KOMPLEKSINIS VANDENS MINKŠTIKLIS IR GELEŽIES FILTRAS WaterBoss 900

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

Kiekis

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

GARANTIJA: 2 metai

DERVOS TARNAVIMO LAIKAS: 10 metų*

*tai nėra gatantija, o numatomas dervos tarnavimo laikas, jeigu prieš minkštinimo sistemą statomas mechaninis filtras.ja

PREKĖS ŽENKLAS: AQUAPHOR (Pagaminta JAV)

PREKĖS ŽENKLAS:
KOMPLEKSINIS VANDENS MINKŠTIKLIS IR GELEŽIES FILTRAS  WaterBoss 900, KAINA BE PVM: 945.000001, KODAS: WaterBoss900 | 001
WaterBoss900

WaterBoss 900 modelio vandens minkštinimo įrenginys pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir efektyvumu, o regeneracijai įvykdyti reikia mažai druskos ir vandens. Nereikia keisti filtrų, nes sistemoje įmontuotas savaime išsivalantis filtras.


Ekologiška technologija - mažiau nuotekų ir energijos suvartojmo, todėl vandens minkštiklis regeneruojamas tik tada, kai to būtinai reikia. Dėl kompaktiško dydžio "WaterBoss" vandens minkštiklis telpa jūsų turimoje erdvėje. Savaime išsivalantys nuosėdų filtrai taupo jūsų laiką ir pinigus - jų nereikia keisti.

900 modelio WaterBoss vandens minkštiklis minkština ir filtruoja viso namo vandenį, sunaudodamas vos 56 litrus vandens ir tik 2,5 kg druskos regeneracijai.
Didžiausias kompensuojamas kietumas, gpg 90 (1540)
Didžiausia geležies redukcija, ppm* 10
Mažiausias pH, standartiniai vienetai 7
Vandens ir aplinkos temperatūra minimali ir maksimali, °F (°C) 40°-120° (4°-49°)
Valdiklio tipas 4 mygtukų piktograma
Elektros galia 12V AC, 50/60 Hz, 0,015 kW-h
Transportavimo svoris - apytiksliai, lb (kg) 105 (48)

Waterboss 900 privalumai:
- Filtruoja ir minkština vandenį visam namui
- Pašalina nešvarumus ir nuosėdas iki 20 mikronų
- Sumažina geležies kiekį iki 10 ppm
- Suminkština vandenį iki 1540 mg/l (90 gpg)
- Regeneruojasi vos per 40 minučių
- Sunaudoja vos 56 litrus vandens ir tik 2,5 kg druskos regeneracijai
- Įmontuotas savaime išsivalantis filtras, nereikia keisti filtro
- Efektyviai sprendžia daugumą šulinio vandens problemų
- Pagaminta JAV
Regeneracija yra esminis vandens minkštinimo proceso etapas ir priežastis, kodėl jūsų sistemai kartais prireikia druskos. Kai vandens minkštiklis užfiksuoja kietame vandenyje esančių mineralų ribą, jis išplauna ir išvalo dervą naudodamas druskos vandens tirpalą, vadinamą sūrymu. Pasibaigus šiam ciklui, minkštiklis vėl gali šalinti kietąjį vandenį.

Užtikrinta kokybė: kiekvienas įrenginys išbandytas

900-asis WaterBoss modelis sukurtas taip, kad užtikrintų optimalų veikimą ir efektyvumą, todėl regeneracijai užbaigti reikia mažiausio druskos ir vandens kiekio.


Vandens minkštinimo įrenginiai yra vieni iš nedaugelio rinkoje esančių sistemų, kuriuose naudojama smulkiagrūdė derva - sferinė derva, dengianti didesnį paviršiaus plotą nei konkuruojančiuose modeliuose naudojama derva. Tai leidžia sumažinti vandens, druskos ir elektros energijos sąnaudas, todėl užtikrinamas optimalus ir išmanus efektyvumas. Kiekviename minkštiklio modelyje taip pat įmontuotas savaime išsivalantis nešvarumų ir nuosėdų filtras, kuris taupo jūsų laiką ir pinigus.

GELEŽIES ŠALINIMAS


Geležies šalinimo rezultatams įtakos turės tokie veiksniai kaip vandens temperatūra, pH, šarmingumas, ištirpusio deguonies kiekis ir kiti. Geležies šalinimo būdai skiriasi priklausomai nuo to, su kokio tipo geležimi jūsų vandenyje susiduriama.

Prieš pasirenkant bet kokią vandens valymo sistemą, svarbu ištirti vandenį. Tai ypač pasakytina apie geležies šalinimą. Geležis WaterBoss® 900 šalinama jonų mainų būdu. WaterBoss gali pašalinti iki 10 ppm geležies iš vandens.

Dauguma įprastinių minkštinimo įrenginių gali iš tiekiamo vandens pašalinti 1-3 ppm geležies. Dėl kompaktiško smulkių tinklelių dervos sluoksnio WaterBoss gali pašalinti didesnį kiekį. Ši savybė leidžia WaterBoss šalinti geležį didesniu slėgiu.


WaterBoss yra vienintelis prietaisas, turintis atskirą įmontuotą visam namui tiekiamo vandens savaime išsivalantį nešvarumų ir nuosėdų filtrą.
Patentuota kryptinio srauto sietų sistema leidžia WaterBoss visą rezervuare esančią vietą naudoti dervai. Tai reiškia didesnę minkštinimo galią!
Neaukštas, lengvai užpildomas druskos skyrius taupo darbą.
WaterBoss taupo eksploatacines išlaidas, nes sunaudoja iki 50 % mažiau druskos ir iki 80 % mažiau vandens regeneracijai nei įprasti minkštinimo įrenginiai. Be to, WaterBoss veikia esant 12 voltų įtampai, o kiti minkštintuvai naudoja bent 24 voltų įtampą.
WaterBoss gali atsinaujinti vos per 18 minučių, o įprastiniai minkštikliai gali užtrukti beveik dvi valandas.
Valdiklį nustatyti paprasta: paspauskite 1 mygtuką ir įveskite nustatymų skaičių, o visa kita padarys kompiuteris.
Jei turite svečių arba išvykstate atostogauti, nereikia keisti valdiklio nustatymų - kompiuteris prisitaiko automatiškai.
WaterBoss atrodo taip pat puikiai, kaip ir veikia; galite net pajusti kokybę. Be to, WaterBoss užima daug mažiau vietos nei įprasti minkštinimo įrenginiai.
WaterBoss turi apsauginį užraktą - vienintelė jo funkcija yra padėti išvengti perpildymo. Kituose minkštintuvuose naudojamos plūdinės sistemos, kuriomis reguliuojamas į sūrymo rezervuarą patenkančio vandens kiekis. Naudojant WaterBoss, sūrymo papildymą nustato valdiklis. Apsauginis užraktas ""WaterBoss"" įrenginyje naudojamas tik tam, kad būtų išvengta sūrymo rezervuaro perpildymo.
WaterBoss turi užpildomą dervos sluoksnį ir leidžia naudoti rezervinę talpą. Šis rezervas taip pat leidžia WaterBoss regeneruoti švariu, minkštu vandeniu.
"WaterBoss" - daugiau kaip 30 metų ir sėkmingai gamina ir siūlo geriausius sprendimus, kaip kontroliuoti savo namų vandenį. Naudodami šiuos vandens minkštiklius ir vandens filtrus galite būti tikri, kad pasirinkote geriausią ir saugiausią sprendimą savo šeimai ir namams.

Patikimi produktai
WaterBoss" amina unikalios konstrukcijos vandens minkštinimo įrenginius, kurių inžinerija apsaugota patentais. Naudojamos naujausios technologijos ir kokybiškos medžiagas, kad būtų pagamintos energiją taupančios ir nebrangios sistemos. Prieš išsiunčiant kiekvieną "WaterBoss" gaminį atliekamas išsamus bandymas - taip užtikrinamas patikimumas.

Technologija, kuria galite pasitikėti
Vandens minkštinimo įrenginiai yra vieni iš nedaugelio rinkoje esančių sistemų, kuriuose naudojama smulkiagrūdė derva - sferinė derva, dengianti didesnį paviršiaus plotą nei konkuruojančiuose modeliuose naudojama derva. Tai leidžia sumažinti vandens, druskos ir elektros energijos sąnaudas, todėl užtikrinamas optimalus ir išmanus efektyvumas. Kiekviename minkštiklio modelyje taip pat įmontuotas savaime išsivalantis nešvarumų ir nuosėdų filtras, kuris taupo jūsų laiką ir pinigus.

VANDENS KIETUMO MATŲ VIENETŲ KONVERTAVIMAS

Vandens kietumas - konkrečiais vienetais išmatuotas rodiklis, dažniausia parodantis vandenyje ištirpusių Ca ir Mg druskų kiekį. Šis dydis išreiškiamas mmol/l (milimoliai litre) arba mg/l (miligramai litre, CaCO3 ekvivalentas).

Kietumo lygiai
minkštas – 0–20 mg/l
gana minkštas 20–40 mg/l
kietokas 40–60 mg/l
gana kietas 60–80 mg/l
kietas 80–120 mg/l
labai kietas >120 mg/l

Kadangi vandens kietumas gali būti matuojamas ir kitais mato vienetais, vadovaudamiesi toliau pateikta lentele, galėsite konvertuoti mato vienetus.VANDENS MINKŠTINIMAS

Daugiau nei 60% Žemėje esančio vandens sudaro požeminis vanduo, kuris skverbdamasis gilyn, iš grunto prisisotina įvairiausias mineralais, tame tarpe ir kalciu bei magniu. Šių kietųjų mineralų kiekis vandenyje ir lemia vandens "kietumą". Vandens kietumas matuojamas ištirpusių Ca ir Mg druskų kiekiu – mg-ekv/l. Ribinės CaCO3 vertės vandenyje minkštas vanduo: 0-1 mg-ekv/l, labai kietas vanduo: >6 mg-ekv/l.

Dėl kalcio bei magnio druskų pertekliaus formuojasi kalkių nuosėdos, ant kriauklių ir vonios atsiranda baltų dėmių, o iš dušo ir čiaupų, dėl užkalkėjimo itin silpnai bėga vanduo. Vandens minkštinimas padeda sumažinti vandenyje esančią kalcio ir magnio jonų koncentraciją.

Buityje dažniausiai naudojami minkštinimo filtrai, kuriuos sudaro: filtro kapsulė, užpildyta sintetine derva, vadinama katijonitine mase ir druskos talpykla. Kietas vanduo filtruojamas pro dervas, kurios sulaiko kietuosius mineralus, esančius vandenyje, vyksta vadinamoji jonų mainų reakcija. Vykstant šiai reakcijai vandenyje esantys kalcio ir magnio jonai, pakeičiami natrio jonais. Po kurio laiko dervos yra prisotinamos ir jas reikia atnaujinti, nes pasibaigia filtre esančios dervos keitimo galia. Tai atlieka regeneracijos programa - derva regeneruojama valgomosios druskos tirpalu.

Regeneraciją sudaro keletas ciklų, kurių metu specialus druskos tirpalas ir vanduo, tekėdami skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais, plauna užpildą, o susikaupę kietumo jonai išplaunami į nuotekų sistemą. Regeneracijai filtrai naudoja specialią NaCl druską, taigi laikas nuo laiko reikia papildyti druskos talpą.

Daugelis žmonių mano, po vandens minkštinimo filtro vandens negalima vartoti, nes turi per daug natrio. Tačiau vidutinis natrio kiekis litre vandens, po vandens minkštinimo filtro yra nuo 60 iki 90 mg, kai riekelėje baltos duonos yra 120 mg natrio.

Jei šis neatris yra nepageidaujamas - galima papildomai įrengti atbulinio osmoso principu veikiančius geriamojo vandens filtrus, kurie pašalins visą vandenyje esantį natrį.

KUO NAUDINGAS VANDENS MINKŠTINIMAS

Minkštas vanduo apsaugo vamzdžius ir kaitinimo elementus nuo kalkių nuosėdų susidarymo, dėl kurių padidėja energijos sąnaudos šildant vandenį.

Padeda apsaugoti čiaupus nuo kalkių susidarymo, kad jie švytėtų kaip nauji.

Jūsų buitiniai prietaisai, tokie kaip skalbimo mašinos, katilai, indaplovės ir kt., tarnaus ilgiau ir sunaudos mažiau kalkių apnašų šalinimo priemonių.

Puikus jausmas vonioje ir duše. Minkštas vanduo idealiai tinka jautriai odai. Sumažinkite išlaidas odos priežiūros produktams ir drėkikliams.

Apsaugokite savo stiklo ir stalo indus nuo kalkių, sutaupykite pinigų, mažindami kalkių apnašų šalinimo cheminių produktų naudojimą.

Jūsų drabužiai bus švaresni ir ryškesnių spalvų, audiniai bus minkštesni. Taupykite muilą ir audinių minkštiklius.

JUNGČIŲ PARAMETRAI

Jungčių dydis dažniausiai nurodomas coliais, todėl kyla painiava, kokias jungtis pasirinkti, nes mes įpratę prie metrinės matų sistemos vienetų, šiuo atveju - milimetrų. Colių ir milimetrų santykis jungtyse būtų maždaug toks, rekomenduojama matuoti slankmačio pagalba:

WaterBoss900

Duomenų lapas

Maitinimo šaltinis
Reikalingas
Informacinis ekranas
Nėra

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)