PAINO Premium GW - Vandenilinio vandens generatorius

PAINO-PREMIUM

869,00 €
569,00 € Sutaupykite 300,00 €
Su mokesčiais

PAINO Vandenilinio vandens generatorius (Premium GW)
SPALVA: balta, raudona
SAVYBĖS
▪ Nepriklausomai nuo vandens žaliavos (šviežias, išgrynintas), stabiliai gamina vandenilinį vandenį.
▪ Realiu laiku gamina labai koncentruotą vandenilinį vandenį 1000-1200 ppm.
▪ Aukštųjų technologijų skaitmeninė kontrolė
▪ Valymas automatine cirkuliacija, o PP (polipropilenas) talpa užtikrina tobulą higienišką sistemą.

GAMINTOJAS: Pietų Korėja

GARANTIJA: 24 mėn.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS")

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
Kiekis
1 Vienetas
  • -300,00 €
Vandens aktyvumo generatorius

Produkto dydis (W x H x D) 130 x 375 x 282 (pagrindinis korpusas), (mm)
Vandenilinio vandens koncentracija 1000-1200ppb

Komponentai:

Pagrindinis vandenilio vandens generatoriaus korpusas
Adapteris
Specifikacija ir sertifikatas

Vandenilinio vandens gamybos laikas - gamina iš karto

Talpa 800cc
Pagrindinio korpuso svoris 2.9 kg
Talpa PP (polipropilenas)
Maitinimo įėjimas: 100 ~ 240V, 50 / 60Hz, 1.5A
Išėjimas: DC 24V, 5A

"PAINO" vandenilinio vandens generatorius iš karto gamina didelės koncentracijos vandenilinį vandenį, kurio koncentracija yra 1,000 ppb.

Skirtingai nuo kitų kompanijų produktų, kuriems reikia 10 ~ 30 minučių, jūs galite iš karto pasigaminti vandenilinį vandenį. Įtemptą rytą, mieguistą popietę ir alinantį vakarą tiesiog pasigaminkite vandenilinį vandenį ir saugokite savo sveikatą.

Vandenilinis vanduo gali būti gaminamas, nepriklausomai nuo žaliavinio vandens savybių.

Puikios patentuotos PAINO technologijos leidžia gaminti didelės koncentracijos vandenilinį vandenį net iš gryno vandens, kuriame nėra mineralų, iš tokių, kaip distiliuotas ir RO vanduo.

Galite gerti vandeniliu praturtintą vandenį namuose ir savo biure, be apribojimų.

Paprasta, dėka aukštųjų technologijų ir skaitmeninio valdymo

Apie būseną yra informuojama realiu laiku, kai vandenilinis vanduo yra pilnai pagamintas, kai reikalingas valymas ar kai kažkas negerai.

Visus procesus galima valdyti tik 4 mygtukais, todėl tai yra patogu.

Puiki higienos sistema

"PAINO" vandenilinio vandens generatorius turi automatizuotą cirkuliacinę valymo sistemą, trigubą dangtį ir PP (polipropileną).

Galite gerti dar daugiau švaraus vandenilinio vandens. 

Apie vandenilinį vandenį

Aktyvus deguonis, senėjimo priežastys ir įvairios ligos

Aktyvus deguonis yra deguonis, turintis stiprų rūgštingumą, kuris žaloja ląsteles, kitaip dar vadinamas toksiškas deguonis. Aktyvus deguonis įtakoja oksidaciją mūsų organizme, dėl aplinkos užterštumo, cheminių medžiagų, infraraudonųjų spindulių, kraujotakos sutrikimų, stresų ir tt., todėl ląstelių membranos, DNR ir kitos ląstelių struktūros yra pažeidžiamos ir nuo pažeidimų masto, net gali visiškai arba iš dalies prarasti savo funkcijas, ir tai tampa senėjimo ir daugelį ligų skatinančiu veiksniu. 

Vandenilinis vanduo yra naudingas neutralizuojant aktyvųjį deguonį

Vandeniliniame vandenyje yra papildomų vandenilio molekulių (H2) vandens molekulėse (H2O). Kai vandenilis susiduria su aktyviuoju deguonimi, jie vienas su kitu sudaro vandenį. Taigi, jei geriate vandenilinį vandenį, aktyvus vandenilis, patekęs į organizmą kartu su vandeniu, derinyje su aktyviu deguonimi sukuria vandenį, ir taip jį neutralizuoja, o vėliau yra pašalinamas.

PAINO technologija

ASTRA CELL, PAINO vandenilinio vandens generatoriaus branduolys

Nesvarbu, kokia yra vandens žaliava, ASTRA CELL technologija stabiliai gamina itin koncentruotą vandenilinį vandenį, kuris yra daugiau kaip 1000ppb. Ši pagrindinė PAINO technologija šiuo metu patentuota ne tik Pietų Korėjoje, bet ir Japonijoje, Kinijoje, U. K, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje ir Ispanijoje. 

"Astra" ląstelė, PAINO technologijos branduolys, yra pasaulinė patentuota technologija, galinti tuo pačiu metu gaminti hibridinį vandenį sterilizavimui ir labai koncentruotą vandenilinį vandenį elektrolizės būdu.

Vanduo visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Remiantis šiuolaikinės medicinos mokslu, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra susiję su 90 proc. visų ligų. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai natūraliai atsiranda po valgymo, modifikavikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai veiksmingai pašalinami geriant vandenį, kuriame yra daug vandenilio. Paprastas vanduo, kurį visada geriame, dėka ASTRA-PAINO TECHNOLOGY pakeičiamas į turtingą vandeniliu vandenį ir tai padeda pašalinti deguonies laisvuosius radikalus iš organizmo. Be to,  nėra šalutinio poveikio organizmui, nes išlaikomas neutralus pH.

Kas tai yra molekulinis vandenilis?

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

Kodėl vandenilis yra toks veiksmingas?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas, nukenksmina laisvuosius radikalus. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, kurie juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir stiprina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų, gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius uždegiminiuose procesuose, ir įjungia mechanizmus, apsaugančius ląstelę nuo žuvimo.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kt.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir teigiamai veikti viso kūno audinius ir organus.

Geriausia sistema, pernešanti vandenilio prisotintą vandenį

Klinikiniuose tyrimuose taikomi trys pagrindiniai vandenilio naudojimo būdai: įkvėpiant vandenilio dujų, leidžiant vandenilio prisotintą fiziologinį tirpalą, ir – lengviausias, saugiausias bei ekonomiškiausias būdas – geriant molekulinio vandenilio prisotintą vandenį.

Vandenilio prisotintą vandenį galima pagaminti taikant elektrolizę (leidžiant elektros srovę per vandenį), kuri padalina vandens molekulę H2O į molekules O2 ir H2 bei ištirpdo jas vandenyje.

Vandenilio prisotintas vanduo yra daug žadanti, saugi, paprasta ir nebrangi terapija, skirta sustiprinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir gydyti labiausiai paplitusius sveikatos sutrikimus. 

Į sveikatą!

Literatūros šaltiniai: Dixon BJ, et al. The evolution of molecular hydrogen: a noteworthy potential therapy with clinical significance. Med Gas Res. 2013 May16;3(1):10

Dr. Julian Whitaker – alternatyviosios medicinos pradininkas ir patikimas autoritetas, jis yra knygų apie sveikatą autorius, dėstytojas, „Whitaker Wellness“ instituto įkūrėjas ir vadovas, kuris daugiau nei 40 metų praleido padėdamas žmonėms pagerinti jų gyvenimo kokybę, suteikdamas jiems žinių ir priemonių, kaip puoselėti sveikatą ir gerovę.

Jis yra aštuonių svarbių knygų apie sveikatą autorius: „Išgijimas nuo hipertenzijos“, „Atminties pagerinimo sprendimai“, Atsikratykite 10 metų per 10 savaičių; „Skausmo atsikratymas galutinai“, „Išgijimas nuo širdies ligų“, „Išgijimas nuo diabeto“ ir „Dr. Whitaker nurodymai siekiant išgyti natūraliai“ 

Žmogaus organizme oksidacijos ir redukcijos reakcijos vyksta skaidant su maistu gaunamus angliavandenius, baltymus, riebalus, vykstant oksidacijai energija išsiskiria. Oksidacija dažniausiai suprantama kaip reakcija su deguonimi, degimas, iš to kilęs posakis „deginti kalorijas“. Organizmui įsisavinant jo atsinaujinimui ir vystymuisi reikalingas maisto medžiagas, vyksta redukcija, šiame procese panaudojama oksidacijos metu išlaisvinta energija. Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tiriamos medžiagos (produkto) pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) - tai parametras, kurį galima pamatuoti ne tik vandenyje, bet ir maiste bei ore. ORP reikšmės (mV – milivoltai) gali būti neigiamos arba teigiamos.Tinkamiausiais mūsų organizmui ORP – neigiamas. Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Neigiamą ORP reikšmę turintys tirpalai (pvz., šarminis jonizuotas vanduo) pasižymi redukcinėmis savybėmis ir turi savybę neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stabdyti organizmo senėjimą. Tirpalai, turintys teigiamą ORP reikšmę, pasižymi oksidacinėmis savybėmis, tokias reikšmes įgyja rūgštinis jonizuotas vanduo, pasižymintis baktericidinėmis savybėmis. Taigi, jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem parametrais: savo pH ir oksidacijos ir redukcijos potencialu.

ORP principas yra paprastas: kuo ORP skaitinė reikšmė didesnė, tuo maistas, vanduo, oras mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo +50 iki –200 mV, arterinio kraujo apie –57 mV. Vandentiekio vanduo nuo+200 iki +600. Disitliuotas vanduo +100 iki +200

Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Tokias reikšmes įgyja ir šarminis vanduo, kuriame gausu laisvų elektronų. Kokia iš to nauda mums? Laisvi elektronai, patenkantys į mūsų organizmą kartu su neigiamai įkrautais produktais, neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sendina organizmą. Vadinasi, vartodami produktus su neigiamu ORP, stabdome organizmo senėjimą.

Tuo tarpu teigiamas ORP parodo, kad produkte elektronų trūksta: tokias reikšmes įgyja rūgštinis vanduo, kuris yra elektronų gavėjas. Dėl šių ypatumų rūgštinis vanduo pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tačiau vartojimui jis netinka.

Suprasti OPR principą yra paprasta: kuo ORP yra aukštesnis (kuo daugiau skaičių greta pliuso), tuo maistas, vanduo, oras yra mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Kai iš organizmo atimami neigiamai įkrauti jonai, greičiau vyksta senėjimo (oksidacijos) procesai. Kuo maisto arba gėrimų ORP labiau neigiamas, tuo daugiau galimybių jis turi stabdyti organizmo ląstelių senėjimo procesus.

Pagrindinis principas, kurio derėtų laikytis – vartoti maistą, vandenį su kuo žemesniu neigiamu ORP.  Visa sveikatinimo jonizuotu vandeniu metodika remiasi tuo, kad duotume organizmui būtent tai, kas atitinka jo vidinę terpę – t. y. minus 57 mV. Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, ją jis gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: kur skauda, yra problemų.

Paino
PAINO-PREMIUM
1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti