Atvirkštinio osmoso sistema WaterLovers RO5 V1 100 GPD

97,00 €
Su mokesčiais

Dabar galite turėti pilną atvirkštinio osmoso sistemą, užtikrinančią švarų vandenį, už gerą kainą. Prietaisas gamina labai aukštos kokybės vandenį visoms maisto ir buities reikmėms. Jei ieškote pigaus atvirkštinio osmoso filtro, tai jūs ką tik radote tinkamą sistemą. Profesionali osmoso sistema Jūsų virtuvėje per 24 valandas pagamins iki 380 litrų švaraus vandens.

- pajausite, kad jūs turite švarų, sveiką vandenį beveik neribotais kiekiais;
- sutaupysite ne tik pinigus, išleistus vandeniui nusipirkti, bet ir laiką bei sveikatą;
- neteršite aplinkos plastiko atliekomis;
- gamindami maistą su švariu vandeniu, maitinsitės geriau ir sveikiau.

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, GALITE PASIRINKTI MONTAVIMO PASLAUGĄ IR PAKAITINIUS FILTRUS BEI MEMBRANĄ.

Šios filtravimo sistemos komplekte yra visi filtrai ir/ar membranos, reikalingos kad įrenginys veiktų. Filtrų užteks maždaug 12 mėn. Membranos paprastai tarnauja apie 24-36 mėn. Šių sistemos komponentų tarnavimo trukmė labai priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės, tad ji gali skirtis.

Jei pageidaujate kartu su sistema įsigyti pakaitinių filtrų komplektą, gausite filtrus sekantiems 12 mėn. Taigi turėsite filtrų pirmiesiems maždaug 2 sistemos eksploatacijos metams.

Jei pasirinksite įsigyti filtrų bei membranos komplektą, šio rinkinio kartu su sistemoje iš karto esančiu komplektu pakaks maždaug 3 metams.

ZEROWATER FILTER INCLUDES:


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS")


Jei nerandante savo turimai sistemai tinkančios membranos ar filtro, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie parinks tinkamą. Tel. +370 655 05109, el. paštas [email protected]
Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu

MONTAVIMAS IR PAPILDOMI KASEČIŲ KOMPLEKTAI

Kiekis
Atvirkštinio osmoso sistema WaterLovers RO5
SPECIFIKACIJOS

Šis rinkinys sukomplektuotas naudojant geriausius komponentus - be jokių kompromisų. Osmosinė membrana, kurios pralaidumas 100 GDP (iki 380 litrų per dieną), tiekia švarų ir tikrai skanų vandenį visai šeimai. Mažos eksploatacinės išlaidos yra dar vienas šios sistemos privalumas. 

TECHNINIAI DUOMENYS

Be siurblio
NSF sertifikuota membrana
Membranos pralaidumas: 100 GPD
Išsiplėtimo indas: 12 L plastikinė talpa. Priklausomai nuo spaudimo jo viduje, indas vandeniu užsipildo nuo 40 iki 65%. Kitą dalį užpildo suslėgtas oras. Vandens surinkimo talpą galima montuoti ir vertikalioje, ir horizontalioje padėtyje.
Vandens maišytuvas WATERLOVERS GF 02C
Pakuotės matmenys: 42 * 29 * 56cm

MONTAVIMO PRIEDAI

Jūs gausite pilnai veikiančią sistemą, paruoštą prijungti prie vandens tiekimo. Visa įranga gali būti sumontuota savarankiškai, nepažeidžiant garantijos sąlygų. Komplekte yra visos dalys ir priedai reikalingi sistemos prijungimui.

FILTRAVIMO ETAPAI

1 etapas - PP filtras nuosėdoms ir nešvarumams šalinti
2 etapas - anglies granulių filtras chlorui ir kt. medžiagoms šalinti
3 etapas - anglies bloko filtras
4 etapas - atvirkštinio osmoso membrana, sertifikuota NSF
5 etapas - T-33 anglies filtras, pašalina skonį ir kvapą
Sistema susideda iš standartinių 10 colių filtro korpusų. Visi korpusai yra balti, neskaidrūs.

PP 1 MIKRONO FILTRAS

Mechaninio valymo filtras, kurio funkcija fiziškai pašalinti fiziškai pašalinti nuosėdas, nešvarumus ar bet kokias daleles naudojant barjerą. Šis filtras pašalina didesnes, nei 1 mikronas daleles. PP filtrai sudaryti iš daugiasluoksnio mikroskopinio polipropileno pluošto. Pluošto porų struktūros dėka sulaikomi nešvarumai. Filtras keičiamas kas 6–18 mėnesių arba pagal poreikį.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


GAC FILTRAS

Granuliuotos anglies filtras pagamintas iš kokoso lukšto anglies, šalina organines medžiagas, chlorą, kvapą ir drumstumą, bei chemines medžiagas, kurios vandeniui suteikia nemalonų skonį. Filtras keičiamas kas 6–18 mėnesių arba pagal poreikį.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


CTO FILTRAS

Anglies bloko filtras, sudarytas iš monolitinės aktyvintos anglies, kurios pagalba pašalinamos bet kokios organinės medžiagos, chloras, kvapas ir drumstumas Lyginant su granuliuotos anglies filtru, anglies bloko paviršiaus plotas yra daug didesnis, taip pat didesnis aktyviųjų centrų skaičius, todėl ji yra iki 25% efektyvesnė nei kitų rūšių anglies kasetės. Filtruoja mechanines priemaišas, didesnes kaip 3 µm. Anglies kasetės ypač rekomenduojamos paviršiniams vandenims valyti. Filtras keičiamas kas 6–18 mėnesių arba pagal poreikį.


RO MEMBRANA

Ypatingai smulkaus porėtumo (vienos poros dydis 0,0001 mikrono) filtras, veikiantis atvirkštinio osmoso principu. Gryną vandenį ir druskų tirpalą atskyrus pusiau laidžia membrana, kuri praleidžia tik vandens molekules, dėl slėgio (koncentracijos) skirtumo abiejose membranos pusėse, vandens molekulės pereina į druskos tirpalo pusę. Šis procesas trunka, kol druskos koncentracija abiejose pusėse išsilygina. Šis procesas vadinamas tiesioginiu osmosu. Apdorojant didelės mineralizacijos vandenį atbulinio osmoso membrana, sukuriamas slėgis, viršijantis osmosinį ir vandens molekulės priverčiamos tekėti per membraną kryptimi, priešinga tiesioginiam osmosui, tai yra, iš didelės mineralizacijos vandens į gryno vandens skyrių. Membranos akutės yra daug mažesnės už virusus ir bakterijas, todėl filtruojant jos yra pašalinamos. Taip pat pašalinami sunkieji metalai, ištirpusios medžiagos ir druskos. Išvalytas vanduo tiekiamas į maišytuvą, o vanduo su nešvarumais pašalinamas į kanalizaciją. Pagrindinis parametras apibrėžiantis membranos charakteristiką - pralaidumas. Paprastai pralaidumas matuojamas GPD (galonais per parą). Tai parodo, kiek vandens membrana gali išvalyti per parą. 1 galonas - 3.78 litro (taigi, jei membranos pralaidumas yra 100 GPD, per parą galima išvalyti iki 378 litrų vandens). Membrana keičiama kas 24 - 36 mėnesius arba pagal poreikį.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


GALUTINIS ANGLIES FILTRAS

Galutinis aktyvuotos anglies filtras filtras, eina po membranos ir yra paskutinis vandens valymo etapas - pašalina visus skonius ar kvapus, pagerina apdoroto vandens skonį. Filtras keičiamas kas 12-24 mėnesius arba pagal poreikį.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


FILTRŲ PRIEŽIŪRA IR KEITIMO TERMINAI

Kad įrenginys veiktų optimaliai, būtina jį nuolat prižiūrėti. Techninės priežiūros dažnumas priklauso nuo tiekiamo vandens kokybės ir sistemos naudojimo dažnio bei filtruojamo vandens
kiekio. Prie filtro nurodomi filtrų keitimo terminai yra orientaciniai. Atminkite, kad filtrų pakeitimų dažnis gali būti skirtingas, todėl rekomenduojame stebėti TDS kitimą išvalytame vandenyje (matuoti tam tikrais periodais TDS matuokliu). TDS lygiui reikšmingai pakitus - pakeiskite filtrus.

IŠSIPLĖTIMO INDAS

Slėginis vandens surinkimo indas. Priklausomai nuo spaudimo indo viduje, indas vandeniu užsipildo nuo 40 iki 65%. Kitą dalį užpildo suslėgtas oras. Išvalytas vanduo kaupiamas inde, kai maišytuvas užsuktas ir vanduo iš maišytuvo nebėga. Atsukus maišytuvą, vanduo bėga tol, kol visas išbėga iš indo. Vandens surinkimo talpai ištuštėjus, ji vėl pildoma ir kol indas neužsipildo, vandens srovė iš maišytuvo būna silpnesnė.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


VIENGUBAS MAIŠYTUVAS

Vieno vandens srauto maišytuvas, tvirtinamas ant stalviršio ar kriauklės krašto, per kurį išbėga filtruotas vanduo.
ZEROWATER FILTER INCLUDES:


OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos.

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę kad praranda mineralines medžiagas, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

ZEROWATER FILTER INCLUDES:


GARANTIJOS SĄLYGOS

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

PREKĖS ŽENKLAS: WaterLovers

WATERLOVERS
WL-RO5-V1
58 Prekės

Duomenų lapas

GPD (pralaidumas per parą)
100 GPD ~379 litrai per parą
Maitinimo šaltinis
Nereikalingas
Vandens maišytuvo tipas
WL-GF-02C
Vandens prijungimo jungtis
1/2"
Informacinis ekranas
Nėra
Dviejų rankenėlių maišytuvas
Ne
Slėginis siurblys
Nereikalingas
Mineralinė kasetė
Perkama papildomai
Šarminė kasetė
Perkama papildomai
Išsiplėtimo indas
Yra
Greitai keičiami filtrai
Ne

Jums taip pat gali patikti