×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

Pure Water atvirkštinio osmoso sistema

185,00 € (su PVM)

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

  • PureWater
  • Išparduota - reikės laukti

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Pure Water atvirkštinio osmoso sistema

Ar vis dar nešiojatės vandens butelius? Jums nebereikia pirkti vandens parduotuvėje, laikyti tuščių butelių ar nerimauti dėl to, kas teka iš jūsų čiaupo. Buitinė osmosinė filtravimo sistema, kurioje yra jonizatorius elegantiškame, kompaktiškame korpuse, išspręs jūsų problemas!

Mes puikiai žinome, koks šis vanduo yra - jūs atsukate maišytuvą ir iš jo teka sveikas vanduo!
Galite gerti jį neužvirinę ir toks vanduo yra geriausias!

Filtras suprojektuotas taip, kad jį būtų galima įrengti po virtuvės kriaukle. Kompaktiškas korpuso dizainas.

VANDENS KOKYBĖ

Ši filtravimo sistema tiekia švarų, gerai prisotintą deguonimi ir be teršalų geriamąjį vandenį.

Dėka GW-BCR-L2 kasetės, naudojamos įrenginyje, galite gerti vadinamąjį "struktūrinį vandenį" - vandens molekulės po filtravimo tampa heksagoninės formos.

Sistemos našumo pakanka net 4-6 asmenų šeimai.

Visos naudojamos filtro kasetės gamina švarų, saugų vandenį, nepriklausomai nuo to, ar vanduo tiekimas iš vandentiekio ar šulinio. Be to, galite prijungti kitus įrenginius, pavyzdžiui, galite prijungti sistemą prie šaldytuvo su ledo kubelių gaminimo funkcija arba kitą išorinį įrenginį.

VANDENS FILTRAVIMO ETAPAI

1. 2. Pradinė filtravimo kasetė - nusodinimo-anglies tipas
3. Molekulinė membrana 75 GPD Global Water
4. Linijinė kokoso anglies kasetė
5. GW-BCR-L2 kasetės
Sistemoje yra biokeramikos kasetė, kuri jonizuoja vandenį, prisotina vandenį deguonimi ir valo toksinus bei laisvuosius radikalus.

Biokeramikos kasetė - naudoja infraraudonuosius spindulius ir elektromagnetinį lauką. Skaido vandens molekules į smulkiausias daleles. Šis procesas aktyvina somatines ląsteles, stimuliuoja kraujotaką ir gerina medžiagų apykaitą. Stipriai įmagnetintas įdėklas, skirtas gryno vandens dalelių poliarizacijai. Stabilus magnetinis laukas keičia fizines vandens savybes. 

Veikimo diapazonas: stiprios linijinės poliarizacijos magnetinių dalelių gryno vandens kasetė. Ji keičia fizines vandens savybes, naudama stiprų, pastovų magnetinį lauką. Tokiame magnetizuotame vandenyje geriau tirpsta deguonis ir todėl skatinamas metabolizmas. Kaip matyti iš klinikinių bandymų, įmagnetintas vanduo neleidžia susidaryti tulžies pūslės ir inkstų akmenims, reguliuoja kraujo spaudimą ir apsaugo nuo choresterolio kaupimosi. Be to, saugo nuo aterosklerozės ir pagerina kraujotaką. Stiprina imuninę sistemą. Kasetė gamina šarminį vandenį, kurio pH yra 9,5 ir neigiamas ORP (iki -400)

Osmosinė membrana kurios pralaidumas 75 GDP (maždaug 275 l/dieną), gamina švarų ir skanų vandenį.
Visos jungtys yra naujos kartos greito sujungimo jungtys.

Švaraus vandens talpykla yra komplekte. Bendras tūris 12 l.
Taip pat komplekte yra maišytuvas.
Visos jungtys pagamintos iš lanksčios 1/4" žarnos.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Įrenginio matmenys:
Aukštis: 44 cm
Plotis: 36 cm
Gylis: 10 cm
Vandens talpyklos matmenys:
Aukštis: 35 cm
Skersmuo: 24 cm
Maišytuvo matmenys:
Aukštis: 27 cm

Min. vandens temperatūra: 5 ° C
Maks. vandens temperatūra: 40 ° C
Min. vandens slėgis: 2,8 bar
Maks. vandens slėgis: 6.0 bar
Maks. našumas: 275 l / d. (priklauso nuo vandens kokybės)
Membrana: 75 GPD
Vandens saugojimo talpa.
Įrenginiui nereikia elektros energijos tiekimo.

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę kad praranda mineralines medžiagas, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 75 GPD ~284 litrai per parą
Vandens rezervuaras : 12 litrų
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens prijungimo jungtis : 1/2"
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas

Parašyti atsiliepimą

Pure Water atvirkštinio osmoso sistema

Pure Water atvirkštinio osmoso sistema

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems