×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Vandens struktūrizatoriai | OSMOSAS.LT

Vandens harmonizatorius - struktūrizatorius WCA (vandens klasterių aktyvatorius)

169,00 € (su PVM)

"AQUADOC WCA" -  pratekanti vandens struktūrizavimo kamera.

Planetoje yra mažai etaloninio vandens, kurį išgaudavo garsusis Viktor Schauberger iš Alpių šaltinių. Todėl jam išgauti turime naudoti naujas technologijas ir mes pristatome jums kamerą, skirtą vandens struktūrizavimui. Pagaminta Korėjoje.
Savarankiškam naudojimui ar papildomam naudojimui geriamojo vandens sistemoje.

• POU vandens aušintuve
• RO po kriaukle sistemoje
• kitose geriamojo vandens sistemose

GARANTIJA:24 mėnesiai

GARANTIJOS SĄLYGOS

KILMĖS ŠALISPietų Korėja

  • WCA-TS
  • 9 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Kas tai yra?

Įrenginys įstatomas į valymo sistemas, filtravimo įrenginius, atvirkštinio osmoso įrangas, aušintuvus ir kitas vandens tiekimo technologijas. Jis gali būti naudojamas kaip atskiras modulis, montuojamas tiesiogiai antioksidantų komplekse. Jo veikimui nereikalingas aukštas vandens slėgis ir elektra. Įrenginys kompleksiškai aktyvuoja, struktūrizuoja, ir įmagnetina, įsuka vandenį, t. y. pakeičia visas fizikines-chemines vandens ląstelių struktūros savybes iki pageidaujamo visų pagrindinių parametrų lygio, įskaitant paviršiaus įtempimo koeficientą ir t. t., ir juos išlaiko. Neįmanoma palyginti su tirpsmo vandens gamyba, nes prietaisas suteikia vandeniui naują unikalią idealią etaloninę struktūrą dėka didžiulės galios magnetinio aktyvatoriaus. Tai vandens kinetinio apdorojimo blokas. Dėka molekulinio vandens struktūrizavimo, milžiniško mikroklasterizavimo, persigrupavimo į heksagonines 6 molekulių struktūras, suteikiamas geresnės tekėjimo savybės ir tokį vandenų ląstelės pasisavina greičiau. Padidina toksinų tirpumą, gerina virškinamojo trakto funkciją, reguliuoja rūgščių - šarmų pusiausvyrą ir pan.. Vanduo aktyvuojamas ir paverčiamas biologiškai prieinamesne forma.

Pagrindinės įrenginio funkcijos:
mažina vandens klasterius (nuo 48 iki 56 Hz);
gamina magnetizuotą vandenį (apie 10 000 Gausso);
aktyvuoja vandens molekulines struktūras;
gerina vandens skonį;
padidina vadinamojo šešiakampės struktūros vandens kiekį (sutankina struktūrą, padidina mineralizaciją ir praturtina deguonimi).

Jį sudaro:
ABS kasetė;
Neodmio magnetas;
Vamzdinė sistema "NSF61".

Savybės:
yra patvarus (per vienerius metus aktyvumas sumažėja 1 proc.);
nereikalauja prijungimo prie elektros šaltinio;
didžiausias poveikis dėka vandens judėjimo centrifuginio sukimosi būdu;
lengvas jungimas (per 1/4 colio = 6 mm vamzdeliai, tvirtinimo spaustukai);

Testai ir sertifikavimas:

išbandyta Korėjoje pagal 49 rodiklius,visuotinai taikomus geriamojo vandens standartui;
patvirtinta, kad nėra toksiškas (vamzdis "NSF61");
Magnetinio prietaisas kokybė buvo testuota pagal Gausus;
klasterio tyrimas buvo atliktas branduolinio-magnetinio rezonanso būdu;
yra dizaino ir technologijų patentas.

Kalbant apie mūsų WCA modeli, jo konstrukcijoje yra neodmio 10000 Gaussų magnetas - tai yra labai galingas magnetas. Magnetai, kurie naudojami analogiškuose prietaisuose, paprastai yra daug silpnesni - 2000-3000 Gauss. Vandens 5sukimui sukonstruota spiralė, kurios dėka optimalios įcentrinės jėgos ir pagreičio, konvertuoja vandens struktūrą  į mikroklasterine heksagoninę formą.

Japonijos mokslininkai naudoja NMR rodiklius, kad naudojamo vandens dažnis turėtų būti ne didesnis kaip 90 Hz, aukšta vandens kokybė mažesnė kaip 80 Hz, o puiki vandens kokybė mažesnė nei 70 Hz.
WCA vandens mėginiai buvo išbandyti seniausio Korėjos universiteto Songjungwang universiteto tyrimų centre. Branduolinio magnetinio rezonanso spektroskopijos rezultatai parodė 46,8308 Hz dažnį.

WCA modulis taip pat yra unikalus, nes jis sukuria vandens srautą ir vanduo nesiliečia su magnetu! Tai yra būtina, norint išlaikyti vandens ekologines savybes.

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS

Mažesni vandens klasteriai

Magnetizuoto vandens generavimas

Minkštesnis vandens skonis

Vandens klasterių aktyvavimas

Aukštesnis šešiakampės struktūros vandens koeficientas

BANDYMO ATASKAITA / SERTIFIKATAS

Patikrintas geriamojo vandens standartas (Korėja) (49 pozicijos)

Netoksiškumo sertifikatas (NSF61, vamzdžiai)

Kokybė patikrinta (magnetas gauss)

Vandens klasterio testas (NMR, SKKU universitetas)

Technologijos ir dizaino patentas

Spalva Balta / sidabrinė pilka

MEDŽIAGOS

ABS kasetė, ND magnetas, NSF61 sertifikuotas vamzdynas

STABILUMAS

1% mažėjimas / 100 metų (magnetas)

ELEKTROS ENERGIJA

Nereikalinga

JUNGTYS 

6 mm ar 1/4 colių greitas montavimas 

DYDIS / SVORIS 65 mm x 285 mm / 0,6 kg

PAKUOTĖS DYDIS 70mm (W) x 70mm (D) x 292mm (H) / 0.7kg

Vandenilinio vandens sistemos naujovė 

Funkcijos :

* Lengvas prijungimas (1/4 colių vamzdeliai)

* Maksimalus efektyvumas (sraigto tipo išcentrinis judesys)

* Nėra tiesioginio magneto sąlyčio su vandeniu (pagerintas vandens skonis, priemaišų problemos sprendimas)

* Paprastas diegimas (naudojami įvairūs gnybtai)

Kas yra WCA:

Tai reiškia "Water Cluster Activated Water" (48 ~ 56Hz). Jis kartais vadinamas magnetizuotu vandeniu arba šešiakampės struktūros vandeniu, bet, kaip žinote, jis yra paremtas mokslininko Viktoro Schaubergerio išvadomis. Manoma, kad šis vanduo ląstelių organizme lengviau absorbuojamas, sumažina rūgštingumą, padeda reguliuoti kūno pH ir gerinti virškinimą.

Vandens įsukimui suprojektuota spiralė, kuri per sukurtus centrinio įtempimo jėgos optimalius parametrus ir pagreitį, konvertuoja vandens struktūrą į mikroklasterinę heksogeninę. Atsižvelgiant į įvairių « burtininkų » svaičiojimus apie vandens mikroklasterinės struktūros kūrimą, gaunamą prisukant magnetus prie krano, mes turime dokumentuotus duomenis apie vandens struktūrą, po modulio WCA panaudojimo.

Japonijos tyrinėtojai nurodo, kad vartojamo vandens dažnis turi būti ne didesnis kaip 90 Hz, aukšta vandens kokybė mažesnė kaip 80 Hz ir puikaus vandens kokybė mažesnė kaip 70 Hz. WCA vandens tyrimai buvo atlikti Songjungvan universiteto tyrinėjimų centre - seniausiajame universitete Korėjoje. Branduolinio magnetinio rezonanso spektroskopijos rezultatai parodė - dažnis 46,8308 Hz ir galima jį laikyti vandeniu, tinkamu ilgaamžiškumui pasiekti! WCA modulis yra unikalus ir tuo, kad jis struktūrizuoja vandenį ir tuo metu vanduo nesiliečia su magnetu! Tai labai svarbu dėl ekologinių vandens savybių išsaugojimo. Kalbant apie "etaloninę ampulę", mes manome, kad jos sukūrimas yra labai abejotinas, nes vanduo yra dinaminė medžiaga su besikeičiančiomis savybėmis ir charakteristikomis. Taip pat nėra etaloninio vandens parametrų instrumentinių patvirtinimų. Viskas spėlionių lygmenyje. Mes naudojame tik patvirtintus faktus.

Parašyti atsiliepimą

Vandens harmonizatorius - struktūrizatorius WCA (vandens klasterių aktyvatorius)

Vandens harmonizatorius - struktūrizatorius WCA (vandens klasterių aktyvatorius)

"AQUADOC WCA" -  pratekanti vandens struktūrizavimo kamera.

Planetoje yra mažai etaloninio vandens, kurį išgaudavo garsusis Viktor Schauberger iš Alpių šaltinių. Todėl jam išgauti turime naudoti naujas technologijas ir mes pristatome jums kamerą, skirtą vandens struktūrizavimui. Pagaminta Korėjoje.
Savarankiškam naudojimui ar papildomam naudojimui geriamojo vandens sistemoje.

• POU vandens aušintuve
• RO po kriaukle sistemoje
• kitose geriamojo vandens sistemose

GARANTIJA:24 mėnesiai

GARANTIJOS SĄLYGOS

KILMĖS ŠALISPietų Korėja

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems