LIFESTRAW PEAK SERIJOS FILTRAS (tamsiai pilkas)

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

31,95 €
Kiekis

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.


GAMINTOJO PUSLAPIS

PREKĖS ŽENKLAS:
LIFESTRAW PEAK SERIJOS FILTRAS (tamsiai pilkas), KAINA BE PVM: 31.95, KODAS: 7640144286309 | 001
7640144286309

LifeStraw filtru išfiltruotą vandenį, rekomenduojame perfiltruoti ZeroWater filtru, kadangi LifeStraw pašalina bakterijas (E-coli ir kt.), pirmuonis (giardia, cryptosporidium ir kt.), mikroplastikus, sumažina drumstumą (purvą), o ZeroWater išfiltruoja sunkiuosius metalus ir chemines medžiagas (Antimonis, Arsenikas III, Arsenikas V, Barijas, Berilija, Kadmis, Chromas 3, Chromas 6, Varis, Geležis, Švinas, Manganas, Gyvsidabris, Selenis, Sidabras, Talis, Cinkas; Neorganiniai nemetalai: Asbestas, Chloras, Cianidas, Fluoras, Nitratas, Nitritas).

Gerkite tiesiai iš ežerų, upių ir upelių arba pripildykite talpas ir naudokite vandens filtrą keliaudami, jis apsaugo nuo bakterijų, parazitų, mikroplastiko, dumblo, smėlio ir drumstumo.

Patobulintas mikrofiltro veikimas sumažino galimybę užsikimšti smėliu ir dumblu.

Itin lengvas ir patvarus, jis tilps bet kur, atsarginį vandens šaltinį galite turėti su savimi nuolat, avarijos atveju ar keliaujant.

Neribotas galiojimo laikas reiškia, kad nereikia nerimauti, kiek laiko jis buvo nepanaudotas.

Itin universalus: gali būti tvirtinamas prie daugumos vandens butelių ir standartinių gravitacinių žarnų su nuimamu srieginiu apatiniu dangteliu

Ilgaamžis membraninis mikrofiltras apdoroja iki 4000 l vandens, t. y. geriamojo vandens vienam žmogui užteks daugiau nei 5 metams.

Atnaujinto dizaino bei spalvų populiariausias lauko vandens filtravimo įrenginys rinkoje, patobulintas, kad būtų universalesnis, tvaresnis. Šis itin lengvas asmeninis vandens filtas pagamintas iš aukštos kokybės aukščiausios kokybės tvarių medžiagų, jame nėra papildomų dalių, kurias reikia stebėti, pasižymi didesniu srautu, kad būtų lengva gurkšnoti. 2 uncijos ir 5 metai saugaus vandens delne, jokia kuprinė, kišenė, avarinis krepšys ar pirštinių skyrius neturėtų būti be jo. Gerkite tiesiai iš ežerų, upių ir upelių arba pripildykite talpas, naudokite savo LifeStraw ir apsisaugokite nuo bakterijų, parazitų, mikroplastiko, dumblo, smėlio ir drumzlių. Išbandyta, kad atitiktų JAV aplinkos apsaugos agentūros (EPA) ir NSF International/ANSI nustatytus geriamojo vandens protokolus.

Patobulintas mikrofiltro veikimas – geresnis srautas.

Ypatingas patvarumas – dėka aukščiausios kokybės medžiagų jis tvirtesnis ir visiškai nepralaidus.

Labai universalus – įmontuotas gravitacinės žarnos tvirtinimas ir universalus sriegis buteliams.

Matmenys

Svoris: 2,3 oz | 65 g  

Matmenys: 1,26 x 7,7 col. | 3,2 x 19,5 cm  

Savybės ir privalumai

Apsaugo nuo:

99,999999% bakterijų 

99,999 % parazitų 

99,999 % mikroplastiko, dumblo, smėlio ir drumzlių 

Galioja iki 1000 gal | 4000 l (pasibaigus filtro eksploatavimo laikui, filtras nustos praleisti vandenį)!

Porų dydis: 0,2 mikrono  

Papildomos filtravimo specifikacijos:

Atitinka JAV EPA ir NSF P231 geriamojo vandens standartus (bakterijų ir parazitų pašalinimo)

Be BPA, patvirtintas FDA, aukščiausios kokybės medžiagos  

Komplekte yra: "LifeStraw Peak Series" asmeninis vandens filtras, naudotojo vadovas  

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7640144286309