LIFESTRAW PAKAITINIS DVIEJŲ PAKOPŲ FILTRAS

24,95 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

GAMINTOJO PUSLAPIS

PREKĖS ŽENKLAS:
LIFESTRAW PAKAITINIS DVIEJŲ PAKOPŲ FILTRAS, KAINA BE PVM: 20.619835, KODAS: 7640144283742 | 001
7640144283742

LifeStraw filtru išfiltruotą vandenį, rekomenduojame perfiltruoti ZeroWater filtru, kadangi LifeStraw pašalina bakterijas (E-coli ir kt.), pirmuonis (giardia, cryptosporidium ir kt.), mikroplastikus, sumažina drumstumą (purvą), o ZeroWater išfiltruoja sunkiuosius metalus ir chemines medžiagas (Antimonis, Arsenikas III, Arsenikas V, Barijas, Berilija, Kadmis, Chromas 3, Chromas 6, Varis, Geležis, Švinas, Manganas, Gyvsidabris, Selenis, Sidabras, Talis, Cinkas; Neorganiniai nemetalai: Asbestas, Chloras, Cianidas, Fluoras, Nitratas, Nitritas).

Dviejų pakopų filtras, suderinamas su visais LifeStraw Go ir Lifestraw Universal
Naudoja pažangią tuščiavidurių pluoštų membranų technologiją (0,2 mikrono), kad pašalintų vandens bakterijas ir pirmuonis, išfiltruoja iki 4000 litrų.
Naudoja keičiamą aktyvuotos anglies kapsulę, kad sumažintų blogą skonį, chlorą ir organines chemines medžiagas kuri tarnauja iki 100 litrų arba 3 mėnesius.
Atitinka JAV EPA geriamojo vandens standartus
Yra mėlynos arba baltos spalvos
Svoris: 43 g
Nereikia jokios elektros energijos, baterijų ar atsarginių dalių
Be BPA ir be chemikalų

Dviejų pakopų filtravimas

1 etapas: tuščiavidurio pluošto membrana

Pašalina 99,999999% vandens pernešamų bakterijų (> LOG 6 redukcija), įskaitant E-Coli
Pašalina 99,999% vandens pernešamų parazitų (> LOG 3 redukcija), įskaitant Giardia ir Cryptosporidium
Pašalina 99,999% mikroplastiko
Tarnavimo trukmė: 4000 litrų

2 etapas: aktyvuotos anglies kapsulė

Sumažina chloro kiekį
Sumažina blogą kvapą ir skonį
Sumažina organines chemines medžiagas (pesticidus, herbicidus, LOJ)
Tarnavimo trukmė: 100 litr) keičiamai aktyvintos anglies kapsulei

„LifeStraw® Go“ 2 pakopų nešiojamojo vandens filtro pakaitinis filtras.

„LifeStraw®“ yra apdovanojimų pelniusi, lengvai naudojama vandens filtravimo technologija, leidžianti saugiai gerti vandenį iš užterštų vandens šaltinių. Šią technologiją išrado Šveicarijoje įsikūrusi bendrovė „Vestergaard“ ir iš pradžių buvo sukurta humanitarinėms ir stichinėms nelaimėms. „LifeStraw®“ technologija buvo naudojama stichinių nelaimių metu tokiose vietose kaip Haitis, Tailandas, Indonezija ir Filipinuose, kur „LifeStraw®“ išgelbėjo daugybę gyvybių.

„LifeStraw® Steel“ filtruoja iki 4000 litrų užteršto vandens ir jame nėra jokių chemikalų, baterijų ar judančių dalių, kaip daugelyje kitų rinkoje esančių vandens filtrų. Įdėkite „LifeStraw®“ tiesiai į užterštą vandenį ir galite iškart pradėti gerti. Dar niekada nebuvo taip lengva gauti saugaus vandens.

Dviejų etapų filtravimo procesas su keičiama aktyvuotos anglies kapsule, pašalinančia bakterijas ir pirmuonis, sumažinančia blogą skonį, organines chemines medžiagas ir chlorą.

„LifeStraw®“ yra vienas pažangiausių ir patvariausių vandens filtrų, esančių rinkoje. Dėl unikalios technologijos ir paprasto naudojimo „LifeStraw®“ produktai idealiai tinka lauko entuziastams, kelionėms ir pasirengimui ekstremalioms situacijoms. 

„LifeStraw®“ buvo pristatytas Niujorko modernaus meno muziejuje ir Londono „Tate Modern“, už savo novatorišką dizainą gavo daugybę apdovanojimų ir aukščiausio lygio spaudos pranešimų visame pasaulyje, įskaitant „Time Magazine“ „Geriausias metų išradimas“.

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7640144283742

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)