×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

RedLine - molekulinė vandens filtravimo sistema

129,99 € (su PVM)

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba, tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Nauja septynių pakopų vandens molekulinio filtravimo sistema, veikianti atvirkštinio osmoso principu, su vandens mineralizavimo funkcija ir biokeramine kasete.

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

  • RedLine
  • 1 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Nuo rytojaus namuose galite mėgautis švariu ir sveiku vandeniu!

SPECIFIKACIJOS

1. Pirminis filtravimas: polipropileno filtras, filtruoja visas didesnes kaip 5 mikronų priemaišas. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

2. Precizinis filtras: polipropileno filtras, filtruoja didesnes negu 1 mikronas priemaišas. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

3. Anglies filtras - aktyviosios anglies kasetė. Pašalina cheminius teršalus iš vandens. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

4. Plonasluoksnė osmosinė membrana 50 gpd. (apie 190 litrų per dieną) - molekulinis filtras pašalina visas priemaišas iš vandens. Membraninis filtras - 0,0001 mikronas. Šis tūris užtikrina vandens grynumą (palyginimui mažiausios bakterijos dydis yra 0,2 mikronai, o mažiausias virusas - 0,002 mikronai). Rekomenduojama keisti kas 3 metus

5. Anglies kasetė iš kokoso medžio anglies - pagerina skonį ir vandens kokybę pašalinant lakias medžiagas, pvz., aromatinių medžiagų molekulinė masė gali būti mažesnė už vandens molekulinę masę. Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

6. Mineralizacijos kasetė - švariam vandeniui suteikia mineralų. Aprūpina vandenį nedideliu mineralų kiekiu, kurių kokybė yra gerokai aukštesnė nei dauguma parduotuvėse esančio mineralinio vandens. Ši kasetė praturtina vandenį mineralais ir žmogaus organizmo funkcionavimui reikalingais elementais, kad atitiktų kasdienį organizmo mineralų poreikį, kuriuos žmogus absorbuoja iš skysčių.  Rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

Katijonai:
Ca2 +: 34 mg / l
Mg2 +: 12 mg / l
Na +: 22 mg / l
K +: 8,5 mg / l

Anijonai:
CO32-: 10 mg / l
SO42-: 0,3 mg / l
Cl-: 0,8 mg / l
F-: 0,06 mg / l

7. Biokeramikos kasetė - naudoja infraraudonuosius spindulius ir elektromagnetinį lauką. Skaido vandens molekules į smulkiausias daleles. Šis procesas aktyvina somatines ląsteles, stimuliuoja kraujotaką ir gerina medžiagų apykaitą.

Stipriai įmagnetintas įdėklas, skirtas gryno vandens dalelių poliarizacijai. Stabilus magnetinis laukas keičia fizines vandens savybes. Įmagnetintas vanduo turi didesnį gebėjimą ištirpinti deguonį. Remiantis klinikinėmis ataskaitomis patvirtintais tyrimais, įmagnetintas vanduo apsaugo nuo tulžies akmenų ir inkstų akmenų susidarymo, hipertenzijos ir mažina riebalų kiekį kraujyje. Be to, jis apsaugo nuo aterosklerozės ir skatina kraujo apytaką, stiprina organizmo imuninę sistemą ir turi didesnį gebėjimą suminkštinti ir ištirpinti kraujo komponentus.

KOMPLEKTE

12 litrų švaraus vandens talpa ir chromo maišytuvas su keramikiniu vožtuvu.
Nerūdijančio plieno vandens jungtis: 1/2" vidinis sriegis x 1/2" išorinis sriegis x 1/4" vidinis sriegis su rutuliniu vožtuvu 1/4" išorinis sriegis.
Filtro veržliaraktis.
Įvairių slėginių žarnų komplektas: baltos žarnos - nevalyto vandens tiekimas į sistemą (2 metrai), mėlyna žarna - grynas vanduo - ištraukite ir įdėkite į vandens rezervuarą (4 metrai), raudona žarna - teršalų išleidimui į kanalizacijos sistemą (2 metrai). 
Trys vertikalūs filtrų korpusai.

Pirmasis korpusas yra skaidrus, kad būtų lengviau vizualiai įvertinti pirminio užteršimo laipsnį.

MATMENYS

Maksimalus aukštis 58 cm
Minimalus aukštis 48 cm (kilnojamuose laikikliuose montuojami filtrai).
Plotis 40 cm
Gylis 14 cm.
Talpyklos matmenys:
Aukštis 40 cm
Skersmuo 26 cm

Apibendrinant: "RedLine" vandens filtras yra visa sistema, nereikia pirkti papildomų komponentų. Filtras patikrintas ir paprastai sumontuojamas. Montavimas yra labai lengvas - ne ilgiau kaip 30 minučių.

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Nesvarbu, kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštikliai yra skirti pašalinti kietus mineralus iš vandens, jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį, jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, kad jonų mainų procese, naudojant vandens minkštiklį, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Jame vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra ne organiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę dėl prarandamų mineralinių medžiagų, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Esmė yra ta, kad įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Vandens maišytuvo tipas : Viengubas GW-W1-05-CH
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas

Parašyti atsiliepimą

RedLine - molekulinė vandens filtravimo sistema

RedLine - molekulinė vandens filtravimo sistema

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba, tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Nauja septynių pakopų vandens molekulinio filtravimo sistema, veikianti atvirkštinio osmoso principu, su vandens mineralizavimo funkcija ir biokeramine kasete.

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems