VANDENS FILTRAS BUTELIS LIFESTRAW FLEX SU GRAVITACINIU KREPŠIU

54,95 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.


GAMINTOJO PUSLAPIS

PREKĖS ŽENKLAS:
VANDENS FILTRAS BUTELIS LIFESTRAW FLEX SU GRAVITACINIU KREPŠIU, KAINA BE PVM: 45.413223, KODAS: 7640144284145 | 001
7640144284145

LifeStraw filtru išfiltruotą vandenį, rekomenduojame perfiltruoti ZeroWater filtru, kadangi LifeStraw pašalina bakterijas (E-coli ir kt.), pirmuonis (giardia, cryptosporidium ir kt.), mikroplastikus, sumažina drumstumą (purvą), o ZeroWater išfiltruoja sunkiuosius metalus ir chemines medžiagas (Antimonis, Arsenikas III, Arsenikas V, Barijas, Berilija, Kadmis, Chromas 3, Chromas 6, Varis, Geležis, Švinas, Manganas, Gyvsidabris, Selenis, Sidabras, Talis, Cinkas; Neorganiniai nemetalai: Asbestas, Chloras, Cianidas, Fluoras, Nitratas, Nitritas).

Apsaugo nuo bakterijų, parazitų, mikroplastikų, filtruoja smėlį, purvą ir drumstumą, pagerina skonį.
Nepriklausomai laboratoriškai išbandytas, patvarus ir be BPA

SPECIFIKACIJOS

Membraninis mikrofiltras pašalina 99,999999% bakterijų, 99,999% parazitų, 99,999% mikroplastikų ir drumzles (dumblą, smėlį ir drumstumą)
Aktyvintos anglies filtras apsaugo nuo chloro ir blogų kvapų, kad pagerėtų skonis
Atitinka chloro redukcijos NSF 42 standartą
Atitinka švino redukcijos NSF 53 standartą
Atitinka JAV EPA ir NSF P231 bakterijų ir parazitų šalinimo standartus
Membraninis mikrofiltras tarnauja iki 2000 l, porų dydis: 0,2 mikrono
Aktyvuotos anglies filtras tarnauja iki 100 l
Filtro dydis: 22,9 x 2,5 cm
Žarnos ilgis: 70 cm
Gravitacinio krepšio tūris: 3,7 l
Gravitacinio krepšio dydis: 47,5 x 27 cm
Svoris: 196 g
Srauto greitis: 0,5 l / min
Medžiagos be BPA
Keičiami filtrai ir dalys

LifeStraw® yra apdovanojimų pelniusi lengvai naudojama vandens filtravimo technologija, leidžianti saugiai gerti vandenį tiesiai iš užterštų šaltinių. Šią technologiją 2005 m. Išrado Šveicarijos įmonė „Vestergaard“, kurios pirminis tikslas buvo naudoti šią technologiją humanitarinių ir stichinių nelaimių atveju. LifeStraw® produktai buvo naudojami stichinių nelaimių metu tokiose vietose kaip Haitis, Tailandas, Indonezija ir Filipinai.

LifeStraw® yra vienas pažangiausių ir patikimiausių vandens filtrų rinkoje. Dėl jų unikalios technologijos ir paprasto naudojimo jie idealiai tinka lauko entuziastams, kelionėse.

LifeStraw® filtruose naudojama pažangi cilindrinė kapiliarų membranų technologija. Šiam labai efektyviam filtravimo metodui nereikia chemikalų ar elektros energijos.

Gamintojas žada, kad už kiekvieną parduodamą Lifestraw® produktą vienas vaikas Afrikoje vienerius metus galės naudotis švariu geriamuoju vandeniu.„LifeStraw® Go“ 2 pakopų nešiojamojo vandens filtro pakaitinis filtras.

„LifeStraw®“ nėra jokių chemikalų, baterijų ar judančių dalių, kaip daugelyje kitų rinkoje esančių vandens filtrų. Įdėkite „LifeStraw®“ tiesiai į užterštą vandenį ir galite iškart gerti. Dar niekada nebuvo taip lengva gauti saugaus vandens.

Dviejų etapų filtravimo procesas su keičiama aktyvuotos anglies kapsule, pašalinančia bakterijas ir pirmuonis, sumažinančia blogą skonį, organines chemines medžiagas ir chlorą.

„LifeStraw®“ buvo pristatytas Niujorko modernaus meno muziejuje ir Londono „Tate Modern“, už savo novatorišką dizainą gavo daugybę apdovanojimų ir aukščiausio lygio spaudos pranešimų visame pasaulyje, įskaitant „Time Magazine“ „Geriausias metų išradimas“.

Apsaugo nuo 99,999999% bakterijų (įskaitant E.coli, Salmonella), 99,999% parazitų (įskaitant Giardia ir Cryptosporidium), 99,999% mikroplastikų ir filtruoja smėlį, dumblą, drumstumą, pagerina skonį.

Daugkartinio naudojimo membraninis mikrofiltras tinkamai naudojant ir prižiūrint, tarnaus iki 2000 litrų, o aktyvuotos anglies filtras - iki 100 l vandens.

Kompaktiška ir itin lengva gravitacinė vandens filtravimo sistema sveria 196 g ir gali išfiltruoti apie 4 litrus vandens per mažiau nei 10 minučių

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7640144284145

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)