×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Atvirkštinio osmoso sistemų dalys | RO sistema | OSMOSAS.LT

Vožtuvas SEWBV1414-Q

5,00 € (su PVM)

Žalvarinis rutulinis vožtuvas 1/4" x 1/4" GZ.

  • SEWBV1414-Q
  • Išparduota - reikės laukti

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui
Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com

Standartinis vožtuvas, naudojamas virtuvės filtrams ir namo atvirkštinio osmoso sistemoms su vandens tiekimu per 1/4 colio vamzdį kaip pagrindinis vožtuvas, tiekiantis vandenį į filtrą. Tinka:

FT03 (3/8 colių)
FT06 (1/2 colio)
FT07 (3/4 colių)
Vožtuvas su greita jungtimi 1/4" (6,2 mm).
Dėl įdiegtos greitos jungties montavimas yra daug lengvesnis

Vandens prijungimo jungtis : 1/4"

Parašyti atsiliepimą

Vožtuvas SEWBV1414-Q

Vožtuvas SEWBV1414-Q

Žalvarinis rutulinis vožtuvas 1/4" x 1/4" GZ.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems