Anglies bloko filtro kasetė WaterLovers CTOS 10 CF

* Ar Jus domina filrų keitimo paslauga?
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

19,00 €
Kiekis

SVARBI INFORMACIJA: Siuntas atsiimant per paštomatą žiemos metu, jas būtina atsiimti kuo greičiau, nes kitu atveju minusinė temperatūra pakenks prekei ir jai nebebus taikoma garantija.

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas info@osmosas.lt

PREKĖS ŽENKLAS:
Anglies bloko filtro kasetė WaterLovers CTOS 10 CF, KAINA BE PVM: 19, KODAS: CTOS-10CF | 001
CTOS-10CF

SPECIFIKACIJOS
MAKSIMALUS SRAUTAS 2 L/min
TIEKIAMO VANDENS SLĖGIS (MIN / MAX) 0.1 Mpa-1.5 Mpa 
TIEKIAMO VANDENS TEMPERATŪRA (MIN / MAX) 5 ° C - 45 ° C
TARNAVIMO LAIKAS 4000 L

CTOS FILTRAS

Degintos anglies bloko filtras apsaugo nuo kalkių nuosėdų kaupimosi bei korozijos. Sumažina filtro priežiūros periodiškumą ir prailgina įrangos tarnavimo laiką, apsaugo vožtuvus ir kitus elementus nuo susidėvėjimo ir užsikimšimo, pagerina vandens skonį ir apsaugo įrangą nuo agresyvaus chloro.

PIRMINIAI FILTRAI

Kad membranos tarnautų ilgiau, būtina vandenį prieš tai papildomai apdoroti. Tam osmoso sistemose naudojami pirminio vandens apdorojimo filtrai. Pirminis filtras yra filtras, kuris surenka daleles prieš vandeniui patenkant į membraną, kuri paprastai yra brangesnė nei pirminis filtras. Membrana skirta filtruoti pačias mažiausias daleles. Pirminiai filtrai padeda membranai tarnauti ilgiau, o taip pat sutaupyti pinigų kuriuos išleistumėte dažnai keisdami membraną.


Filtras skirtas šaltam geriamąjam vandeniui apdoroti. Prieš pirmą kartą naudojant rekomenduojama mirkyti vandenyje maždaug 1 valandą arba keletą minučių praskalauti vandeniu, kaip nurodoma įrenginio, kuriame naudojate filtrus, eksploatavimo instrukcijoje. Filtrai neturėtų būti naudojami nežinomos kilmės ar mikrobiologiškai užterštam vandeniui apdoroti.


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

CTOS-10CF

Duomenų lapas

Filtro tipas
Anglies bloko filtras (CTO)

Jums taip pat gali patikti