×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

RO membranos | Atvirkštinio osmoso membranos | OSMOSAS.LT

Ultra filtravimo membrana WaterLovers 10Q

12,50 € (su PVM)

PREKĖS ŽENKLAS: WaterLovers

GARANTIJA:

GARANTIJOS SĄLYGOS

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas [email protected]

  • WL-UF-10Q
  • 10 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant kurjeriui

ATVIRKŠTINIO OSMOSO VEIKIMO PRINCIPAS

Atvirkštinio osmoso technologija naudojama vandeniui demineralizuoti ir grynam vandeniui gauti. Atvirkštinio osmoso įrenginio svarbiausia dalis – osmosinė membrana, per kurios akutes, sunkiasi vanduo. Membranos akutės yra daug mažesnės už virusus ir bakterijas. 

Natūralus osmosas, tai reiškinys, kai tirpalo tėkmė per pusiau pralaidžią membraną iš silpnesnės koncentracijos tirpalo pusės teka į stipresnę.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso įrenginiuose sukuriamas slėgis stipresnės koncentracijos tirpalo pusėje, kuris viršija osmosinį ir priverčia vandens molekules tekėti per pusiau laidžią membraną, priešinga tiesioginiam osmosui kryptimi, tai yra, iš didelės mineralizacijos vandens į gryno vandens skyrių. Tai reiškia, vanduo teka iš stipresnės koncentracijos pusės į silpnesnę. Švarus vanduo perduodamas į maišytuvą, o nuotekos - į kanalizaciją. 

Ši technologija iš vandens šalina sunkiuosius metalus, geležį, manganą, magnį, chlorą, kalcį, aromatinių angliavandenius, radioaktyvius ir sunkiuosius elementus, nitratus, nitritus, kenksmingus organinius junginius ir kitus teršalus. Atbulinio osmoso įrenginys vandenį išvalo iki 80 – 99,7 %.

Kad membranos tarnautų ilgiau, būtina vandenį prieš tai papildomai apdoroti. Tam osmoso sistemose naudojami pirminio filtravimo filtrai (PP, anglies).

GPD (pralaidumas per parą) : 75 GPD ~284 litrai per parą

Parašyti atsiliepimą

Ultra filtravimo membrana WaterLovers 10Q

Ultra filtravimo membrana WaterLovers 10Q

PREKĖS ŽENKLAS: WaterLovers

GARANTIJA:

GARANTIJOS SĄLYGOS

Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas [email protected]

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems