MECHANINĖ VANDENS FILTRAVIMO SISTEMA WATERLOVERS 20B3 (PP5, GAC, PP1)

* Ar Jus domina prietaiso montavimo paslauga?
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

180,00 €
Kiekis

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

PREKĖS ŽENKLAS:
MECHANINĖ VANDENS FILTRAVIMO SISTEMA WATERLOVERS 20B3 (PP5, GAC, PP1), KAINA BE PVM: 148.760331, KODAS: 20B3 | 001
20B3

SPECIFIKACIJOS


Tinka naudoti buityje, viešbučiuose ir maitinimo įstaigose.

Vandens filtras komplektuojamas su greitu ir paprastu perjungimo vožtuvu, kuriuo filtras montuojamas be papildomų jungiamųjų detalių.

Filtras montuojamas ant šalto vandens magistralės prie įėjimo į butą, namą ar kambarį ir yra skirtas papildomam geriamojo vandentiekio vandens valymui nuo mechaninių priemaišų, aktyviojo chloro, sunkiųjų metalų ir kitų kenksmingų medžiagų.

MONTAVIMO PRIEDAI

Jūs gausite pilnai veikiančią sistemą, paruoštą prijungti prie vandens tiekimo. Visa įranga gali būti sumontuota savarankiškai, nepažeidžiant garantijos sąlygų. Komplekte yra visos dalys ir priedai reikalingi sistemos prijungimui.


Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

JUNGČIŲ PARAMETRAI

Jungčių dydis dažniausiai nurodomas coliais, todėl kyla painiava, kokias jungtis pasirinkti, nes mes įpratę prie metrinės matų sistemos vienetų, šiuo atveju - milimetrų. Colių ir milimetrų santykis jungtyse būtų maždaug toks, rekomenduojama matuoti slankmačio pagalba:FILTRAVIMO ETAPAI

1 etapas - PP filtras nuosėdoms ir nešvarumams šalinti 5 mikronai
2 etapas - PP filtras nuosėdoms ir nešvarumams šalinti 1 mikronas
3 etapas  - anglies bloko filtras
Sistema susideda iš 20 colių filtro korpusų. Filtrų korpusai balti, nepermatomi.

PP 5 MIKRONŲ FILTRAS

Mechaninio valymo filtras, kurio funkcija fiziškai pašalinti nuosėdas, nešvarumus ar bet kokias daleles naudojant barjerą. Šis filtras pašalina didesnes, nei 5 mikronai daleles. PP filtrai sudaryti iš daugiasluoksnio mikroskopinio polipropileno pluošto. Pluošto porų struktūros dėka sulaikomi nešvarumai.


GAC FILTRAS

Granuliuotos anglies filtras pagamintas iš kokoso lukšto anglies, šalina organines medžiagas, chlorą, kvapą ir drumstumą, bei chemines medžiagas, kurios vandeniui suteikia nemalonų skonį. Filtras keičiamas kas 6–18 mėnesių arba pagal poreikį.


PP 1 MIKRONO FILTRAS

Mechaninio valymo filtras, kurio funkcija fiziškai pašalinti nuosėdas, nešvarumus ar bet kokias daleles naudojant barjerą. Šis filtras pašalina didesnes, nei 1 mikronas daleles. PP filtrai sudaryti iš daugiasluoksnio mikroskopinio polipropileno pluošto. Pluošto porų struktūros dėka sulaikomi nešvarumai.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


FILTRŲ PRIEŽIŪRA IR KEITIMO TERMINAI

Kad įrenginys veiktų optimaliai, būtina jį nuolat prižiūrėti. Techninės priežiūros dažnumas priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės ir sistemos naudojimo dažnio bei filtruojamo vandens kiekio. Prie filtro nurodomi filtrų keitimo terminai yra orientaciniai. Atminkite, kad filtrų pakeitimų dažnis gali būti skirtingas, todėl rekomenduojame stebėti TDS kitimą išvalytame vandenyje (matuoti tam tikrais periodais TDS matuokliu). TDS lygiui reikšmingai pakitus - pakeiskite filtrus


GARANTIJOS SĄLYGOS

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui20B3

Duomenų lapas

Vandens maišytuvo tipas
Nėra
Vandens prijungimo jungtis (galima pasirinkti)
1/2"