×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vandenilinis vanduo | OSMOSAS.LT

Vandenilinio vandens SPA

349,00 € (su PVM)

ATVYKSTA 2018 09 15
Spalva: balta
SAVYBĖS
▪ Pagal Japonijos pramoninius standartus nepralaidumas vandeniui yra IPX8 lygio
▪ Revoliucinė baterija - apie 1000 valandų
▪ Patogus vieno mygtuko valdymas ir LED indikatoriai
▪ Didelės talpos baterija (vieną kartą įkraunant galima naudoti 10 kartų)
  • Paino-SPA
  • Šiuo metu prekės neturime

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Spalva balta
Produkto dydis (Ø x H) 190Ø X 120 (pagrindinis korpusas), (mm)
Maitinimo įtampa: AC100V ~ 240V, 50 / 60Hz
Išėjimas: 16,8 V, 1A DC
Vandenilio susidarymo laikas 15min. 1 kartui
Energijos sąnaudos 20W
Pagrindinio korpuso svoris 1.45 kg
Šilumos temperatūra 50 °
Atsparumas vandeniui IPX8
Komponentai GREENING SPA pagrindinis korpusas
Išskirtinė grožio ir veido prausimosi įranga
Adapteris
Specifikacijos ir sertifikatas

Naujas sprendimas veido priežiūrai!
Patogus ir malonus veido priežiūros efektas jūsų namuose - labai koncentruotas vandenilinis vanduo tiesiog įsiskverbia į jūsų odą, kad efektyviai pašalintų aktyvųjį deguonį.

GREENING SPA, kuris turi sterilizuojančių savybių, sukuria naują SPA kultūrą.

Paprastos, bet puikios funkcijos
LED ekranas rodo savianalizę ir veikimą realiuoju laiku ir mėgaujantis SPA.
Jis veikia 15 minučių vienu prisilietimu ir sukuria didelį vandenilinio vandens kiekį.
IPX8 kategorija - neperšlampamas ir saugus naudoti.
Didelės talpos bateriją, kurią bet kas gali lengvai pakeisti.

Išskirtinė grožio įranga ir veidui prausti
Ši išskirtinė grožio ir prausimosi priemonė GREENING SPA, leidžia odai įsisavinti vandenilį ir yra labai efektyvi.
Kiekvienam prieinama veido priežiūra vandeniliniu vandeniu.

Aktyvus deguonis, senėjimo priežastys ir įvairios ligos

Aktyvus deguonis yra deguonis, turintis stiprų rūgštingumą, kuris žaloja ląsteles, kitaip dar vadinamas toksiškas deguonis. Aktyvus deguonis įtakoja oksidaciją mūsų organizme, dėl aplinkos užterštumo, cheminių medžiagų, infraraudonųjų spindulių, kraujotakos sutrikimų, stresų ir tt., todėl ląstelių membranos, DNR ir kitos ląstelių struktūros yra pažeidžiamos ir nuo pažeidimų masto, net gali visiškai arba iš dalies prarasti savo funkcijas, ir tai tampa senėjimo ir daugelį ligų skatinančiu veiksniu. 

Vandenilinis vanduo yra naudingas neutralizuojant aktyvųjį deguonį

Vandeniliniame vandenyje yra papildomų vandenilio molekulių (H2) vandens molekulėse (H2O). Kai vandenilis susiduria su aktyviuoju deguonimi, jie vienas su kitu sudaro vandenį. Taigi, jei geriate vandenilinį vandenį, aktyvus vandenilis, patekęs į organizmą kartu su vandeniu, derinyje su aktyviu deguonimi sukuria vandenį, ir taip jį neutralizuoja, o vėliau yra pašalinamas.

PAINO technologija

ASTRA CELL, PAINO vandenilinio vandens generatoriaus branduolys

Nesvarbu, kokia yra vandens žaliava, ASTRA CELL technologija stabiliai gamina itin koncentruotą vandenilinį vandenį, kuris yra daugiau kaip 1000ppb. Ši pagrindinė PAINO technologija šiuo metu patentuota ne tik Pietų Korėjoje, bet ir Japonijoje, Kinijoje, U. K, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje ir Ispanijoje. 

"Astra" ląstelė, PAINO technologijos branduolys, yra pasaulinė patentuota technologija, galinti tuo pačiu metu gaminti hibridinį vandenį sterilizavimui ir labai koncentruotą vandenilinį vandenį elektrolizės būdu.

Vanduo visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Remiantis šiuolaikinės medicinos mokslu, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra susiję su 90 proc. visų ligų. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai natūraliai atsiranda po valgymo, modifikavikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai veiksmingai pašalinami geriant vandenį, kuriame yra daug vandenilio. Paprastas vanduo, kurį visada geriame, dėka ASTRA-PAINO TECHNOLOGY pakeičiamas į turtingą vandeniliu vandenį ir tai padeda pašalinti deguonies laisvuosius radikalus iš organizmo. Be to,  nėra šalutinio poveikio organizmui, nes išlaikomas neutralus pH.

Žmogaus organizme oksidacijos ir redukcijos reakcijos vyksta skaidant su maistu gaunamus angliavandenius, baltymus, riebalus, vykstant oksidacijai energija išsiskiria. Oksidacija dažniausiai suprantama kaip reakcija su deguonimi, degimas, iš to kilęs posakis „deginti kalorijas“. Organizmui įsisavinant jo atsinaujinimui ir vystymuisi reikalingas maisto medžiagas, vyksta redukcija, šiame procese panaudojama oksidacijos metu išlaisvinta energija. Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tiriamos medžiagos (produkto) pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) - tai parametras, kurį galima pamatuoti ne tik vandenyje, bet ir maiste bei ore. ORP reikšmės (mV – milivoltai) gali būti neigiamos arba teigiamos.Tinkamiausiais mūsų organizmui ORP – neigiamas. Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Neigiamą ORP reikšmę turintys tirpalai (pvz., šarminis jonizuotas vanduo) pasižymi redukcinėmis savybėmis ir turi savybę neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stabdyti organizmo senėjimą. Tirpalai, turintys teigiamą ORP reikšmę, pasižymi oksidacinėmis savybėmis, tokias reikšmes įgyja rūgštinis jonizuotas vanduo, pasižymintis baktericidinėmis savybėmis. Taigi, jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem parametrais: savo pH ir oksidacijos ir redukcijos potencialu.

ORP principas yra paprastas: kuo ORP skaitinė reikšmė didesnė, tuo maistas, vanduo, oras mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo +50 iki –200 mV, arterinio kraujo apie –57 mV. Vandentiekio vanduo nuo+200 iki +600. Disitliuotas vanduo +100 iki +200

Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Tokias reikšmes įgyja ir šarminis vanduo, kuriame gausu laisvų elektronų. Kokia iš to nauda mums? Laisvi elektronai, patenkantys į mūsų organizmą kartu su neigiamai įkrautais produktais, neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sendina organizmą. Vadinasi, vartodami produktus su neigiamu ORP, stabdome organizmo senėjimą.

Tuo tarpu teigiamas ORP parodo, kad produkte elektronų trūksta: tokias reikšmes įgyja rūgštinis vanduo, kuris yra elektronų gavėjas. Dėl šių ypatumų rūgštinis vanduo pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tačiau vartojimui jis netinka.

Suprasti OPR principą yra paprasta: kuo ORP yra aukštesnis (kuo daugiau skaičių greta pliuso), tuo maistas, vanduo, oras yra mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Kai iš organizmo atimami neigiamai įkrauti jonai, greičiau vyksta senėjimo (oksidacijos) procesai. Kuo maisto arba gėrimų ORP labiau neigiamas, tuo daugiau galimybių jis turi stabdyti organizmo ląstelių senėjimo procesus.

Pagrindinis principas, kurio derėtų laikytis – vartoti maistą, vandenį su kuo žemesniu neigiamu ORP.  Visa sveikatinimo jonizuotu vandeniu metodika remiasi tuo, kad duotume organizmui būtent tai, kas atitinka jo vidinę terpę – t. y. minus 57 mV. Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, ją jis gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: kur skauda, yra problemų.

Parašyti atsiliepimą

Vandenilinio vandens SPA

Vandenilinio vandens SPA

ATVYKSTA 2018 09 15
Spalva: balta
SAVYBĖS
▪ Pagal Japonijos pramoninius standartus nepralaidumas vandeniui yra IPX8 lygio
▪ Revoliucinė baterija - apie 1000 valandų
▪ Patogus vieno mygtuko valdymas ir LED indikatoriai
▪ Didelės talpos baterija (vieną kartą įkraunant galima naudoti 10 kartų)

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems