×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Vandenilinis vanduo | OSMOSAS.LT

Vandenilinio vandens generatorius PAINO PORTABLE (nešiojamas, su tritano stikline)

499,00 €(su PVM)

319,00 € (su PVM)

Pristatome naujos kartos nešiojamąjį vandenilinio vandens generatorių PAINO!
Labai koncentruoto vandenilinio vandens generavimas bet kur.

KOMPLEKTACIJA: generatorius, stiklinė vandeniui, adapteris, instrukcija ir sertifikatas.

GAMINTOJAS: Pietų Korėja

GARANTIJA: 24 mėn.

GARANTIJOS SĄLYGOS

  • Paino-Portable-TS
  • 20 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

Vandenilinio vandens generavimas, nepriklausomai nuo jo tiekimo šaltinio.
Pradėkite vandenilinio vandens generavimą vienu mygtuko paspaudimu.
Aukštas higienos lygis, paprasta valymo sistema.
Visiškas oksiduoto vandens atskyrimas ir išleidimas tik to vandens, kurį galima gerti.

Šis generatorius gamina vandenį praturtintą molekuliniu vandeniliu, kuriame nėra chloro priemaišų ir ozono (kurie yra šalutinis tiesioginės vandens elektrolizės produktas), taip yra dėl to, kad unikalaus dizaino elektrolizės kamera su specialia protonų mainų membrana yra kietas polimerinis elektrolitas.


TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Vandenilio koncentracija: 1000 ~ 1200ppb
Vandenilinio vandens gamybos laikas: 3 min. ir 5 min.
Stiklinės tūris: 280 ml.
Energijos suvartojimas: 10 w.
Įkrovimo laikas: 90 min.
Įtampa: AC 100 V ~ 240 V / DC 8.4 V
Pagrindo dydis (W x H x D): 77 x 105 x 77 (mm)
Prietaiso pagrindo svoris: 274 g.


PARUOŠIMAS DARBUI

Kad nepadarytumės klaidos, ir nesakytumėte, kad stiklinė neįsisuka į adapterį – būtina perskaityti šį tekstą!

Išėmus prietaisą iš dėžutės prieš pradedant naudoti, nereikia nieko išsukinėti, pakanka atidaryti (spragtelėti) kvadratinį dangtelį ant baltojo bloko prie kurio prisukama stiklinė.

Jei jūs atsukote dangtelį su adapteriu, TUOMET:

Jei turite rankose juodą kvadratą (su nuožulniais kampais) vadinasi dangtis nusuktas - tai reiškia, kad ne atidarėte (spragtelėjimu), o nusukote (ir nuėmėte dangtį kartu su adapteriu). Tokiu atveju įsukite adapterį atgal, atidarykite dangtį ir išmeskite jį iš viso, kad netrikdytų jūsų be reikalo ateityje. Jūs turite adapterį stiklinei - ten ir įsukite stiklo indą ramiu judesiu pagal laikrodžio rodyklę.

PRIEŠ NAUDOJANT ĮRENGINĮ

Reikia įkrauti prietaisą 3-4 valandas nuo el. tinklo -  220 voltų. Tuomet galite naudoti.

Pažiūrėkite vaizdo įrašus apie šį įrenginį, kad nepraleistumėte ir pamirštumėte kažko svarbaus ir nesugadintumėte įrenginio!

Nekreipkite dėmesio į šviesos spalvą!

Tegul stiklinė užpildyta vandeniu pastovi pusę valandos, kai pirmą kartą gaminamas vanduo.
Visada laikykite prietaisą su stikline! Membrana turi būti drėgna.
Kas 2 savaites membraną plaukite švariu vandeniu su citrinos rūgštimi (2/3 vandens ir 1/3 citrinos sulčių) - įjungti elektrolizę 2 kartus iš eilės po 20 minučių.


GALIMŲ PROBLEMŲ IR GEDIMŲ NUSTATYMAS:


Jei matuojant vandenį gaunate ORP -100-200 vietoj -700, tai gali būti: 

Jūsų ORP matuoklis nesukalibruotas.
Jūsų ORP matuoklis nekokybiškas (arba matuoklio elektrodas).
Jūsų vanduo silpnai mineralizuotas.

Užsikimšusi membrana - su citrinos rūgštimi atlikti 2-3 elektrolizės ciklus iš eilės. Būtina tai atlikti kas 2 savaites ar kartą į mėnesį, priklausomai nuo poreikio.

Visada laikykite stiklinį indą ant bloko, membrana visada turi būti drėgna (svarbi naudojimo taisyklė)!

Atsakymas į klausimą apie vandenį įrenginio apačioje. Kodėl vandens pradžioje buvo, o po neliko?

Taip ir turėtų būti. Pradžioje tarpinės ir sandarinimo žiedas būna sausi, kol prisigeria vandens ir užsifiksuoja. Todėl vanduo šiek tiek prateka (reikia išpilti - atidaryti vožtuvą ir prisukti atgal). Per šį vožtuvą išleidžiamas deguonis - be vandens - tai dujos.

APIE VANDENĮ

Vanduo - visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Pasak šiuolaikinės medicinos mokslo teiginių, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra susiję su 90 proc. visų ligų. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai natūraliai atsiranda po valgymo, modifikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. 

Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai veiksmingai pašalinami geriant vandenį, kuriame yra daug vandenilio. Paprastas vanduo, kurį visada geriame, dėka ASTRA-PAINO TECHNOLOGY pakeičiamas į turtingą vandeniliu vandenį ir padeda pašalinti deguonies laisvuosius radikalus iš organizmo. Be to,  neturi šalutinio poveikio organizmui, nes išlaikomas neutralus pH.
KAS TAI YRA MOLEKULINIS VANDENILIS?

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

KODĖL VANDENILIS YRA TOKS VEIKSMINGAS?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas ir nukenksmina laisvuosius radikalus. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir didina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius uždegiminiuose procesuose, ir įjungia mechanizmus, apsaugančius ląstelę nuo žuvimo.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kt.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir teigiamai veikti viso kūno audinius ir organus.

GERIAUSIA SISTEMA, PERNEŠANTI VANDENILIO PRISOTINTĄ VANDENĮ

Klinikiniuose tyrimuose taikomi trys pagrindiniai vandenilio naudojimo būdai: įkvėpiant vandenilio dujų, leidžiant vandenilio prisotintą fiziologinį tirpalą, ir – lengviausias, saugiausias bei ekonomiškiausias būdas – geriant molekulinio vandenilio prisotintą vandenį.

Vandenilio prisotintą vandenį galima pagaminti taikant elektrolizę (leidžiant elektros srovę per vandenį), kuri padalina vandens molekulę H2O į molekules O2 ir H2 bei ištirpdo jas vandenyje.

Vandenilio prisotintas vanduo yra daug žadanti, saugi, paprasta ir nebrangi terapija, skirta sustiprinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir gydyti labiausiai paplitusius sveikatos sutrikimus. 

Į sveikatą!

Literatūros šaltiniai: Dixon BJ, et al. The evolution of molecular hydrogen: a noteworthy potential therapy with clinical significance. Med Gas Res. 2013 May16;3(1):10

Dr. Julian Whitaker – alternatyviosios medicinos pradininkas ir patikimas autoritetas, jis yra knygų apie sveikatą autorius, dėstytojas, „Whitaker Wellness“ instituto įkūrėjas ir vadovas, kuris daugiau nei 40 metų praleido padėdamas žmonėms pagerinti jų gyvenimo kokybę, suteikdamas jiems žinių ir priemonių, kaip puoselėti sveikatą ir gerovę.

Jis yra aštuonių svarbių knygų apie sveikatą autorius: „Išgijimas nuo hipertenzijos“, „Atminties gerinimo sprendimai“, "Atsikratykite 10 metų per 10 savaičių". „Skausmo atsikratymas galutinai“, „Išgijimas nuo širdies ligų“, „Išgijimas nuo diabeto“ ir „Dr. Whitaker nurodymai siekiant išgyti natūraliai“.

OKSIDACIJOS IR REDUKCIJOS REAKCIJOS IR POTENCIALAS

Žmogaus organizme oksidacijos ir redukcijos reakcijos vyksta skaidant su maistu gaunamus angliavandenius, baltymus, riebalus, vykstant oksidacijai energija išsiskiria. Oksidacija dažniausiai suprantama kaip reakcija su deguonimi, degimas, iš to kilęs posakis „deginti kalorijas“. Organizmui įsisavinant jo atsinaujinimui ir vystymuisi reikalingas maisto medžiagas, vyksta redukcija, šiame procese panaudojama oksidacijos metu išlaisvinta energija. 

Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tiriamos medžiagos (produkto) pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) - tai parametras, kurį galima pamatuoti ne tik vandenyje, bet ir maiste bei ore. ORP reikšmė (mV – milivoltai) gali būti neigiama arba teigiama. Tinkamiausiais mūsų organizmui ORP – neigiamas. Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Neigiamą ORP reikšmę turintys tirpalai (pvz., šarminis jonizuotas vanduo) pasižymi redukcinėmis savybėmis ir turi savybę neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stabdyti organizmo senėjimą. Tirpalai, turintys teigiamą ORP reikšmę, pasižymi oksidacinėmis savybėmis, tokias reikšmes įgyja rūgštinis jonizuotas vanduo, pasižymintis baktericidinėmis savybėmis. Taigi, jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem parametrais: savo pH ir oksidacijos ir redukcijos potencialu.

ORP principas yra paprastas: kuo ORP skaitinė reikšmė didesnė, tuo maistas, vanduo, oras mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo +50 iki –200 mV, arterinio kraujo apie –57 mV. Vandentiekio vanduo nuo+200 iki +600. Distiliuotas vanduo +100 iki +200

Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Tokias reikšmes įgyja ir šarminis vanduo, kuriame gausu laisvų elektronų. Kokia iš to nauda mums? Laisvi elektronai, patenkantys į mūsų organizmą kartu su neigiamą krūvį turinčiais produktais, neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sendina organizmą. Vadinasi, vartodami produktus su neigiamu ORP, stabdome organizmo senėjimą.

Tuo tarpu teigiamas ORP parodo, kad produkte elektronų trūksta: tokias reikšmes įgyja rūgštinis vanduo, kuris yra elektronų gavėjas. Dėl šių ypatumų rūgštinis vanduo pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tačiau vartojimui jis netinka.

Suprasti OPR principą yra paprasta: kuo ORP yra aukštesnis (kuo daugiau skaičių greta pliuso), tuo maistas, vanduo, oras yra mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Kai iš organizmo atimami neigiamai įkrauti jonai, greičiau vyksta senėjimo (oksidacijos) procesai. Kuo maisto arba gėrimų ORP labiau neigiamas, tuo daugiau galimybių jis turi stabdyti organizmo ląstelių senėjimo procesus.

Pagrindinis principas, kurio derėtų laikytis – vartoti maistą, vandenį su kuo žemesniu neigiamu ORP.  Visa sveikatinimo vandeniu metodika remiasi tuo, kad duotume organizmui būtent tai, kas atitinka jo vidinę terpę – t. y. minus 57 mV. Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, jis ją gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: kur skauda, yra problemų.

Parašyti atsiliepimą

Vandenilinio vandens generatorius PAINO PORTABLE (nešiojamas, su tritano stikline)

Vandenilinio vandens generatorius PAINO PORTABLE (nešiojamas, su tritano stikline)

Pristatome naujos kartos nešiojamąjį vandenilinio vandens generatorių PAINO!
Labai koncentruoto vandenilinio vandens generavimas bet kur.

KOMPLEKTACIJA: generatorius, stiklinė vandeniui, adapteris, instrukcija ir sertifikatas.

GAMINTOJAS: Pietų Korėja

GARANTIJA: 24 mėn.

GARANTIJOS SĄLYGOS

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems