×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vandenilinis vanduo | OSMOSAS.LT

PAINO Portable - Vandenilinio vandens generatorius, nešiojamas (su tritano stikline)

499,00 €(su PVM)

239,00 € (su PVM)

Pristatome naujos kartos nešiojamąjį vandenilinio vandens generatorių Paino!
Labai koncentruoto vandenilinio vandens generavimas bet kurioje vietoje.
Vandenilinio vandens (RO Water) generavimas, nepriklausomai nuo jo šaltinio.
Pradėkite vandenilinio vandens generavimą vienu mygtuko paspaudimu.
Aukštas higienos lygis su paprasta valymo sistema.
Visiškas oksiduoto vandens atskyrimas ir išleidimas tik to vandens, kurį galima gerti.

  • Paino-Portable
  • 10 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS:

Vandenilio koncentracija: 1000 ~ 1200ppb

Vandenilinio vandens gamybos laikas: 3 min. ir 5 min.

Stiklinės tūris: 280 ml.

Energijos suvartojimas: 10 w.

Įkrovimo laikas: 90 min.

Įtampa: AC 100 V ~ 240 V / DC 8.4 V

Pagrindo dydis (W x H x D): 77 x 105 x 77 (mm)

Prietaiso pagrindo svoris: 274 g.

Įranga: generatorius, stiklinė vandeniui, adapteris, instrukcija ir sertifikatas.

PARUOŠIMAS DARBUI:

Kad nepadarytumės klaidos, o nesakytumėte, kad stiklinė neįsisuka į adapterį – būtina perskaityti šį tekstą!

Nereikia nieko išsukinėti, pakanka atidaryti (spragtelėti) kvadratinį dangtelį ant baltojo bloko prie kurio prisukama stiklinė.

Jei jūs atsukote dangtelį su adapteriu, tada -

Jei turite rankose juodą kvadratą (su nuožulniais kampais) vadinasi dangtis buvo nusuktas - tai reiškia, kad ne atidarėte (spragtelėjimu), o nusukote (ir nuėmėte kartu su adapteriu), tada įsukite jį atgal, atidarykite dangtį ir išmeskite jį iš viso, kad netrikdytų ateityje. Jūs turite adapterį stiklinei - ten ir įsukite stiklo indą ramiu judesiu pagal laikrodžio rodyklę.

Prieš naudojant įrenginį

Reikia įkrauti prietaisą 3-4 valandas nuo el. tinklo -  220 voltų. Tada galite naudoti.

Pažiūrėkite vaizdo įrašus apie šį įrenginį, kad nepraleistumėte ir pamirštumėte kažko svarbaus ir nesugadintumėte įrenginio!

Nekreipkite dėmesio į šviesos spalvą!

Tegul stiklinė užpildyta vandeniu pastovi pusę valandos, kol pirmą kartą bus gaminamas vanduo.

Visada laikykite prietaisą su stikline! Membrana turi būti drėgna.

Kas 2 savaites membraną plaukite švariu vandeniu su citrinos sultimis (2/3 vandens ir 1/3 citrinos sulčių) - įjungti elektrolizę 2 kartus iš eilės po 20 minučių.

Šis generatorius gamina vandenį praturtintą molekuliniu vandeniliu, kuriame nėra chloro priemaišų ir ozono (kurie yra šalutinis tiesioginės vandens elektrolizės produktas), taip yra dėl to, kad unikalaus dizaino elektrolizės kamera su specialia protonų mainų membrana yra kietas polimerinis elektrolitas.

GALIMŲJŲ PROBLEMŲ IR GEDIMŲ NUSTATYMAS:

Jei matuojant vandenį gaunate ORP -100-200 vietoj -700, tai gali būti: 

Jūs ORP matuoklis nesukalibruotas.

Jūs ORP matuoklis nekokybiškas (arba elektrodas).

Jūsų vanduo silpnai mineralizuotas ar net osmozinis.

Užsikimšusi membrana - tada su citrinos sultimis atlikti 2-3 elektrolizės ciklus iš eilės. Būtina tai atlikti kas 2 savaites ar kartą į mėnesį, priklausomai nuo poreikio.

Visada laikykite stiklinį indą ant bloko, membrana visada turi būti drėgna (svarbi naudojimo taisyklė)!

Atsakymas į klausimą apie vandenį įrenginio apačioje. Kodėl vandens pradžioje buvo, o po neliko?

Taip ir turėtų būti. Pradžioje tarpinės ir sandarinimo žiedas būna sausi, kol prisigeria vandens ir užfiksuoja. Todėl vanduo šiek tiek prateka (reikia išpilti - atidaryti vožtuvą ir prisukti atgal). Per šį vožtuvą išleidžiamas deguonis - be vandens - tai dujos.

Vanduo visų augalų ir gyvūnų egzistencijos pagrindas. Remiantis šiuolaikinės medicinos mokslu, aktyvaus deguonies laisvieji radikalai yra susiję su 90 proc. visų ligų. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai natūraliai atsiranda po valgymo, modifikavikuojami iš deguonies per kvėpavimą ir patenka į organizmą iš aplinkos. Per daug aktyvaus deguonies laisvųjų radikalų organizme gali sukelti pokyčius, dėl kurių gali pasikeisti DNR struktūros. Aktyvaus deguonies laisvieji radikalai veiksmingai pašalinami geriant vandenį, kuriame yra daug vandenilio. Paprastas vanduo, kurį visada geriame, dėka ASTRA-PAINO TECHNOLOGY pakeičiamas į turtingą vandeniliu vandenį ir tai padeda pašalinti deguonies laisvuosius radikalus iš organizmo. Be to,  nėra šalutinio poveikio organizmui, nes išlaikomas neutralus pH.

Vandenilio prisotintas vanduo: gerkite, kad būtumėte sveikesni

Dr. Julian Whitaker Pirmą kartą publikuota žurnale „Health & Healing“ 2015 m. gegužės mėn.

Verslininkas, įkopęs į septintą dešimtį, teigia, kad pradėjęs gerti vandenilio prisotintą vandenį, jis turi daugiau energijos ir jo atmintis yra geresnė nei anksčiau.

Bėgikė sako, kad vandenilio prisotintas vanduo padidino jos ištvermę ir miegą, be to, ji rečiau patiria skausmą.

Duktė, kurios mama kenčia nuo Alzhaimerio ligos, pastebėjo sparčiai gerėjantį mamos gebėjimą prisiminti vardus ir įvykius, o dabar ji netgi gali savarankiškai maudytis duše ir „vėl tapo savimi“.

Jaunas vyras, patyręs motociklo avariją, pabudo iš tris mėnesius trukusios komos, nepaisant, kad jo sveikatos būklė dėl sunkių pažinimo, kalbos ir judėjimo sutrikimų, buvo labai sunki. Vandenilio prisotintas vanduo jam padėjo greitai atsigauti, o šiandien jis vėl dirba sporto instruktoriumi.

Pacientams, sergantiems Parkinsono liga ir gėrusiems vandenilio prisotintą vandenį, vykdant placebu kontroliuojamą klinikinį tyrimą, ženkliai palengvėjo ligos simptomai, o placebo grupės pacientų sveikatos būklė pablogėjo. Vykdant bandomąjį tyrimą ir tiriant žmones, sergančius reumatoidiniu artritu, vandenilio prisotintas vanduo ženkliai sumažino sąnarių skausmą ir patinimą.

Jeigu manote, kad visa tai skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, puikiai jus suprantu. Būtent tokios mintys pirmiausiai sukosi mano galvoje. Vis dėlto, kuo smarkiau gilinausi į šimtus mokslinių straipsnių, analizuodamas vandenilio prisotinto vandens terapijos, dar vadinamos molekulinio vandenilio arba H2 terapija, poveikį sveikatos sutrikimų atveju, tuo tvirčiau ėmiau įsitikinti, kad tai yra didis mokslinis pasiekimas.

Kas tai yra molekulinis vandenilis?

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo, aliejus ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

Kodėl vandenilis yra toks veiksmingas?

Pirmiausia vandenilis yra nepaprastas antioksidantas, gesinantis laisvuosius radikalus, selektyviai atrasdamas pavojingiausius ir kenksmingiausius hidroksilo radikalus. Hidroksilo radikalai pradeda jų sunaikinimo ciklą pavogdami elektronus iš DNR molekulių, baltymų ir riebalų, juos destabilizuodami ir sukurdami oksidacinio streso grandininę reakciją. Vandenilis lengvai atiduoda elektronus hidroksilo radikalams, kurie juos stabilizuoja ir sustabdo. Jis taip pat sumažina dar vieno oksidanto – peroksinitrito – kenksmingumą ir toliau stiprina organizmo atsparumą, skatindamas natūralių antioksidantų, tokių kaip glutationo, superoksido dismutazės ir katalazės, gamybą.

Antra, vandenilis teigiamai veikia ląstelių identifikavimą ir genų ekspresiją. Jis slopina TNF-alfa ir kitus baltymus, dalyvaujančius esant uždegimui, ir įjungia mechanizmus, apsaugančius nuo ląstelės žuvimo. Kadangi vandenilis yra selektyvus, jis nesunaikina pagrindinių redokso radikalų, kurie atlieka svarbų vaidmenį pernešdami informaciją ląstelių lygmeniu.

Trečia, naujausi tyrimai rodo, kad vandenilio prisotintas vanduo skatina hormono grelino gamybą. Išskiriamas į skrandį grelinas yra geriausiai žinomas dėl apetitą stimuliuojančio poveikio, tačiau jis taip pat skatina augimo hormono išsiskyrimą ir apsaugo smegenis, kraujagyslių sistemą, kepenis ir kitas sritis.

Ketvirta, vandenilio „nano“ molekulės gali įsiskverbti per ląstelinių membranas, patekti į mitochondrijas ir ląstelės branduolį, pereiti kraujo–smegenų barjerą ir daryti teigiamą poveikį viso kūno audiniams ir organams.

Dėl šios priežasties nenuostabu, kad vandenilio terapijos nauda buvo pastebėta atliekant tyrimus su gyvūnais ir žmonėmis, esant įvairiai jų sveikatos būklei, tarp jų galvos smegenų ir nugaros smegenų traumoms, Parkinsonui ir Alzheimerio ligai, insultui, širdies priepuoliams, kraujagyslių ligoms, diabetui, kepenų ir inkstų sutrikimams, autoimuniniams sutrikimams ir plaučių ligoms.

Geriausia sistema, pernešanti vandenilio prisotintą vandenį

Klinikiniuose tyrimuose taikomi trys pagrindiniai vandenilio naudojimo būdai: įkvėpiant vandenilio dujų, įleidžiant vandenilio prisotintą fiziologinį tirpalą, ir – lengviausias, saugiausias bei ekonomiškiausias būdas – geriant molekulinio vandenilio prisotintą vandenį.

Vandenilio prisotintą vandenį galima pagaminti taikant elektrolizę (leidžiant elektros srovę per vandenį), kuri padalina vandens molekulę H2O į molekules O2 ir H2 bei ištirpdo jas vandenyje. Vandens „jonizatoriai“, kurie yra pardavinėjami už tūkstančius dolerių ir, kurie turėtų gaminti „šarminį“, „struktūrizuotą“ arba „mikrolygyje“ suskaidytą vandenį, iš tikrųjų yra naudingi dėl molekulinio vandenilio, kurį jie pagamina, teikiamų privalumų.

Vandenilio prisotintas vanduo yra daug žadanti, saugi, paprasta ir nebrangi terapija, skirta sustiprinti sveikatą, užkirsti kelią ligoms ir gydyti labiausiai paplitusius sveikatos sutrikimus. Vieną ar du butelius vandenilio prisotinto vandens išgeriu kasdien ir patariu jums taip pat apsvarstyti šią galimybę.

Į sveikatą!

Literatūros šaltiniai: Dixon BJ, et al. The evolution of molecular hydrogen: a noteworthy potential therapy with clinical significance. Med Gas Res. 2013 May16;3(1):10

Dr. Julian Whitaker – alternatyviosios medicinos pradininkas ir patikimas autoritetas, jis yra knygų apie sveikatą autorius, dėstytojas, „Whitaker Wellness“ instituto įkūrėjas ir vadovas, kuris daugiau nei 40 metų praleido padėdamas žmonėms pagerinti jų gyvenimo kokybę, suteikdamas jiems žinių ir priemonių, kaip puoselėti sveikatą ir gerovę.

Jis yra aštuonių svarbių knygų apie sveikatą autorius: „Išgijimas nuo hipertenzijos“, „Atminties pagerinimo sprendimai“, Atsikratykite 10 metų per 10 savaičių; „Skausmo atsikratymas galutinai“, „Išgijimas nuo širdies ligų“, „Išgijimas nuo diabeto“ ir „Dr. Whitaker nurodymai siekiant išgyti natūraliai“ 

Žmogaus organizme oksidacijos ir redukcijos reakcijos vyksta skaidant su maistu gaunamus angliavandenius, baltymus, riebalus, vykstant oksidacijai energija išsiskiria. Oksidacija dažniausiai suprantama kaip reakcija su deguonimi, degimas, iš to kilęs posakis „deginti kalorijas“. Organizmui įsisavinant jo atsinaujinimui ir vystymuisi reikalingas maisto medžiagas, vyksta redukcija, šiame procese panaudojama oksidacijos metu išlaisvinta energija. Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tiriamos medžiagos (produkto) pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Oksidacijos redukcijos potencialas (ORP) - tai parametras, kurį galima pamatuoti ne tik vandenyje, bet ir maiste bei ore. ORP reikšmės (mV – milivoltai) gali būti neigiamos arba teigiamos.Tinkamiausiais mūsų organizmui ORP – neigiamas. Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Neigiamą ORP reikšmę turintys tirpalai (pvz., šarminis jonizuotas vanduo) pasižymi redukcinėmis savybėmis ir turi savybę neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stabdyti organizmo senėjimą. Tirpalai, turintys teigiamą ORP reikšmę, pasižymi oksidacinėmis savybėmis, tokias reikšmes įgyja rūgštinis jonizuotas vanduo, pasižymintis baktericidinėmis savybėmis. Taigi, jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem parametrais: savo pH ir oksidacijos ir redukcijos potencialu.

ORP principas yra paprastas: kuo ORP skaitinė reikšmė didesnė, tuo maistas, vanduo, oras mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo +50 iki –200 mV, arterinio kraujo apie –57 mV. Vandentiekio vanduo nuo+200 iki +600. Disitliuotas vanduo +100 iki +200

Jeigu produkto ORP yra neigiamas, tai reiškia, kad jame yra laisvų elektronų. Tokias reikšmes įgyja ir šarminis vanduo, kuriame gausu laisvų elektronų. Kokia iš to nauda mums? Laisvi elektronai, patenkantys į mūsų organizmą kartu su neigiamai įkrautais produktais, neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sendina organizmą. Vadinasi, vartodami produktus su neigiamu ORP, stabdome organizmo senėjimą.

Tuo tarpu teigiamas ORP parodo, kad produkte elektronų trūksta: tokias reikšmes įgyja rūgštinis vanduo, kuris yra elektronų gavėjas. Dėl šių ypatumų rūgštinis vanduo pasižymi baktericidinėmis savybėmis, tačiau vartojimui jis netinka.

Suprasti OPR principą yra paprasta: kuo ORP yra aukštesnis (kuo daugiau skaičių greta pliuso), tuo maistas, vanduo, oras yra mažiau tinkami žmogui ir kitoms gyvybės formoms. Kai iš organizmo atimami neigiamai įkrauti jonai, greičiau vyksta senėjimo (oksidacijos) procesai. Kuo maisto arba gėrimų ORP labiau neigiamas, tuo daugiau galimybių jis turi stabdyti organizmo ląstelių senėjimo procesus.

Pagrindinis principas, kurio derėtų laikytis – vartoti maistą, vandenį su kuo žemesniu neigiamu ORP.  Visa sveikatinimo jonizuotu vandeniu metodika remiasi tuo, kad duotume organizmui būtent tai, kas atitinka jo vidinę terpę – t. y. minus 57 mV. Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, ją jis gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: kur skauda, yra problemų.

Parašyti atsiliepimą

PAINO Portable - Vandenilinio vandens generatorius, nešiojamas (su tritano stikline)

PAINO Portable - Vandenilinio vandens generatorius, nešiojamas (su tritano stikline)

Pristatome naujos kartos nešiojamąjį vandenilinio vandens generatorių Paino!
Labai koncentruoto vandenilinio vandens generavimas bet kurioje vietoje.
Vandenilinio vandens (RO Water) generavimas, nepriklausomai nuo jo šaltinio.
Pradėkite vandenilinio vandens generavimą vienu mygtuko paspaudimu.
Aukštas higienos lygis su paprasta valymo sistema.
Visiškas oksiduoto vandens atskyrimas ir išleidimas tik to vandens, kurį galima gerti.

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems