×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

RedLine - molekulinė vandens filtravimo sistema

129,99 € (su PVM)

Nauja septynių pakopų vandens molekulinio filtravimo sistema, veikianti atvirkštinės osmozės pagrindu, su vandens mineralizavimo funkcija ir biokeramine kasete.

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

  • RedLine
  • 2 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Rekomenduojame - nuo rytojaus namuose galite mėgautis švariu ir sveiku vandeniu!

Sistemos specifikacijos:

1. Pirminis filtravimas: polipropileno puta, kuri filtruoja visas didesnes kaip 5 mikronų priemaišas. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

2. Precizinis filtras: polipropileno puta, kuri filtruoja didesnes negu 1 mikronas priemaišas. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

3. Anglies filtras - aktyviosios anglies kasetė. Pašalina cheminius teršalus iš vandens. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

4. Plonasluoksnė osmosinė membrana 50 gpd. (apie 190 litrų per dieną) - molekulinis filtras pašalina visas priemaišas iš vandens. Membraninis filtras - 0,0001 mikronas. Šis tūris užtikrina vandens grynumą (palyginimui mažiausios bakterijos dydis yra 0,2 mikronai, o mažiausias virusas - 0,002 mikronai). Rekomenduojama keisti kas 3 metus

5. Anglies kasetė iš kokoso medžio anglies - pagerina skonį ir vandens kokybę pašalinant lakias medžiagas, pvz., aromatinių medžiagų molekulinė masė gali būti mažesnė už vandens molekulinę masę. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

6. Mineralizacijos kasetė - švariam vandeniui suteikia neorganinių mineralų. Aprūpina vandenį nedideliu mineralų kiekiu, kurių kokybė yra gerokai aukštesnė nei dauguma parduotuvėse esančio mineralinio vandens. Ši kasetė praturtina vandenį mineralais ir žmogaus organizmo funkcionavimui reikalingais elementais, kad atitiktų organizmo mineralų kasdienį poreikį, kuriuos žmogus absorbuoja iš skysčių.

Katijonai:
Ca2 +: 34 mg / l
Mg2 +: 12 mg / l
Na +: 22 mg / l
K +: 8,5 mg / l

Anijonai:
CO32-: 10 mg / l
SO42-: 0,3 mg / l
Cl-: 0,8 mg / l
F-: 0,06 mg / l
Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

7. Biokeramikos kasetė - naudoja ultra-raudonąją šviesą infraraudonųjų spindulių spinduliuotei ir elektromagnetiniams laukams. Suskaido vandens molekules į smulkiausias daleles. Šis procesas aktyvuoja somatines ląsteles, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

Veiksmų diapazonas: stiprios gryno vandens magnetinių dalelių linijinės poliarizacijos kasetė. Ji keičia fizines vandens savybes, naudoja stiprų, pastovų magnetinį lauką. Toks magnetizuotas vanduo išsiskiria didesniu deguonies tirpumu ir skatina medžiagų apykaitą. Patvirtinta klinikiniais tyrimais.

Komplektacijoje yra didelė 12 litrų švaraus vandens talpa ir chromo maišytuvas su keramikiniu vožtuvu.
- Įvairių slėginių žarnų komplektas: baltos žarnos - nevalyto vandens tiekimas į sistemą (2 metrai), mėlyna žarna - grynas vanduo - ištraukite ir įdėkite į vandens rezervuarą (4 metrai), raudona žarna - teršalų išleidimui į kanalizacijos sistemą (2 metrai).
Pirmasis korpusas yra skaidrus, kad būtų lengviau vizualiai įvertinti pirminio užteršimo laipsnį.

- Trys vertikalūs filtro korpusai.

Įranga:

Rekomenduojama keisti kas 18-24 mėnesius.
Tyrimai patvirtina, kad magnetizuotas vanduo neleidžia formuotis tulžies ir inkstų akmenims, mažina kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį. Be to, apsaugo nuo aterosklerozės ir pagerina kraujotaką. Stiprina imuninę sistemą.

Matmenys:
Maksimalus aukštis 58 cm
Minimalus aukštis 48 cm (kilnojamuose laikikliuose montuojami filtrai).
Plotis 40 cm
Gylis 14 cm.
Talpyklos matmenys:
Aukštis 40 cm
Skersmuo 26 cm

Nerūdijančio vandens jungtis: 1/2" vidinis sriegis x 1/2" išorinis sriegis x 1/4" vidinis sriegis su rutuliniu vožtuvu 1/4" išorinis sriegis.
Filtro veržliaraktis: yra rinkinyje

Apibendrinant tai: "RedLine" vandens filtras yra visa sistema, nereikia pirkti papildomų komponentų. Filtras patikrintas ir paprastai sumontuojamas. Montavimas yra labai lengvas - ne ilgiau kaip 30 minučių.

Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Vandens maišytuvo tipas : Viengubas GW-W1-05-CH
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas

Parašyti atsiliepimą

RedLine - molekulinė vandens filtravimo sistema

RedLine - molekulinė vandens filtravimo sistema

Nauja septynių pakopų vandens molekulinio filtravimo sistema, veikianti atvirkštinės osmozės pagrindu, su vandens mineralizavimo funkcija ir biokeramine kasete.

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems