Vandens minkštinimo filtras KINETICO ERGO 11 / Essential 11

1 120,00 €
930,00 € Sutaupykite 190,00 €
Kiekis
Mažas vandens ir druskos suvartojimas. Saugus aplinkai. Standartinis likutinis kietumas.
Itin greitas regeneravimas per 15 minučių.
Sūrymo vožtuvas su apsauginiu plūduriuojančiu vožtuvu.
Aukštos kokybės korpusas pagamintas iš tvirto plastiko.
Naudoja mažiau vandens, nereikia prijungti prie elektros energijos tiekimo, didelis greitis, didelis srautas.

Komplekte apėjimo linija ir kietumo maišytuvas.

TECHNINIAI DUOMENYS

MATMENYS: (aukštis x skersmuo): 608 x 500 x 297 mm
DERVOS RŪŠIS: „Fine Mesh“ kompaktiška monosferinė derva
DERVOS TŪRIS: 10,5 litro
SLĖGIS (MAX-MIN): 1,7–8 bar
DARBINIS SRAUTAS: 2,1 m3 / h
MAKSIMALUS DARBINIS SRAUTAS: 2,1 m3 / h
MAKSIMALUS KIETUMAS: 73 ° HF
VANDENS VARTOJIMAS / REG: 25 litrai
PASIKEITIMO GALIMYBĖ: 23,7 ° HFxm3
REGENERACIJOS LAIKAS: 15 min
DRUSKA / REGENERACIJA: 0,36 kg druskos
TEMPERATŪROS diapazonas: 2 - 50 ° C 
JUNGTIS: 3/4 ” išorinis sriegis
MAKSIMALUS LAISVO CHLORO KIEKIS: 1 ppm
SŪRYMO BAKO TALPA: 30 kg tabletės, 16 kg blokinė druska

* Apdoroto vandens srauto  slėgio nuostoliai 1 bar.

GARANTIJA: 24 mėnesiai
  • -190,00 €
KINETICO-ERGO-11

1 Vienetas

PASIRINKITE VANDENS JUNGTĮ, PAPILDOMAS PASLAUGAS IR PREKES, SIŪLOME ĮSIGYTI ATSARGINIUS FILTRŲ KOMPLEKTUS PASIRINKTAI SISTEMAI

Vanduo tarp regeneracijų priklauso nuo kietumo
15°HF
20°HF
25°HF
30°HF
35°HF
40°HF
50°HF
60°HF
1250
938
750
625
469
375
313
  268

 

Sukurta vadovaujantis montavimo technikų ir vandens valymo specialistų poreikiais, ERGO įranga turi pažangiausias technologijas, palengvinančias montavimą ir yra maksimaliai patikima.

Iš NORYL medžiagos pagamintas ERGO vožtuvas yra pilnai hidraulinis ir veikia be elektros. „DIRECT ACCESS“ sistema palengvina programavimą ir garantuoja teisingą paleidimą.

ERGO turi revoliucinę SAVING REGEN sistemą. Moderniausia vandens minkštinimo technologija taikoma ERGO įrangai.

Sukurti namams ir komercinėms reikmėms, ERGO vandens minkštikliams reikia nedaug vietos ir jie gali greitai atsinaujint  „SPEED REGEN“ sistemos dėka.

Be to, „ERGO HIGH FLOW“ sistema patenkina 100% jūsų namų ir kitų komercinių įrenginių poreikių.

Standartinė sapėjimo linija: garantuoja, kad vartotojas gali pasirinkti reikiamą vandenį. Jame taip pat yra kietumo maišymo vožtuvas.

Lengva prieiga prie talpyklos: todėl galima naudoti ir druskos blokus ir tabletes. Dizainas su lengvai pasiekiamu dangčiu: ERGO įrangos dizainas palengvina montavimą ir priežiūrą, siekiant sumažinti išlaidas.


APIE "KINETICO"

Pirmaujantys pasaulyje vandens minkštinimo ir filtravimo sprendimai komerciniams poreikiams ir gyventojams.


Puikiai suprojektuoti, paprasčiausi ir efektyviausi vandens minkštikliai, geriamojo vandens sistemos ir vandens filtrai pasaulyje. Vandens ekspertai dėjo visas pastangas kurdami vandens valymo produktus, kurie iš vandens pašalina praktiškai viską, išskyrus vandenį.

Geriausios pasaulyje vandens minkštinimo ir filtravimo sistemos verslui ir namams.

Teikia klientams visame pasaulyje geresnės kokybės vandenį, sprendžia vandens kokybės problemas. Stengiasi kad vandens valymo nauda būtų prieinama visiems - privačiuose namuose, pramonės įmonėse ir viešose vietose.


„Kinetico“ nuolat kuria ir gamina pažangiausias vandens valymo sistemas.

Siūlome visą produktų asortimentą, pritaikytą Jūsų poreikiams.

Vandens minkštinimo sistemos.
Filtravimo ir membranų sistemos.
Šiuolaikinės geriamojo vandens sistemos
„Kinetico“ 1970 m. Įkūrė du inžinieriai, kurie buvo neelektrinių, visiškai automatinių vandens valymo sistemų pradininkai. Iš mažos konsultacijų firmos išaugusi „Kinetico“ netruko išsivystyti į pasaulinę nepriklausomų prekiautojų organizaciją, tarptautinį platintojų tinklą, atstovaujantį beveik 100 šalių.

„Kinetico“ pasiekė milžinišką sėkmę. Bendrovė iš kūrybingos dviejų asmenų įmonės virto tvirta ir dinamiška organizacija.

Naujoviškos technologijos ir tvirtas įsipareigojimas patenkinti klientų poreikius išskyrė įmonę ir padarė „Kinetico“ lyderiu šiuolaikinėje besikeičiančioje vandens valymo pramonėje, gaminančioje vandens minkštiklius, įvairias geriamojo vandens kokybės gerinimo sistemas ir aukštos kokybės geriamojo vandens tiekimo įrangą. „Kinetico“ gaminiai yra nepriklausomai sertifikuoti dėl kokybės ir našumo, taip pat dėl pačių išsamiausių garantijų pramonėje.

„Kinetico“ yra penkių kartų pasaulinės organizacijos „Axel Johnson Group“ dalis.

VANDENS MINKŠTINIMAS

Daugiau nei 60% Žemėje esančio vandens sudaro požeminis vanduo, kuris skverbdamasis gilyn, iš grunto prisisotina įvairiausias mineralais, tame tarpe ir kalciu bei magniu. Šių kietųjų mineralų kiekis vandenyje ir lemia vandens "kietumą". Vandens kietumas matuojamas ištirpusių Ca ir Mg druskų kiekiu – mg-ekv/l. Ribinės CaCO3 vertės vandenyje minkštas vanduo: 0-1 mg-ekv/l, labai kietas vanduo: >6 mg-ekv/l.

Dėl kalcio bei magnio druskų pertekliaus formuojasi kalkių nuosėdos, ant kriauklių ir vonios atsiranda baltų dėmių, o iš dušo ir čiaupų, dėl užkalkėjimo itin silpnai bėga vanduo. Vandens minkštinimas padeda sumažinti vandenyje esančią kalcio ir magnio jonų koncentraciją.

Buityje dažniausiai naudojami minkštinimo filtrai, kuriuos sudaro: filtro kapsulė, užpildyta sintetine derva, vadinama katijonitine mase ir druskos talpykla. Kietas vanduo filtruojamas pro dervas, kurios sulaiko kietuosius mineralus, esančius vandenyje, vyksta vadinamoji jonų mainų reakcija. Vykstant šiai reakcijai vandenyje esantys kalcio ir magnio jonai, pakeičiami natrio jonais. Po kurio laiko dervos yra prisotinamos ir jas reikia atnaujinti, nes pasibaigia filtre esančios dervos keitimo galia. Tai atlieka regeneracijos programa - derva regeneruojama valgomosios druskos tirpalu.

Regeneraciją sudaro keletas ciklų, kurių metu specialus druskos tirpalas ir vanduo, tekėdami skirtingomis kryptimis ir skirtingais greičiais, plauna užpildą, o susikaupę kietumo jonai išplaunami į nuotekų sistemą. Regeneracijai filtrai naudoja specialią NaCl druską, taigi laikas nuo laiko reikia papildyti druskos talpą.

Daugelis žmonių mano, po vandens minkštinimo filtro vandens negalima vartoti, nes turi per daug natrio. Tačiau vidutinis natrio kiekis litre vandens, po vandens minkštinimo filtro yra nuo 60 iki 90 mg, kai riekelėje baltos duonos yra 120 mg natrio.

Jei šis neatris yra nepageidaujamas - galima papildomai įrengti atbulinio osmoso principu veikiančius geriamojo vandens filtrus, kurie pašalins visą vandenyje esantį natrį.

KUO NAUDINGAS VANDENS MINKŠTINIMAS

Minkštas vanduo apsaugo vamzdžius ir kaitinimo elementus nuo kalkių nuosėdų susidarymo, dėl kurių padidėja energijos sąnaudos šildant vandenį.

Padeda apsaugoti čiaupus nuo kalkių susidarymo, kad jie švytėtų kaip nauji.

Jūsų buitiniai prietaisai, tokie kaip skalbimo mašinos, katilai, indaplovės ir kt., tarnaus ilgiau ir sunaudos mažiau kalkių apnašų šalinimo priemonių.

Puikus jausmas vonioje ir duše. Minkštas vanduo idealiai tinka jautriai odai. Sumažinkite išlaidas odos priežiūros produktams ir drėkikliams.

Apsaugokite savo stiklo ir stalo indus nuo kalkių, sutaupykite pinigų, mažindami kalkių apnašų šalinimo cheminių produktų naudojimą.

Jūsų drabužiai bus švaresni ir ryškesnių spalvų, audiniai bus minkštesni. Taupykite muilą ir audinių minkštiklius.

Kita
KINETICO-ERGO-11
1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti