DVEJOPO NAUDOJIMO VANDENILIO GENERATORIUS AQUAPEM

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

400,00 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

GARANTIJOS SĄLYGOS
24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui
Garantija akumuliatoriui 6 mėn.

Kilmės šalis
: Kinija

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

 

DVEJOPO NAUDOJIMO VANDENILIO GENERATORIUS AQUAPEM, KAINA BE PVM: 330.578512, KODAS: aquaPEM-0 | 008
aquaPEM-0

Nešiojamas vandenilio generatorius AquaPEM - patikimas prietaisas, pasižymintis unikaliomis savybėmis!

Kolbos medžiaga: super tvirtas tritanas

Membrana: medicininis titanas padengtas daugiasluoksnė platina (pagaminta DUPONT JAV)

Pastaba: priedai vandenilio inhaliacijoms įsigyjami atskirai (nėra komplekte)


TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS
Akumuliatoriaus įtampa 3,7 V 
Akumuliatoriaus talpa 1250 mAh 
Įkrovimo laikas 3,5-4 valandos (nenaudoti prietaiso įkrovimo metu)
Darbo ciklų skaičius po pilno įkrovimo 3 minutės – 18 ciklų; 9 minutės – 5-7 ciklų
Svoris 320 gr
Talpa 320 ml
Matmenys Diametras - 61 mm, aukštis – 261 mm
Naudojimo laikas Daugiau kaip 3000 valandų

Molekulinis vandenilis veikia kaip antioksidantas, priešuždegiminė, jauninanti ir ląstelių atsistatymą skatinanti priemonė. Molekulinis vandenilis plačiai naudojamas kovojant su oksidaciniu stresu, didina mitochondrinę energiją, skatina medžiagų apykaitą.

Vandenilis yra selektyvus antioksidantas, kuris pasirinktinai šalina žalingus laisvuosius radikalus, bet saugo naudingus radikalus. Vandenilis yra saugus, labai efektyvus ir neturi šalutinio poveikio.

KAS TAI YRA MOLEKULINIS VANDENILIS?

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

KAS YRA VANDENILIU PRISOTINTAS VANDUO?

Vandenilis yra labiausiai paplitęs cheminis elementas, sudarantis apie 75% visatos. Paprastai „vandeniliu“ vadiname molekulinį vandenilį arba H2. Kadangi individualūs vandenilio atomai turi tik vieną elektroną, jie jungiasi tarpusavyje, kad susidarytų stabilios H2 molekulės.

Vienas iš įdomiausių faktų apie vandenilį kaip antioksidantą yra atradimas, kad jis nukenksmina toksišką hidroksilo radikalą (stipriausią iš oksiduojančių rūšių) ir stiprų oksidantą peroksinitritą (susidariusį superoksido ir azoto oksido reakcijos metu), bet mažiau veikia fiziologinius radikalus, tokius kaip superoksidas ir azoto oksidas, kurių (mažos koncentracijos) yra reikalingos kaip signalinės molekulės.

Be to, vandenilis gali labai greitai įsiskverbti į audinius, sėkmingai pasiekia branduolį ir mitochondrijas ir atlieka su gyvensena susijusių ligų, vėžio ir senėjimo proceso prevenciją. Vandenilis taip pat įveikia kraujo - smegenų barjerą, kai dauguma antioksidantų to negali padaryti.

VANDENILIO SAVYBĖS

• Jis selektyviai pašalina tik aktyvųjį deguonį, kuris yra kenksmingas mūsų organizmui
• Tai vienintelė antioksidacinė medžiaga, kuri tinka mūsų smegenų ląstelėms
• Antioksidacinis poveikis yra 176 kartus stipresnis nei vitamino C
• Antioksidacinis poveikis yra 865 kartus didesnis už koenzimo Q10
• Tai saugus geriamasis vanduo neturintis šalutinio poveikio 

KODĖL VANDENILIS YRA TOKS VEIKSMINGAS?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas ir nukenksmina laisvuosius radikalus. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir didina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius uždegiminiuose procesuose ir įjungia mechanizmus, apsaugančius ląstelę nuo žuvimo.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kt.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir teigiamai veikti viso kūno audinius ir organus. 

AR GERAI GERTI DAUG VANDENILINIO VANDENS?

Skirtingai nuo deguonies, kuris yra oksidacijos priežastis, vandenilio rekomenduojama vartoti daug. Vandenilis lengvai pasklinda organizme, o išsiskiria per kvėpavimą. Nepriklausomai nuo išgeriamo kiekio, perteklinis vandenilis pašalinamas su šlapimu ar prakaitu.

GERIAUSIA SISTEMA, PERNEŠANTI VANDENILIO PRISOTINTĄ VANDENĮ

Klinikiniuose tyrimuose taikomi trys pagrindiniai vandenilio naudojimo būdai: įkvėpiant vandenilio dujų, leidžiant vandenilio prisotintą fiziologinį tirpalą ir – lengviausias, saugiausias bei ekonomiškiausias būdas – geriant molekulinio vandenilio prisotintą vandenį.

Vandenilio prisotintą vandenį galima pagaminti elektrolizės būdu (leidžiant elektros srovę per vandenį), kuri padalina vandens molekulę H2O į molekules O2 ir H2 bei ištirpdo jas vandenyje.

Vandenilio prisotintas vanduo yra daug žadanti, saugi, paprasta ir nebrangi terapija, skirta sustiprinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir gydyti labiausiai paplitusius sveikatos sutrikimus. 

AQUAPEM

Apdorojus vandenį šiuo generatoriumi, ORP ir vandenilio jonų santykis yra labai geras.

Matuojant vandenilio kiekį įprastu prietaisu (jį įmerkus į vandenį) gauti rezultatai, nors ir yra geresni, nei kitų įrenginių, tačiau skiriasi nežymiai. Tačiau pamatavus LAŠELINIU BŪDU, t.y. imant tą patį vandens lašų kiekį, gautas rezultatas rodo, kad įrenginys generuoja 2 ar net 2,5 karto daugiau vandenilio jonų.

Kuo vandenilio koncentracija didesnė, tuo mažiau reikia išgerti vandenilinio vandens. Tai svarbu, jei žmogus turi inkstų problemų ir jam ribojamas per dieną išgeriamo vandens kiekis (sunkiais atvejais tai gali būti iki pusės litro per dieną), arba jei tinsta kūnas, nes organizme dėl kažkokių priežasčių kaupiasi skysčiai.

Yra redukcinis vožtuvas, kuris apsaugo nuo per didelio slėgio susidarymo inde.

Galinga protonų membrana - viena iš prietaisą sudarančių dalių, kurios dėka gaunamas tokios aukštos kokybės vandenilinis vanduo. 

Vandenilio generatoriaus indas pagamintas iš labai aukštos kokybės, plastiko be bisfenolio A (BPA) – tritano - plastikas yra storas, jo beveik neįmanoma sudaužyti, tai padaryta tam, kad veikiant slėgiui indas netrūktų, nes šis įrenginys generuoja didesnį slėgį, nei kiti panašūs įrenginiai. Tai reikalinga, norint gauti didesnį kiekį vandenilio jonų.

Hermetiška konstrukcija. Dangtelis gerai užsidaro, nėra galimybės vandeniui pratekėti, patikimai fiksuojasi. 

Nusipirkus kelias tritano plastiko stiklines, vieną turint namie, kitą darbe, galima nešiotis, tik patį generatorių, arba naudoti stiklinį arba plastikinį butelį, nes pačio generatoriaus konstrukcija labai lengva ir elegantiška, telpa net moteriškoje rankinėje.

PRODUKTO KOMPLEKTACIJA

Pilnas rinkinys

Dangtelis; kolba; vandenilinio vandens generatorius

Nešiojamas variantas

Dangtelis; vandenilinio vandens generatorius

Pristatomas rinkinys

Dviem būdais naudojamas vandenilinio vandens generatorius; naudojimo vadovas; USB kabelis; silikoninis tarpiklis; silikono žiedas

Pagaminta Kinijoje

KIEK GALIMA LAIKYTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Geriausia gerti ką tik pagamintą vandenį, tiesiai iš generatoriaus. Aktyvus vandenilis pats savaime yra stabilus, kol jis nėra šildomas ir nepasišalina garinant, plakant arba užšaldant. Tačiau vandenilis yra labai lengvas ir lengvai garuoja. Taigi, rekomenduojama išgerti vandenilinį vandenį per 1–3 valandas nuo pagaminimo.

KOKS VANDENILINIO VANDENS SKONIS?

Vandenilis neturi kvapo ir neturi spalvos. Taigi, geriant nesiskiria  nuo paprasto vandens. Bet vandenyje, kuriame yra vandenilio, yra dalelių kurios suteikia vandeniui minkštumą, kuris jaučiamas ryjant.

APIE VANDENĮ

Vanduo - visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Pasak šiuolaikinės medicinos mokslo teiginių, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra 90 proc.  ligų priežastis. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalų natūraliai atsiranda po valgymo, jie modifikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. 

KODĖL TURĖTUME GERTI VANDENILINĮ VANDENĮ?

Vandenilinis vanduo yra naudingas gydant aktyvaus deguonies sukeltas ligas, nes jis pašalina tik aktyvų deguonį, o ne naudingą deguonį. Šiuolaikiniai žmonės vartoja funkcinio maisto produktus, kurių sudėtyje yra antioksidacinių medžiagų, tokių kaip vitaminas C, vitaminas E ir polifenolis, kurie turi oksidacijos procesą mažinančių savybių. Šie maisto produktai tikrai naudingi sveikatai. Kita vertus, vandenilis suskaidytas į vandenilio atomus (aktyvų vandenilį), kai tik organizmas jį įsisavina, toks aktyvus vandenilis sujungia su aktyviu deguonimi, sukeliančia įvairias ligas organizme ir pakeičia jį į vandenį, kuris galiausiai pašalinamas iš organizmo.

Kita
aquaPEM-0

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)

Jums taip pat gali patikti