BWT AQA total Energy 14000 - apsauga nuo kalcio ir magnio nuosėdų

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

Kiekis
PREKĖS ŽENKLAS:
BWT
BWT AQA total Energy 14000 - apsauga nuo kalcio ir magnio nuosėdų, KAINA BE PVM: 15371.900826, KODAS: 240013149 | 001
240013149

BWT AQA total energy montuojamas ant stovo ir suprojektuotas taip, kad juos būtų galima greitai sumontuoti ant sienos. BWT AQA total energy integruotas kolektorius (pagamintas iš aukštos kokybės žalvario lydinio) su moduline uždaromąja armatūra ir vandens skaitikliu, kad keičiant modulį arba naudojant apylankines linijas nereikėtų atjungti vandens tiekimo. Moduliai montuojami greitai; vandenį galima prijungti iš kairės arba iš dešinės; montavimo varžtai įeina į tiekimo komplektaciją. Paruoštas prijungti valdymo blokas integruotas į standartinę elektros spintą (IP 54) su indikatorinėmis lemputėmis virš durelių. Priklausomai nuo modulių skaičiaus, elektroniniai valdymo elementai turi atskirus saugiklius, o visą įrenginį valdo ir stebi centrinis procesorius. Įrenginiai tiekiami visiškai laidiniai su kištuku apsauginiame korpuse (230 V/50 Hz jungtis).

Nominalusis skersmuo (DN) 50
Jungties skersmuo g.s. 2"
Srauto greitis (l/min) 233
Maksimalus srautas (m3/h) 14,00
Butų/asmenų skaičius 29-44
Kasečių skaičius 5
Maksimalus vandens kietumas 40 °dH
Maksimali vandens temperatūra / aplinkos temperatūra 30/40 °C
Maksimali vandens temperatūra katile 80 °C
Darbinis slėgis (bar) 2 - 10
Nominalusis slėgis (bar) 10
Slėgio nuostoliai esant vardiniam srautui (bar) 0,8
Elektros jungties galia 300W
Energijos suvartojimas budėjimo režimu (Wh) 15
Elektros energijos suvartojimas 0,055 kWh/m3

Matmenys aukštis/plotis/gylis (mm) 1280/825/470

"BWT AQA total Energy 4500" - tai galimybė namuose turėti gerą geriamąjį vandenį ir kartu apsaugoti įrangą nuo kietųjų druskų nuosėdų ir korozijos.

KAIP VEIKIA ĮRENGINYS:
"AQA total Energy" pagrindą sudaro vienintelė tokia dvipolė technologija - naudojant tiksliai sureguliuotus srovės ir įtampos impulsus, susidaro labai maži kalcio kristalai. Šie "nanokristalai" stabilizuoja vandenyje ištirpusius kalcio jonus. Todėl, kaip ir kitos mineralinės sudedamosios dalys, jos lieka vandenyje ir nenusėda ant įrangos ar katilų paviršių kaip nuosėdos. Papildoma funkcija - plonos plėvelės sukūrimas ant įrangos, kuri liečiasi su vandeniu, metalinių paviršių.

PRIVALUMAI:
Naujos kartos įranga - speciali bipolinė technologija;
Itin modernus dizainas ir kompaktiškumas;
Greitas ir paprastas įrangos montavimas - reikia tik prijungti prie elektros ir vandens šaltinio;
Draugiškumas aplinkai - nėra nuotekų;
Patogumas - nereikalauja priežiūros, veikia visiškai automatiškai. Naujausia elektronika, valdoma mikroprocesoriaus, optimaliai informuoja apie būtinybę pakeisti pagrindinius elementus;
Sauga - apsauga nuo kietumo druskų nuosėdų ir korozijos;
Mikroelementų turtingas geriamasis vanduo - visi gyvybiškai svarbūs mineralai išlieka vandenyje;
Higienos ir saugos reikalavimų laikymasis užtikrinamas dėl elementų keitimo naudojant modernią "Refill" montavimo sistemą.
Jokių nuolatinių papildomų išlaidų - nereikia naudoti druskos ar kitų cheminių medžiagų;
Pagaminta Europoje.

Kalkių šalinimo filtras išspręs vieną iš pagrindinių vandens kokybės problemų namuose - kietųjų nuosėdų susidarymą ant buitinių prietaisų kaitinimo elementų. Įrengus specialų filtrą, vandentiekio ir buitiniai prietaisai bus apsaugoti nuo apnašų susidarymo, todėl visą eksploatavimo laiką bus efektyvūs.

KALKĖS - VIENA IŠ PAGRINDINIŲ VANDENS KOKYBĖS PROBLEMŲ.

Apnašų susidarymo priežastis - kietumo druskų skilimas kaitinant. Dėl reakcijos susidaro nuosėdos, kurios nusėda ant kaitinimo elemento, sienelių ir vamzdynų. Kalcio ir magnio druskų (kietumo druskų) šaltinis yra į namą ar butą patenkantis vanduo.

Dėl kalkių atsiradimo atsiranda daug neigiamų pasekmių, įskaitant sumažėjusį buitinių prietaisų efektyvumą, padidėjusį energijos suvartojimą ir sutrumpėjusį prietaisų tarnavimo laiką. Dėl nuosėdų sluoksnio labai sumažėja metalo šiluminis laidumas, todėl prietaisas pradeda veikti ne taip efektyviai.

BUITINIŲ PRIETAISŲ APSAUGA NUO APNAŠŲ

Nuosėdų problema aktuali visiems buitiniams prietaisams, kuriuose šildomas vanduo. Tai:
Virduliai
Kavos aparatai ir kavos aparatai
Geležys
Oro drėkintuvai
Dulkių siurbliai su drėgno valymo funkcija
Indaplovės
Katilai ir šildymo radiatoriai
Katilai ir vandens šildytuvai
Skalbimo mašinos

Kalkių nuosėdų elektriniame virdulyje ir kituose mažuose buitiniuose prietaisuose galite išvengti naudodami geriamąjį vandenį, išvalytą atvirkštinio osmoso sistema arba srauto filtru su minkštinimo funkcija. Siekiant apsaugoti didelius buitinius prietaisus nuo apnašų, naudojami specialūs filtrai, kurie montuojami tiesiai priešais katilą, boilerį, skalbimo mašiną ar indaplovę. Tokie modeliai yra ekonomiški, kompaktiški ir lengvai prižiūrimi.

Namų reikmėms naudojami 2 rūšių kalkių šalinimo filtrai:

REAGENTINIAI FILTRAI BE FOSFATŲ IR POLIFOSFATŲ

Polifosfatiniuose filtruose kaip darbinė medžiaga (užpildas) naudojama polifosfato natrio druska. Dėl šios priežasties prietaisas turi kitą pavadinimą - druskos filtras. Valant druska palaipsniui tirpsta vandenyje. Į vandenį įpylus polifosfato, ant buitinių prietaisų kaitinimo elementų susidaro saugi apsauginė plėvelė, kuri neleidžia susidaryti apnašoms. Polifosfatų filtrai yra prieinami, tačiau jų negalima naudoti geriamajam vandeniui ruošti arba vandeniui, kuris liečiasi su oda, tokie tirpalai naudojami katilams ir skalbimo mašinoms. Kitas tokių įrenginių trūkumas yra tai, kad tokios sistemos nėra draugiškos aplinkai - į vandenį patenka didelis kiekis fosfatų, kurie dėl nuotekų daro didelę įtaką Ukrainos upių vandens kokybei.

AR GALIMA APSIEITI BE FOSFATŲ?

Kalkių šalinimo filtrai be fosfatų veikia tuo pačiu principu kaip ir polifosfatiniai modeliai - atskiria veikliąsias medžiagas. Tik pirmajame druska ištirpsta, o antrajame - išplaunama. Pagrindinis skirtumas - filtravimo užpildas - medžiaga be fosfatų. Tokie modeliai gali būti naudojami skalbimo mašinoms, vandens šildytuvams (boileriams), indaplovėms ir šildymo katilams.

FILTRO STRUKTŪRA

Polifosfato ir befosfato kalkių šalinimo filtrus sudaro permatoma kolba ir korpusas su srieginėmis skylėmis, skirtomis prijungti prie vamzdyno. Kolbos viduje yra užpildas arba kasetė su filtravimo medžiaga. Dėl skaidrios kolbos galima vizualiai stebėti medžiagos kiekį. Tokio filtro techninė priežiūra - laiku užpildyti užpildą arba pakeisti kasetes.

Katilo filtras nuo apnašų prailgins jūsų įrangos tarnavimo laiką, taip pat palaikys tokį pat efektyvumą ir veiksmingumą, kaip ir įrengimo dieną. Jį galima naudoti katilams, indaplovėms ir skalbimo mašinoms. Geriamajam vandeniui skirti kalkių šalinimo filtrai veikia pagal kitą technologiją - atvirkštinio osmoso arba jonų mainų. Minkštintas geriamasis vanduo naudojamas elektriniams virduliams, lygintuvams, oro drėkintuvams ir kitiems mažiems prietaisams apsaugoti.

BE REAGENTŲ VEIKIANČIOS KOVOS SU MASTELIO SUSIDARYMU SISTEMOS

Antrasis sprendimas yra sisteminis metodas - minkštinimas be reagentų. Paprasčiausi tokių prietaisų modeliai yra magnetiniai filtrai, kurie paprasčiausiai montuojami šalto vandens linijoje, pavyzdžiui, priešais katilą ar boilerį.

Siūlome pažangų sprendimą: BWT Total Energy sistemas, kurių našumas iki 14 m3/h. Sistemos veikia pagal unikalią dvipolę technologiją, kai tiksliai sureguliuotais srovės ir įtampos impulsais formuojami kalcio nanokristalai, kurie negali nusėsti ant paviršiaus, o ant paviršiaus susidaro plona apsauginė plėvelė. Todėl visos vandens sudedamosios dalys lieka vandenyje ir į jį nieko nepateka. Šiai sistemai nereikalingas sistemos aptarnavimas, o jos techninė priežiūra yra labai taupi.

Kokį kalkių šalinimo filtrą pasirinksite, priklausys nuo jūsų norų ir galimybių.

240013149