Metalinis vandens distiliatorius 10L, vidinė dalis iš nerūdijančio plieno

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

250,00 €
Kiekis

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GAMINTOJAS: Royal Catering (DE)

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prekės aprašymo dalyje "INSTRUKCIJOS" patalpinta informacija, kur rasti prekių naudojimo instrukcijas.

Metalinis vandens distiliatorius 10L, vidinė dalis iš nerūdijančio plieno, KAINA BE PVM: 206.61157, KODAS: WD-10L | 001
WD-10L

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Medžiaga aukštos kokybės nerūdijantis plienas
Plieno atsparumas temperatūrai nuo -190 iki +800 ° C
Talpa 10 l
Virdulio skersmuo 280 mm
Analoginis termometras nuo 0 iki +150 ° C
Aušinimo žarnos ilgis 2 m

Distiliatorius tinka vandens ir hidrolatų distiliavimui. Su 10 litrų talpa galite distiliuoti didelius kiekius. Virdulys pagamintas iš specialaus storio nerūdijančio plieno. Siekiant gauti pageidaujamą kokybę, būtina stebėti temperatūrą. Dėl šios priežasties įdiegtas lengvai suprantamas analoginis termometras. Jis tiksliai rodo temperatūrą 0-150 ° C.

Viršutinė dalis gali būti pripildyta žolelėmis arba prieskoniais. Paviršiai yra atsparūs taršai, tokiai kaip rūdys, vandens dėmės ar korozija. Yra dvi ergonominės rankenos, kurios palengvina transportavimą.

DISTILIATORIAUS VALYMAS

Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai.
Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus - valiklių galima įsigyti pas mus.

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų. Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu.

KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?


Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?


Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas.


Royal Catering
WD-10L

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)

Jums taip pat gali patikti