Kasečių rinkinys WaterLovers UfPad sistemoms + UF membrana

* Ar Jus domina filrų keitimo paslauga?
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

46,00 €

Vietoj 55,00 €

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt

PREKĖS ŽENKLAS:
  • Pakuotė
Kasečių rinkinys WaterLovers UfPad sistemoms + UF membrana, KAINA BE PVM: 38.016529, KODAS: SET-MEM-UFPAD | 001
SET-MEM-UFPAD

TINKA SISTEMOMS

Kompaktiška ultra filtravimo sistema WaterLovers UfPad, kodas WL-UF-PAD

KOMPLEKTE YRA

PP 5 MIKRONŲ FILTRAS

Mechaninio valymo filtras, kurio funkcija fiziškai pašalinti nuosėdas, nešvarumus ar bet kokias daleles naudojant barjerą. Šis filtras pašalina didesnes, nei 5 mikronai daleles. PP filtrai sudaryti iš daugiasluoksnio mikroskopinio polipropileno pluošto. Pluošto porų struktūros dėka sulaikomi nešvarumai.


CTO FILTRAS

Anglies bloko filtras, sudarytas iš monolitinės aktyvintos anglies, kurios pagalba pašalinamos bet kokios organinės medžiagos, chloras, kvapas ir drumstumas.
Lyginant su granuliuotos anglies filtru, anglies bloko paviršiaus plotas yra daug didesnis, taip pat didesnis aktyviųjų centrų skaičius, todėl ji yra iki 25% efektyvesnė nei kitų rūšių anglies kasetės. Filtruoja mechanines priemaišas. Anglies kasetės ypač rekomenduojamos paviršiniams vandenims valyti.
Anglies blokas - tai palyginti nauja technologija, kurioje naudojama aktyvinta anglis.
Anglies blokas yra vientisos monolitinės struktūros ir yra technologiškai pažangesnis už tradicinius birius filtrus.
Anglies blokas paprastai gaminamas iš aktyvuotos anglies miltelių, kurie sumaišomi su maltu polietilenu ir sukepinami: smulkios anglies dalelės (nuo 20 iki 50 mikronų) veikiant temperatūrai "sulipdomos" viena su kita.
Taip gaunama tvarkinga sorbcinė (sugėrimo) terpė, kurios savybes, pavyzdžiui, akytumą, galima kontroliuoti gamybos metu. Be to, šios savybės išlieka pastovios visą eksploatavimo laiką.
Dėl to, kad sorbento dalelės yra surištos viena su kita, anglies blokuose praktiškai nėra kanalų efekto, būdingo įprastiems biriems filtrams.

GALUTINIS ANGLIES FILTRAS

Galutinis aktyvuotos anglies filtras filtras, eina po membranos ir yra paskutinis vandens valymo etapas - pašalina visus skonius ar kvapus, pagerina apdoroto vandens skonį.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


JODUOTOS DERVOS FILTRAS

Joduotos dervos filtras (pagamintas iš joduotos dervos ir kokoso anglies) naikina bakterijas ir virusus esančius vandenyje (sterilizuoja 99,99%), pašalina likusį chlorą ir jodą bei kvapą. Šis filtras sterilizuoja vandenį, tačiau tiekiamo vandens kokybė bėgant laikui gali kisti, o filtro efektyvumas naudojimo metu mažėja. Jei tai yra vienintelis geriamojo vandens valymo būdas, kurį naudojate, reguliariai tikrinkite apdorotą vandenį profesionaliose vandens kokybės tikrinimo laboratorijose, kad įsitikintumėte, jog jis yra saugus gerti.


UF MEMBRANA

Ultrafiltravimo membrana, sugeba atskirti priemaišas, kurių dalelių dydis yra nuo 0,001iki 0,1 mikrono – ji sugeba sulaikyti virusus, bakterijas ir kitas priemaišas, bet palieka kai kuriuos mikroelementus.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


MEMBRANINIS FILTRAVIMAS

Membraninis filtravimas reiškia medžiagų pašalinimą iš vandens naudojant dalelių dydžio ir slėgio skirtumą. Reikiamas atskyrimas gali būti pasiekiamas naudojant membraną (iš pusiau pralaidžios medžiagos) su tokiu porų dydžiu:
- mikrofiltravimas (MF): porų dydis nuo 10 iki 100 nm (reikalingas slėgis 0,1 - 2,5 barų) - pašalinamos tik neištirpusios dalelės;
- ultrafiltravimas (UF): porų dydis nuo 100 nm iki 10 nm (reikalingas slėgis 0,5 - 2,5 barų) - pašalinamos ir neištirpusios dalelės, ir medžiagos, turinčios didelę molekulinę masę;
- nanofiltravimas (NF): porų dydis <10–1 nm (reikalingas slėgis 5–15 barų) - pašalinami mikro teršalai ir daugiavalenčiai jonai (ištirpusios medžiagos);
- atvirkštinis osmosas (RO, hiperfiltravimas): porų dydis <1 nm (reikalingas slėgis 10 - 70 barų) - pašalinami mikro teršalai ir daugiavalenčiai bei vienavalenčiai jonai (ištirpusios medžiagos).
Membranos naudojamos tiek požeminiam, tiek paviršiniam vandeniui valyti. Projektuojant ir užtikrinant optimalų įrenginio veikimą, reikia atsižvelgti į šiuos aspektus:
- teisingai pasirinkti membraną, atsižvelgiant į šaltinio kokybę ir kokybę, kurią norima pasiekti;
- atsižvelgti, į tai, kad gali prireikti papildomo valymo prieš ir po filtravimo;
- membranų valymo būdą (plovimo dažnis, chemikalai ir kt.);
- chemikalų naudojimą, siekiant išvengti užsiteršimo (įskaitant biologinį) ir kt.


FILTRŲ PRIEŽIŪRA IR KEITIMO TERMINAI

Kad įrenginys veiktų optimaliai, būtina jį nuolat prižiūrėti. Techninės priežiūros dažnumas priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės ir sistemos naudojimo dažnio bei filtruojamo vandens kiekio. Prie filtro nurodomi filtrų keitimo terminai yra orientaciniai. Atminkite, kad filtrų pakeitimų dažnis gali būti skirtingas, todėl rekomenduojame stebėti TDS kitimą išvalytame vandenyje (matuoti tam tikrais periodais TDS matuokliu). TDS lygiui reikšmingai pakitus - pakeiskite filtrus


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

SET-MEM-UFPAD

Jums taip pat gali patikti