelių ir kt.) adsorbcijos laipsnis, matuojant 0,1 mikrono ar daugiau, gali siekti 99,97 %, jis gali veiksmingai pašalinti grybelį, taip pat turi stiprų slopinamąjį poveikį įprastoms bakterijoms.

UV lempa

UVA spindulių bangos ilgis 320-400 nm. Bakterijoms sugeriant UVA spindulius, suardoma DNR grandinė, dėl to nukleino rūgštis ir baltymai susisieja, sunaikinamas nukleino rūgšties biologinis aktyvumas ir bakterijos žūsta. Sterilizacijai naudojama 365 nm bangos ilgio šviesa. UV dezinfekavimo lempa paprastai naudojama oro, paviršių ir vandens dezinfekcijai. Ji gali išvalyti orą, pašalinti pelėsių kvapus, taip pat pagamina tam tikrą kiekį jonų. Dėl to oras tampa gaivus ir kartu išvengiama ore ar ant paviršių esančių virusų.

Jonų filtras

Neigiamų jonų generatoriaus principas: 220 V įėjimo įtampa per generatoriaus grandinę paverčiama aukšto dažnio ir aukštos įtampos įtampa, o per slėgio grandinę - 20 kV aukšto dažnio ir aukštos įtampos nuolatine įtampa ir sudaro 80-100 m spinduliavimą. Pašalina dulkes ir elektrosttinį krūvį. Padeda pagerinti smegenų aprūpinimą deguonimi, skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, stiprina žmogaus imunitetą. Jonizuojntis filtras į orą išskiria daug anijonų, kuriuos deguonies molekulės prisijungia prie savo išorinio apvalkalo, kad gautų neigiamą krūvį. Jis pasižymi ypatingu gebėjimu susijungti su teigiamai įkrautomis ore esančiomis dulkėmis, dūmais, bakterijomis ir virusais. Dėl to laisvai skraidančios šiukšlės nukrenta, taip valydamos orą ir aplinką be žalos žmonėms. Šias itin smulkias daleles sunku išfiltruoti įprasta mechanine įranga. Ore esantys anijonai turi ypatingą gebėjimą sulaikyti šias kenksmingas medžiagas. Kuo mažesnio dydžio dalelės, tuo didesnė jų sulaikymo sparta. Tai veiksmingas būdas šiems teršalams pašalinti.

Air1One-K08A

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)
Įvertinimas 
Thoth 2021-07-31

Oro valytuvas

Geras,reguoja net i patalines sukeltas dulkes kai ryte pakylu is lovos ^_^

Parašyk atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti