UNIVERSALUS LIFESTRAW FILTRAS

39,95 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.


GAMINTOJO PUSLAPIS

PREKĖS ŽENKLAS:
UNIVERSALUS LIFESTRAW FILTRAS, KAINA BE PVM: 33.016529, KODAS: 7640144283858 | 001
7640144283858

Sutaupykite 8000 vienkartinių plastikinių vandens butelių. „LifeStraw Universal“ atitinka 8000 vienkartinių plastikinių vandens butelių ekvivalentą, todėl galite žygiuoti, stovyklauti, keliauti ir treniruotis tvariai.

Apsaugo nuo 99,999999% bakterijų (įskaitant E.coli, Salmonella), 99,999% parazitų (įskaitant Giardia ir Cryptosporidium), 99,999% mikroplastikų ir filtruoja smėlį, dumblą, drumstumą, pagerina skonį.
Nepriklausomai laboratoriškai išbandytas, tvarus ir be BPA

SPECIFIKACIJOS

Membraninis mikrofiltras pašalina 99,999999% bakterijų, 99,999% parazitų, 99,999% mikroplastikų ir drumzles (dumblą, smėlį ir drumstumą)
Aktyvintos anglies filtras išvalo chlorą ir blogą kvapą, pagerina skonį
Atitinka chloro redukcijos NSF 42 standartą
Atitinka JAV EPA ir NSF P231 bakterijų ir parazitų šalinimo standartus
Membraninis mikrofiltras tarnauja iki 4000 l, porų dydis: 0,2 mikrono
Aktyvintos anglies filtras tarnauja iki 100 l
Svoris: 102 g
Dangtelio su plačiu kakleliu išorinis skersmuo: 7 cm, sriegio skersmuo 6,3 cm
Dangtelio su siauru kakleliu išorinis skersmuo: 5,8 cm, sriegio skersmuo - 4,3 cm
Suderinamas su pasirinktais 7,3 colio butelių aukščiais iš Hydroflask, Klean Kanteen, Camelbak, Nalgene, Contigo, Takeya, Simple Modern ir kitų populiarių prekių ženklų; Aplankykite lifestraw.com/universal-fit, jei norite gauti išsamų sąrašą
Be BPA, negalima plauti indaplovėje, neišėmus filtro

Keičiami filtrai ir dalys:
Kompleke: vandens filtras, siauri ir platūs dangteliai, keičiami standartiniai ir sportiniai kandikliai, nepralaidus dangtelis

LifeStraw® yra apdovanojimų pelniusi lengvai naudojama vandens filtravimo technologija, leidžianti saugiai gerti vandenį tiesiai iš užterštų šaltinių. Šią technologiją 2005 m. Išrado Šveicarijos įmonė „Vestergaard“, kurios pirminis tikslas buvo naudoti šią technologiją humanitarinių ir stichinių nelaimių atveju. LifeStraw® produktai buvo naudojami stichinių nelaimių metu tokiose vietose kaip Haitis, Tailandas, Indonezija ir Filipinai.

LifeStraw® yra vienas pažangiausių ir patikimiausių vandens filtrų rinkoje. Dėl jų unikalios technologijos ir paprasto naudojimo jie idealiai tinka lauko entuziastams, kelionėse.

LifeStraw® filtruose naudojama pažangi cilindrinė kapiliarų membranų technologija. Šiam labai efektyviam filtravimo metodui nereikia chemikalų ar elektros energijos.

Gamintojas žada, kad už kiekvieną parduodamą Lifestraw® produktą vienas vaikas Afrikoje vienerius metus galės naudotis švariu geriamuoju vandeniu.„LifeStraw® Go“ 2 pakopų nešiojamojo vandens filtro pakaitinis filtras.

„LifeStraw®“ nėra jokių chemikalų, baterijų ar judančių dalių, kaip daugelyje kitų rinkoje esančių vandens filtrų. Įdėkite „LifeStraw®“ tiesiai į užterštą vandenį ir galite iškart gerti. Dar niekada nebuvo taip lengva gauti saugaus vandens.

Dviejų etapų filtravimo procesas su keičiama aktyvuotos anglies kapsule, pašalinančia bakterijas ir pirmuonis, sumažinančia blogą skonį, organines chemines medžiagas ir chlorą.

„LifeStraw®“ buvo pristatytas Niujorko modernaus meno muziejuje ir Londono „Tate Modern“, už savo novatorišką dizainą gavo daugybę apdovanojimų ir aukščiausio lygio spaudos pranešimų visame pasaulyje, įskaitant „Time Magazine“ „Geriausias metų išradimas“.

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7640144283858

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)