Vandeniliu prisotinto vandens sistema SMS-1200UC

SMS-1200UC

1 250,00 €
850,00 € Sutaupykite 400,00 €
Su mokesčiais

Tiesioginė vandentiekio sistema su vieninga vandens tiekimo sistema,
Geriamasis vanduo yra:
išgrynintas vanduo + vandenilinis vanduo + aktyvuotas vanduo  

GARANTIJA:24 mėnesiai 

GAMINTOJAS: DONEX.CO LTD (Pietų Korėja)


Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
Kiekis
Išparduota
  • -400,00 €
Vandeniliu prisotinto vandens sistema

Vandenilio generatorius [patentas] / WCA (vandens klasterių aktyvatorius) [patentas] / Vandens filtravimas (4 etapai 3 kasetėse)

Pagrindinės medžiagos 

VANDENS FILTRAI (3 ~ 6 mėnesiai), WCA (720hr 1 ~ 2 metai), H2  generatorius (1800hr 4 ~ 5 metai)

Maitinimas DC 12V, 5 ~ 6A (KC)

Svoris / Dydis 400 mm x 340 mm x 120 mm/4,3 kg, pakuotė 5,7 kg

Vamzdynas 6 mm arba 1/4 colių

Testai

* Geriamo vandens standaro testas vandenilio prietaisui ir WCA

* NSF sertifikuotas vamzdynas

* Vandens klasterio testas naudojant NMR prietaisą 

PILNAS VANDENS FILTRAVIMAS

 Kuo skiriasi nuo kitų produktų?

1. Nėra geriamojo vandens elektrolizės. Vietoj to, vandenilis įvedamas į vandentiekio vandenį.

2. Įrengtas patentuotos technologijos vandenilio generatorius (skiriasi nuo elektrolizerio)

3. Nėra vandens nuosėdų, kurios dažniausiai pasitaiko vandenį paruošus elektrolizeriu.

4. Sukuria aktyvintą vandenį ir vandenilinį vandenį tuo pačiu metu.

5. Nekeičia PH.

6. Nereikalingas papildomas vandens valymo įrenginys. Filtravimo sistema jau yra.

Naudojant vieną vandens sistemą, gaunamos 2 geriamojo vandens rūšys

Aukštos koncentracijos vandenilinio vandens generavimas

Dėka sistemos valdymo iš automatinės valdymo programos, gaunamas vandeniliu prisotintas vanduo, kurio koncentracija yra užtikrinama kontroliuojant vandenilio susidarymą, ištirpimo laiką ir kt. (Šiuo metu įprastinė vandenilio koncentracija (DH) daugiau kaip 900 ppb) (Produkto vienetas: vandeniliu praturtintas vanduo, kurio koncentracija yra kontroliuojama: išradimo patentas)

Stiprus antioksidacinės galios potencialas

ORP (mV) išmatuotas medžiagos atsparumo oksidacijai potencialas, taigi ir ląstelių degeneracijai ir mirčiai. Ši sistema turi apie 450 ~ 580 mV mažinimo galią.

PEM tipo (protonų mainų membranos) elektrolizė. Platininiai elektrodai generuoja greito reagavimo ir didelio efektyvumo vandenilį, kurio grynumas 99,9%. 

Vandeniliu prisotinimo įrenginys

Patentuotos technologijos vandenilio tirpinimo blokas yra unikali konstrukcija, naudojanti dujinių / skystų mišinių algoritmą, užtikrinanti saugų eksploatavimą ir ilgą tarnavimo laiką.

Atvirkštinio osmoso ypač švarūs filtrai 

Ultramini atvirkštinio osmoso filtravimo sistema yra įdiegta tam, kad vandenilio generavimo įtaisas užtikrintų itin gėlą vandenį. Minimali filtro technologija padvigubina platininio elektrodo ir pratekamosios membranos patvarumą ir efektyvumą.

Kompaktiškas vandenilio generatoriaus modulis ir išardoma konstrukcija

Kompaktiškas modulis (dydis: (W) 93 * (L) 76 * (H) 134), sudarytas iš 3 dalių, gali būti montuojamas mažuose gaminiuose, lengvai atskiriamas ir tvirtinamas.

Techninės priežiūros išlaidų mažinimas

Vandenilio vandens generavimo modulis neturi papildomų išlaidų dalims, dėka optimizuoto dizaino.

JUNGČIŲ PARAMETRAI

Jungčių dydis dažniausiai nurodomas coliais, todėl kyla painiava, kokias jungtis pasirinkti, nes mes įpratę prie metrinės matų sistemos vienetų, šiuo atveju - milimetrų. Jungčių colio ilgis apima tiek vidinį skersmenį, tiek jungčių sienų storį. Colių ir milimetrų santykis jungtyse būtų maždaug toks:

coliaimm
1/8~6
1/4~8
3/8~10
1/2~15
3/4~20
1~25

Vanduo visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Remiantis šiuolaikinės medicinos mokslu, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra susiję su 90 proc. visų ligų. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai natūraliai atsiranda po valgymo, modifikavikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai veiksmingai pašalinami geriant vandenį, kuriame yra daug vandenilio. Paprastas vanduo, kurį visada geriame, dėka ASTRA-PAINO TECHNOLOGY pakeičiamas į turtingą vandeniliu vandenį ir tai padeda pašalinti deguonies laisvuosius radikalus iš organizmo. Be to,  nėra šalutinio poveikio organizmui, nes išlaikomas neutralus pH.

Žmogaus organizme oksidacijos ir redukcijos reakcijos vyksta skaidant su maistu gaunamus angliavandenius, baltymus, riebalus, vykstant oksidacijai energija išsiskiria. Oksidacija dažniausiai suprantama kaip reakcija su deguonimi, degimas, iš to kilęs posakis „deginti kalorijas“. Organizmui įsisavinant jo atsinaujinimui ir vystymuisi reikalingas maisto medžiagas, vyksta redukcija, šiame procese panaudojama oksidacijos metu išlaisvinta energija. Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tiriamos medžiagos (produkto) pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) - tai parametras, kurį galima pamatuoti ne tik vandenyje, bet ir maiste bei ore. ORP reikšmės (mV – milivoltai) gali būti neigiamos arba teigiamos.Tinkamiausiais mūsų organizmui ORP – neigiamas. Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Neigiamą ORP reikšmę turintys tirpalai (pvz., šarminis jonizuotas vanduo) pasižymi redukcinėmis savybėmis ir turi savybę neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stabdyti organizmo senėjimą. Tirpalai, turintys teigiamą ORP reikšmę, pasižymi oksidacinėmis savybėmis, tokias reikšmes įgyja rūgštinis jonizuotas vanduo, pasižymintis baktericidinėmis savybėmis. Taigi, jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem parametrais: savo pH ir oksidacijos ir redukcijos potencialu.

ORP principas yra paprastas: kuo ORP skaitinė reikšmė didesnė, tuo maistas, vanduo, oras mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo +50 iki –200 mV, arterinio kraujo apie –57 mV. Vandentiekio vanduo nuo+200 iki +600. Disitliuotas vanduo +100 iki +200

Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Tokias reikšmes įgyja ir šarminis vanduo, kuriame gausu laisvų elektronų. Kokia iš to nauda mums? Laisvi elektronai, patenkantys į mūsų organizmą kartu su neigiamai įkrautais produktais, neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sendina organizmą. Vadinasi, vartodami produktus su neigiamu ORP, stabdome organizmo senėjimą.

Tuo tarpu teigiamas ORP parodo, kad produkte elektronų trūksta: tokias reikšmes įgyja rūgštinis vanduo, kuris yra elektronų gavėjas. Dėl šių ypatumų rūgštinis vanduo pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tačiau vartojimui jis netinka.

Suprasti OPR principą yra paprasta: kuo ORP yra aukštesnis (kuo daugiau skaičių greta pliuso), tuo maistas, vanduo, oras yra mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Kai iš organizmo atimami neigiamai įkrauti jonai, greičiau vyksta senėjimo (oksidacijos) procesai. Kuo maisto arba gėrimų ORP labiau neigiamas, tuo daugiau galimybių jis turi stabdyti organizmo ląstelių senėjimo procesus.

Pagrindinis principas, kurio derėtų laikytis – vartoti maistą, vandenį su kuo žemesniu neigiamu ORP.  Visa sveikatinimo jonizuotu vandeniu metodika remiasi tuo, kad duotume organizmui būtent tai, kas atitinka jo vidinę terpę – t. y. minus 57 mV. Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, ją jis gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: kur skauda, yra problemų.

Donex
SMS-1200UC

Jums taip pat gali patikti