DRUSKA VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAMS BROXO

12,00 €
Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

BROXO 6-15 granulės vandens minkštinimo filtrams. Kokybiška skaldyta druska vandens minkštinimo filtrams.
Fasavimas: patvarus PE maišas, 25 kg.

Filtras šalina kalkes.

KILMĖS ŠALIS: OlandijaBROXO 6-15

42 Prekės

TECHNINIAI DUOMENYS

Sudėtinės dalys:
druska (NaCl) ≥ 99,8%,
natris (Na) ≥39%,
drėgmė (H20) <0,05%

BROXO® 6-15 – tai ypatingai kietos, presuotos druskos granulės. Jos gautos iš kruopščiai išvalytos ir vakuume išgarintos smulkios druskos, presuojant ją ypač dideliu slėgiu. Labai kietas druskos luitas yra trupinamas ir atrenkamos 6-15 mm dydžio granulės, kurios yra naudojamos vandeniui minkštinti.

BROXO® 6-15 tinka naudoti tiek namų ūkio, tiek pramoniniams ar skalbyklų vandens minkštinimo įrenginiams. BROXO® druska savo sudėtyje neturi glitimo, alergenų bei genetiškai modifikuotų organizmų (GMO), taip pat juose nėra patogeninių ar kitokių mikroorganizmų bei pesticidų likučių, todėl visiškai tinka geriamam vandeniui minkštinti.


VANDENS MINKŠTINIMAS

Daugiau nei 60% Žemėje esančio vandens sudaro požeminis vanduo, kuris skverbdamasis gilyn, iš grunto prisisotina įvairiausias mineralais, tame tarpe ir kalciu bei magniu. Šių kietųjų mineralų kiekis vandenyje ir lemia vandens "kietumą". Vandens kietumas matuojamas ištirpusių Ca ir Mg druskų kiekiu – mg-ekv/l. Ribinės CaCO3 vertės vandenyje minkštas vanduo: 0-1 mg-ekv/l, labai kietas vanduo: >6 mg-ekv/l.

Dėl kalcio bei magnio druskų pertekliaus formuojasi kalkių nuosėdos, ant kriauklių ir vonios atsiranda baltų dėmių, o iš dušo ir čiaupų, dėl užkalkėjimo itin silpnai bėga vanduo. Vandens minkštinimas padeda sumažinti vandenyje esančią kalcio ir magnio jonų koncentraciją.

Buityje dažniausiai naudojami minkštinimo filtrai, kuriuos sudaro: filtro kapsulė, užpildyta sintetine derva, vadinama katijonitine mase ir druskos talpykla. Kietas vanduo filtruojamas pro dervas, kurios sulaiko kietuosius mineralus, esančius vandenyje, vyksta vadinamoji jonų mainų reakcija. Vykstant šiai reakcijai vandenyje esantys kalcio ir magnio jonai, pakeičiami natrio jonais. Po kurio laiko dervos yra prisotinamos ir jas reikia atnaujinti, nes pasibaigia filtre esančios dervos keitimo galia. Tai atlieka regeneracijos programa - derva regeneruojama valgomosios druskos tirpalu.

Regeneraciją sudaro keletas ciklų, kurių metu specialus druskos tirpalas ir vanduo, tekėdami skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais, plauna užpildą, o susikaupę kietumo jonai išplaunami į nuotekų sistemą. Regeneracijai filtrai naudoja specialią NaCl druską, taigi laikas nuo laiko reikia papildyti druskos talpą.

Daugelis žmonių mano, po vandens minkštinimo filtro vandens negalima vartoti, nes turi per daug natrio. Tačiau vidutinis natrio kiekis litre vandens, po vandens minkštinimo filtro yra nuo 60 iki 90 mg, kai riekelėje baltos duonos yra 120 mg natrio.

Jei šis neatris yra nepageidaujamas - galima papildomai įrengti atbulinio osmoso principu veikiančius geriamojo vandens filtrus, kurie pašalins visą vandenyje esantį natrį.

KUO NAUDINGAS VANDENS MINKŠTINIMAS

Minkštas vanduo apsaugo vamzdžius ir kaitinimo elementus nuo kalkių nuosėdų susidarymo, dėl kurių padidėja energijos sąnaudos šildant vandenį.

Padeda apsaugoti čiaupus nuo kalkių susidarymo, kad jie švytėtų kaip nauji.

Jūsų buitiniai prietaisai, tokie kaip skalbimo mašinos, katilai, indaplovės ir kt., tarnaus ilgiau ir sunaudos mažiau kalkių apnašų šalinimo priemonių.

Puikus jausmas vonioje ir duše. Minkštas vanduo idealiai tinka jautriai odai. Sumažinkite išlaidas odos priežiūros produktams ir drėkikliams.

Apsaugokite savo stiklo ir stalo indus nuo kalkių, sutaupykite pinigų, mažindami kalkių apnašų šalinimo cheminių produktų naudojimą.

Jūsų drabužiai bus švaresni ir ryškesnių spalvų, audiniai bus minkštesni. Taupykite muilą ir audinių minkštiklius.

Kita
BROXO 6-15
42 Prekės

Jums taip pat gali patikti