KOMPLEKSINIS VANDENS MINKŠTIKLIS IR GELEŽIES FILTRAS WaterBoss ProPlus 380 + KDF derva

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

Kiekis

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

GARANTIJA: 2 metai

DERVOS TARNAVIMO LAIKAS: 10 metų*

*tai nėra gatantija, o numatomas dervos tarnavimo laikas, jeigu prieš minkštinimo sistemą statomas mechaninis filtras.

PREKĖS ŽENKLAS: AQUAPHOR (Pagaminta JAV)

PREKĖS ŽENKLAS:
KOMPLEKSINIS VANDENS MINKŠTIKLIS IR GELEŽIES FILTRAS  WaterBoss ProPlus 380 + KDF derva, KAINA BE PVM: 855.371901, KODAS: WaterB
WaterBoss ProPlus 380 P1

Didelės talpos vandens minkštiklis WaterBoss ProPlus 380 skirtas 5 ir daugiau asmenų šeimai. Įrenginio modelis papildytas KDF derva panaikina nemalonų supuvusio kiaušinio kvapą

WaterBoss ProPlus 380 - tai aukščiausios kokybės minkštinimo ir nugeležinimo filtras. Sistemos viduje naudojamos net 3 skirtingos įkrovos: jonų mainų derva, KDF, prasiplaunanti mechaninė įkrova. Tokiu būdu vandens filtras garantuoja apsaugą nuo smulkių nešvarumų, geležies, mangano, chloro, kalkių, kieto vandens. Įkrovos ir druskos talpoms suteikiama net 10 metų garantija. WaterBoss ProPlus 380 yra idealus pasirinkimams minkštinimui bei nugeležinimui.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Didžiausias leistinas kietumas 34 mg-ekv / l
Didžiausia mangano rūdos koncentracija įleidžiamajame vamzdyje 10 mg/l
Druska regeneracijai nuo 1,36 iki 4,5 kg
Regeneracijos trukmė 32 min (1,36 kg druskos)
Vandens kiekis regeneracijai 83 l (1,36 kg druskos)
Įvesties / išvesties jungiamieji matmenys 1" arba 3/4"
Maitinimas 220 / 12 V AC, 50 Hz
Didžiausia vandens temperatūra 50C
Minimalus / maksimalus slėgis nuo 1,4 iki 8 atm.
Matmenys 42 * 51 * 85 cm
Svoris 62 kg

PASKIRTIS
vandens minkštinimui ir nugeležinimui.
Modernus minkštinimo filtras šeimai - nuo mechaninių priemaišų, geležies, kalkių
Waterboss ProPlus 380 - universalus vandens minkštinimo filtras, pritaikytas vandens valymui privačiuose namuose ar butuose, 5 ir daugiau žmonių šeimoms. Waterboss sistemoje yra mechaninis savaiminio valymo filtras, nugeležinimo ir minkštinimo filtrai. Naudojama jonų mainų, nuosėdų ir KDF įkrovos. Dėl specialių technologijų pagal visus pagrindinius rodiklius „Waterboss ProPlus 380“ viršija įprastą vandens minkštiklių pajėgumą.

SAVYBĖS
Su Bypass vožtuvu.
Druskos talpa turi apsaugą nuo UV spindulių, todėl vidutinio klimato savininkai gali patalpinti įrenginį lauke.
Įkrovos talpa yra lazeriu padalinta į specialius patentuotus sietelius (Directional Flow Screens). Tai leidžia supakuoti 3 skirtingas įkrovas į vieną kompaktišką vandens valymo įrenginį.
Sandara - 3 įkrovos. KDF įkrova - sumažina chloro kiekį, blogą skonį ir kvapą. Prasiplaunanti mechaninė įkrova - pašalinamos smulkios mechaninės priemaišos, purvas, nešvarumai. Jonų mainų derva - minkština vandenį, pašalina geležį, manganą. Kartu su jonų mainų derva ir nuosėdų filtravimo įkrova, modelis ProPlus 380 turi KDF įkrovą. Tai - patentuota technologinė įkrova, kuri yra 100% perdirbama ir neturi jokių cheminių priedų. WaterBoss ProPlus 380 su KDF saugiai sumažina chloro ir geležies kiekį iš Jūsų vandens iki normos.
Su specialia monodispersine jonų mainų derva - veiksmingumui ir ekonomiškumui Viso namo vandens filtravimas, geležies mažinimas, chloro mažinimas ir minkštinimas, naudojant ribotą erdvę Jūsų namuose.
WaterBoss ProPlus 380 įkrovos talpoje yra įmontuotas savaime išsivalantis 20 mikronų purvo ir nuosėdų filtras, todėl nereikia keisti filtrų kasečių!
Atsinaujina per 20 minučių ir sunaudoja 15 galonų vandens.
Lengvai nustatomas dviejų mygtukų valdiklis su LCD ekranu. Ekrane galima patikrinti įrenginio būseną, atlikti regeneraciją ir keisti nustatymus. Valdiklis turi numatytąjį nustatymą arba leidžia savininkui užprogramuoti regeneravimo laiką.
WaterBoss ProPlus 380 - su naujos kartos automatizacija
Dvigubas filtravimas - savaiminio išsivalymo 20 mikronų smėlio filtras, ir filtras, pašalinantis geležį, manganą bei kietumą.
Integruotas savaiminio valymo filtras - nereikalauja keitimo, išsiplauna regeneracijos metu.
Absorbuojantis sluoksnis - užtikrina maksimalų vandens valymo efektyvumą nuo ištirpusios geležies, mangano ir kietumo. Gali žymiai sumažinti druskos ir vandens kiekį regeneracijos metu.
Patentuotas srauto skirstytuvas - užtikrina vandens tekėjimą per sorbentus, neleidžia susidaryti neveikiančiai zonai.
Unikalus valdymo algortimas - atsižvelgia į vandens suvartojimą, leidžia pasirinkti optimalų darbo režimą, kad sutaupytumėte daugiau vandens ir druskos.
Avarinis vožtuvas - apsaugo nuo galimo užsiliejimo.
Valdiklis - saugus, tylus, visiškai automatinis.


WaterBoss ProPlus 380 minkštinimo filtro naudojama jonų mainų derva yra monodispersinė. Tai reiškia, kad jos granulių skersmuo siekia vos 0,2 mm. „Siaura“ frakcinė kompozicija kartu su mažo dydžio granulėmis leidžia gauti sorbcijos (jonų mainų) aplinką su labai mažu hidrodinaminiu atsparumu ir didele kinetine jonų mainų dervos reakcija. Taigi sistemoje nėra parazitinių neveiklių dervų, kurios nedalyvautų minkštinimo filtro veikime. WaterBoss ProPlus sistema naudoja priešsrovinę regeneraciją. Dėl šios priežasties minkštinimo filtras turi 70% druskos ekonomiją regeneracijos metu.

VANDENS KIETUMO MATŲ VIENETŲ KONVERTAVIMAS

Vandens kietumas - konkrečiais vienetais išmatuotas rodiklis, dažniausia parodantis vandenyje ištirpusių Ca ir Mg druskų kiekį. Šis dydis išreiškiamas mmol/l (milimoliai litre) arba mg/l (miligramai litre, CaCO3 ekvivalentas).

Kietumo lygiai
minkštas – 0–20 mg/l
gana minkštas 20–40 mg/l
kietokas 40–60 mg/l
gana kietas 60–80 mg/l
kietas 80–120 mg/l
labai kietas >120 mg/l

Kadangi vandens kietumas gali būti matuojamas ir kitais mato vienetais, vadovaudamiesi toliau pateikta lentele, galėsite konvertuoti mato vienetus.VANDENS MINKŠTINIMAS

Daugiau nei 60% Žemėje esančio vandens sudaro požeminis vanduo, kuris skverbdamasis gilyn, iš grunto prisisotina įvairiausias mineralais, tame tarpe ir kalciu bei magniu. Šių kietųjų mineralų kiekis vandenyje ir lemia vandens "kietumą". Vandens kietumas matuojamas ištirpusių Ca ir Mg druskų kiekiu – mg-ekv/l. Ribinės CaCO3 vertės vandenyje minkštas vanduo: 0-1 mg-ekv/l, labai kietas vanduo: >6 mg-ekv/l.

Dėl kalcio bei magnio druskų pertekliaus formuojasi kalkių nuosėdos, ant kriauklių ir vonios atsiranda baltų dėmių, o iš dušo ir čiaupų, dėl užkalkėjimo itin silpnai bėga vanduo. Vandens minkštinimas padeda sumažinti vandenyje esančią kalcio ir magnio jonų koncentraciją.

Buityje dažniausiai naudojami minkštinimo filtrai, kuriuos sudaro: filtro kapsulė, užpildyta sintetine derva, vadinama katijonitine mase ir druskos talpykla. Kietas vanduo filtruojamas pro dervas, kurios sulaiko kietuosius mineralus, esančius vandenyje, vyksta vadinamoji jonų mainų reakcija. Vykstant šiai reakcijai vandenyje esantys kalcio ir magnio jonai, pakeičiami natrio jonais. Po kurio laiko dervos yra prisotinamos ir jas reikia atnaujinti, nes pasibaigia filtre esančios dervos keitimo galia. Tai atlieka regeneracijos programa - derva regeneruojama valgomosios druskos tirpalu.

Regeneraciją sudaro keletas ciklų, kurių metu specialus druskos tirpalas ir vanduo, tekėdami skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais, plauna užpildą, o susikaupę kietumo jonai išplaunami į nuotekų sistemą. Regeneracijai filtrai naudoja specialią NaCl druską, taigi laikas nuo laiko reikia papildyti druskos talpą.

Daugelis žmonių mano, po vandens minkštinimo filtro vandens negalima vartoti, nes turi per daug natrio. Tačiau vidutinis natrio kiekis litre vandens, po vandens minkštinimo filtro yra nuo 60 iki 90 mg, kai riekelėje baltos duonos yra 120 mg natrio.

Jei šis neatris yra nepageidaujamas - galima papildomai įrengti atbulinio osmoso principu veikiančius geriamojo vandens filtrus, kurie pašalins visą vandenyje esantį natrį.

KUO NAUDINGAS VANDENS MINKŠTINIMAS

Minkštas vanduo apsaugo vamzdžius ir kaitinimo elementus nuo kalkių nuosėdų susidarymo, dėl kurių padidėja energijos sąnaudos šildant vandenį.

Padeda apsaugoti čiaupus nuo kalkių susidarymo, kad jie švytėtų kaip nauji.

Jūsų buitiniai prietaisai, tokie kaip skalbimo mašinos, katilai, indaplovės ir kt., tarnaus ilgiau ir sunaudos mažiau kalkių apnašų šalinimo priemonių.

Puikus jausmas vonioje ir duše. Minkštas vanduo idealiai tinka jautriai odai. Sumažinkite išlaidas odos priežiūros produktams ir drėkikliams.

Apsaugokite savo stiklo ir stalo indus nuo kalkių, sutaupykite pinigų, mažindami kalkių apnašų šalinimo cheminių produktų naudojimą.

Jūsų drabužiai bus švaresni ir ryškesnių spalvų, audiniai bus minkštesni. Taupykite muilą ir audinių minkštiklius.

JUNGČIŲ PARAMETRAI

Jungčių dydis dažniausiai nurodomas coliais, todėl kyla painiava, kokias jungtis pasirinkti, nes mes įpratę prie metrinės matų sistemos vienetų, šiuo atveju - milimetrų. Colių ir milimetrų santykis jungtyse būtų maždaug toks, rekomenduojama matuoti slankmačio pagalba:

WaterBoss ProPlus 380 P1

Duomenų lapas

Maitinimo šaltinis
Reikalingas
Informacinis ekranas
Nėra

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)