×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

PAPRASČIAUSIA ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA RO2

54,99 € (su PVM)

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba, tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Visi filtrai sudarantys šią sistemą - standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

Komplekte yra jungtis maišytuvams su išoriniu sriegiu. Maišytuvams su vidiniu sriegiu, reikalinga jungtis CHROMUOTA JUNGTIS FXFTP. Ši jungtis įsigyjama atskirai.

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

  • RO2
  • 7 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Tikriausia pigiausias variantas turėti švarų vandenį. Puikus sprendimas, jei virtuvėje mažai erdvės ar neįmanoma sumontuoti tradicinės stacionarios osmosinės sistemos.

Paprastumas ir efektyvumas - pagrindinis šio įrenginio šūkis.

Papildomas privalumas - paprastas montavimas, nereikia gręžti skylių virtuvėje ar kriauklėje, atlikti hidraulinių darbų.

RO2 sistema idealus sprendimas, jei nuomojate butą ar dažnai persikeliate. Įrenginys užima mažai vietos - reikalingas paviršius tik 33 x 8 cm!

Dėl to, kad sistemą paprasta surinkti, ji yra kompaktiška, užima mažai vietos, galima ją pasiimti su savimi keliaujant. Nuo šiol jums nereikės gerti nešvaraus vandens!

SISTEMOS DALYS

1. GW-GAC-L25 didelio efektyvumo anglies filtras
2. Osmosinė membrana 75 gpd
3. Linijinis anglies filtras GW-CCA-L2

RO2 sistema tiekiama kaip komplektas, sumontuotas ir paruoštas greitai pakeisti kasetes. Kartu su eksploatavimo instrukcija, chromuotu vandens maišytuvu, prijungimo žarnelėmis (1,5 m), žarnelėmis užterštam vandeniui (1,0 m) ir srauto ribotuvu. 75 GPD membrana (talpa iki 280 litrų per dieną - priklausomai nuo tiekiamo vandens slėgio, temperatūros ir druskingumo). 

MONTAVIMAS

Standartizacijos dėka, šioje sistemoje naudojamos kasetės yra lengvai prieinamos visame pasaulyje. Taigi jūs neturite jaudintis, kad gali kilti kokių nors problemų susijusių su jos komponentais. Kasetes labai lengva pakeisti - be tarpiklių, tarpinių, raktų, korpuso valymo ir pan. Jūs tiesiog pakeičiate kasetę ir viskas paruošta. Visa "operacija" užtruks ne daugiau kaip kelias minutes.

Įrenginys sumontuojamas savarankiškai nepažeidžiant garantijos sąlygų.

FILTRAVIMO BŪDAS

Pirmasis vandens filtravimo etapas yra tradicinis 2,5" anglies kasetė, kuri efektyviai šalina chlorą, organines medžiagas ir gerina vandens skonį bei kvapą. Tai geriausias sprendimas paruošti vandenį svarbiausiam filtravimo etapui: atskyrimui molekuliniame lygmenyje per pusiau pralaidžią osmosinę membraną.

Osmosinė membrana yra širdis ir svarbiausia prietaiso dalis, veikianti pagal atvirkštinės osmozės principą. Iš anglies kasetės, pirmajame etape apdorotas vanduo, perduodamas per pusiau pralaidžią membraną - vandens tiekimo tinklo spaudimas "išspaudžia" vandenį per  membraną, taip atskiriamos priemaišos. Nešvarus vanduo su priemaišomis nukreipiamas kaip atliekos raudonąja žarnele, o grynas vanduo tiekiamas į linijinį anglies filtrą, kuris pagerina skonį ir papildomai pašalina aromatinius junginius.

Rekomenduojame keisti anglies filtrus vidutiniškai kas 6 mėnesius.

MONTAVIMAS

To tikrai neįmanoma padaryti paprasčiau. Norint sumontuoti RO2 reikia tik ištraukti aeratorių iš virtuvės čiaupo ir užveržti jo vietą adaptaciniu ryšiu, kuris leis nukreipti vandenį į filtrą. Jungtyje taip pat yra aeratorius ir patogi rankena, skirta vandens srauto krypčiai pasirinkti.

Įranga turi standartinį vidinį sriegį, tokį patį kaip ir visi tipiški virtuvės maišytuvai (įsitikinkite, kad jūsų virtuvės maišytuvas turi išorinį sriegį. Jei maišytuvas turi vidinį sriegį, pasirinkite jungtį FXFTP).

O kaip su nešvariu vandeniu? Jis gali būti naudojamas laistyti gėles (tai yra išgrynintas per anglies filtrą vanduo ir neturi cheminių priemaišų arba chloro), arba kitais tikslais. Taip pat galite tiesiog nukreipti raudoną žarnelę į kriauklę.

TAUPYMAS

Jūs sutaupysite, nes nereikės pirkti mineralinio vandens, nešioti, kaupti ar išmesti šimtų butelių. Jūs sutaupysite laiko ir pagerinsite gyvenimo kokybę. Jei iki šiol negirdėjote apie švarų, osmosinį vandenį, dabar jūs galite tai turėti neišleisdami tam daug pinigų.

RO2 yra pigiausias būdas gauti švarų vandenį!

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Nesvarbu kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštiklių paskirtis - pašalinti kietus mineralus iš vandens. Jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį. Jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, naudojant vandens minkštiklį, jonų mainų procese, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Vandenyje vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę dėl prarandamų mineralinių medžiagų, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Esmė yra ta, kad įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 75 GPD ~284 litrai per parą
Vandens rezervuaras : Nereikalingas
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Maitinimo šaltinis : Nereikalingas

Parašyti atsiliepimą

PAPRASČIAUSIA ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA RO2

PAPRASČIAUSIA ATVIRKŠTINIO OSMOSO SISTEMA RO2

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba, tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje)

Visi filtrai sudarantys šią sistemą - standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

Komplekte yra jungtis maišytuvams su išoriniu sriegiu. Maišytuvams su vidiniu sriegiu, reikalinga jungtis CHROMUOTA JUNGTIS FXFTP. Ši jungtis įsigyjama atskirai.

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems