×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@osmosas.lt

Buitinis atvirkštinis osmosas | atbulinis osmosas | OSMOSAS.LT

NF150 gpd nanofiltravimo sistema

179,00 € (su PVM)

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

  • NF150
  • 3 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais kurjeriui

Puikiai telpa virtuvės spintelėje po kriaukle.
Nanofiltravimas - tai revoliucinė vandens valymo technologija, ypatingai grynam vandeniui gauti - be jokių kenksmingų teršalų, bet su natūraliais mineralais.

Nanofiltravimo sistema „Global Water NF150“ vandenį valo keliais etapais. Pirma, ji atlieka pirminį valymą, pašalina visus teršalus, didesnius nei 1 mikronas. Naudoja dvi polipropileno kasetes su 5 ir 1 mikronų filtru. Kitas etapas - cheminių medžiagų pašalinimas aktyvinta anglimi. Paruošia vandenį, kuris apdorojamas smulkia nanofiltravimo membrana. Sistema naudoja siurblį, kad sukurtų pakankamai aukštą slėgį.
FILTRAVIMO ETAPAI
Nanofiltravimo membrana pašalina visas kenksmingas medžiagas, esančias tiek miesto, tiek šulinio vandenyje.
1 etapas - 5 µm kasetė. Naudojimo trukmė 3-6 mėn., priklausomai nuo vandens kokybės ir kiekio.
2 etapas - 1 µm kasetė. Naudojimo trukmė 6 mėnesiai - priklausomai nuo vandens kokybės ir kiekio.
3 etapas - aktyvuotos anglies kasetė. Naudojimo trukmė 6 mėnesius - priklausomai nuo vandens kokybės ir kiekio.
4 etapas - nanofiltravimo membrana, 150 BVP talpos. Naudojimo trukmė 2–3 metus - priklausomai nuo vandens kokybės ir kiekio.
5 etapas - In-line anglies filtras. Naudojimo trukmė 6 mėnesiai - priklausomai nuo vandens kokybės ir kiekio.

Tai yra pilna sistema, nereikia įsigyti jokių papildomų priedų.

Kai kurie iš populiariausių teršalų, esantys mūsų vandentiekio vandenyje, kuriuos pašalina NF150 sistema:
- virusai ir bakterijos
- kalcio karbonatas
- sunkieji metalai
- pesticidai
- nitratai

Atkreipkite dėmesį, kad nanofiltravimo sistema nepašalina natūralių mineralų, esančių vandenyje.
„Global Water NF150“ sistema naudoja standartines filtrų kasetes.
TECHNINĖ SPECIFIKACIJA
Tiekiamo vandens temperatūra: 5 ° C - 40 ° C
Min. Slėgis: 1,5 atm
Maks. Slėgis: 6,0 atm
Jungčių tipas: greito tvirtinimo jungtys, pritvirtintos spaustukais.
Matmenys [cm]: 18 x 40 x 45 + bako aukštis 35 cm, skersmuo 23 cm

Po apdorojimo, vanduo nukreipiamas į talpyklą. Vanduo yra visiškai saugus vartoti žmonėms. Švarus vanduo išteka per atskirą maišytuvą, kuris yra rinkinyje. Maišytuvas montuojamas ant virtuvės stalviršio arba prie kriauklės krašto. Tarp talpyklos ir maišytuvo yra įrengta dar viena kasetė vandens valymui. Jis pašalina aromatinius junginius ir suteikia malonų skonį.

KAIP VEIKIA?
Nanofiltravimo sistema naudoja aukštą slėgį. Vanduo pereina per membraną, kurios poros yra mažesnės nei 0,0001 mikrono. Teršalai, kaip bakterijos ir virusai, nuleidžiami į kanalizacijos sistemą.

PRIVALUMAI
Membranos porų dydis svyruoja nuo 0,0001 iki 0,00001 mikronų. Taigi, vandenyje nėra bakterijų, virusų ir kitų rūšių priemaišų, tačiau vis dar yra svarbių mineralų.
Kitas didelis nanofiltravimo membranos privalumas yra kai kurių jonų redukcija, pvz. kalcio arba sulfatų ir nitratų. NF100 veikia kaip natūralus vandens minkštiklis, nenaudojant cheminių medžiagų ar filtrų. Tai puikus sprendimas, jei norite naudoti įrenginį prieš vandens jonizatorių.
Nanofiltravimas yra geriausia filtravimo technologija, užtikrinanti puikų vandens skonį.

Nanofiltravimo pranašumai, palyginti su atvirkštinio osmoso sistemomis:
Nepašalina naudingų mineralų iš vandens.
Mažesnis koncentrato atmetimo kiekis - tik 1 litras, 1 litrui apdoroto vandens

Ką nanofiltravimas pašalina iš jūsų vandens?

Bromodichlormetanas - 99,9%
Chloroformas - 99%
Chloras - 99,7%
Vinilo chloridas - 99%
Trihalogenmetanas - 99%
Kalcio karbonatas - min. 40%

KOMPLEKTE:

Tiekiamo vandens jungtys, drenažo jungtis, lanksčios jungiamosios žarnos, didelis 10 litrų švaraus vandens rezervuaras (gali būti keičiamas mažesniu), 150 gpd membrana (apie 570 litrų per dieną) ir siurblys membranos darbui kontroliuoti. Keramikinis maišytuvas GW-W1-02-CH. Taip pat yra raktas, skirtas korpusui atidaryti, ir tefloninė juosta, skirta sandarinimui. Įrengimo ir naudojimo instrukcijos kiekvienoje pakuotėje.
Išvalytas vanduo kaupiamas vandens rezervuare, jeigu maišytuvas užsuktas ir vanduo nebėga. Atsukus maišytuvą, vanduo bėga tol, kol visas išbėga iš rezervuaro. Rezervuarui ištuštėjus, jis vėl pildomas, o vandens srovė iš maišytuvo susilpnėja, kol rezervuaras užsipildo.

Jungčių tipas: greito prijungimo jungtys, tvirtinamos spaustukais.

Ši sistema yra parengta montuoti, lanksčios žarnos leidžia be rūpesčių įrenginį patalpinti virtuvės spintelėje. Sistema veikia iš karto.

OSMOSINIO VANDENS PRIVALUMAI

Gerti daugiau vandens yra protingas ir sveikas sprendimas! Bet yra daug pasirinkimų, kokį vandenį gerti. Iš butelių? Iš natūralių šaltinių? Iš centrinės vandens tiekimo sistemos?

Atvirkštinio (atbulinio) osmoso sistemos tiekia švarų, gaivų vandenį tiesiai į jūsų namus. Štai keletas priežasčių, kodėl tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Nesvarbu, kur gyvenate, jūsų namų vandenyje yra daug daugiau nei vien tik „H2O“. Tačiau, naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, galite labai sumažinti nepageidaujamų teršalų kiekį. Speciali membrana filtruoja didžiąją dalį mikroskopinių organizmų ir sunkiųjų metalų. Šios sistemos šalina tokius teršalus, kaip arsenas, nitratai ir nitritai, fluoridas, radis, baris, ištirpusios kietosios dalelės (TDS) ir kt.

Jei grynas vanduo yra tai, ko norite, atvirkštinio osmoso sistema yra reikalinga!

Atvirkštinis osmosas mažina natrio kiekį ir minkština vandenį. Vandens minkštikliai yra skirti pašalinti kietus mineralus iš vandens, jie išsprendžia daug problemų, tačiau nėra skirti išvalyti vandenį, jūs gaunate vandenį, kuris puikiai tinka namų ruošai, maudytis ir skalbti. Tačiau ne visi mėgsta suminkštinto vandens skonį. Atminkite, kad jonų mainų procese, naudojant vandens minkštiklį, kietieji mineralai pakeičiami natrio molekulėmis. Jame vis dar lieka didelis kiekis ištirpusių kietųjų medžiagų, kurios turi įtaką skoniui. Atvirkštinio osmoso sistema filtruoja natrį, kurį prideda į jūsų vandenį minkštiklis.

Vanduo buteliuose yra brangus. Plastikiniai buteliai – tai papildomos atliekos, kurios teršia gamtą, nes pernelyg dažnai patenka į sąvartynus. Be to, buteliuose vanduo nėra toks grynas, kaip manote. Tai tiesiog filtruotas vandentiekio vanduo. Atvirkštinio osmoso sistema tiekia žymiai pigesnį ir švaresnį vandenį. Be to, kai jums reikia švaraus geriamojo vandens, jis yra jūsų virtuvėje.

Jūsų namų vandenyje esančios priemaišos turi įtakos gaminamo maisto skoniui. Jei naudojate vandentiekio vandenį, yra didelė tikimybė, kad jame yra per daug chloro. Tai ne tik pakeičia maisto skonį, bet ir jį iškreipia. Kavos ir arbatos skonis ir aromatas geriau atsiskleidžia juos ruošiant su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos. 

Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pagaminti ledo kubeliai atrodo balti ir drumsti? To priežastis yra vandenyje esančios priemaišos ir susikaupusios dujos. Ledas formuojasi iš išorės, ir jam susiformavus, priemaišos susitelkia ledo kubelio centre, todėl atsiranda drumsta išvaizda.

Jei jums patinka ruošti kokteilius - gėrimuose puikiai atrodys skaidrūs ledo kubeliai. Ir dar  daugiau! Įrodyta, kad drumsti ledo kubeliai tirpsta greičiau nei skaidrūs ledo kubeliai iš gryno vandens. Tai reiškia, kad ledo kubeliai pagaminti su vandeniu iš atvirkštinio osmoso sistemos, išlaikys jūsų gėrimus šaltus ilgiau ir jų neatskies.

Be membranos, kuri filtruoja teršalus, prieš patenkant į maišytuvą, geriamasis vanduo atvirkštinio osmoso sistemoje gali būti filtruojamas ir per anglies filtrą. Paskutinis anglies filtras pašalina visus skonius ar kvapus.

Daugelis šeimų, kurios pradeda naudoti vandenį iš atvirkštinio osmoso sistemų, geria daugiau vandens ir mažiau saldžių sulčių, gazuotų gėrimų ir sodos bei mineralinio vandens.

Ar yra kokių nors trūkumų? Vienintelis skeptikų nurodomas trūkumas gali būti tas, kad atvirkštinio osmoso sistemos filtruoja mineralus, kurie, jų manymu, yra vertingi organizmui. Iš tikrųjų, mineralų, kurie reikalingi jūsų organizmui, reikia gauti iš maisto, kurį valgote. Be to, ištirpę mineralai, esantis geriamajame vandenyje, yra neorganiniai, o tai reiškia, kad jūsų organizmas sunkiai juos įsisavina. Tai paneigia galimą jų naudą sveikatai. Tie, kurie yra susirūpinę dėl prarandamų mineralinių medžiagų, visada gali naudoti papildus arba įsigyti specialią mineralizuojančią kasetę atvirkštinio osmoso sistemai. Kai kurie žmonės į atvirkštinio osmoso vandenį įsideda jūros druskos.

Esmė yra ta, kad įspūdingi atvirkštinio osmoso vandens privalumai gerokai viršija visus nedidelius trūkumus.

GPD (pralaidumas - per parą) : 150 GPD ~568 litrai per parą
Vandens rezervuaras : 10 litrų
Atsarginis filtrų komplektas : Nėra
Vandens maišytuvo tipas : Viengubas GW-W1-02-CH
Maitinimo šaltinis : 220-240V

Parašyti atsiliepimą

NF150 gpd nanofiltravimo sistema

NF150 gpd nanofiltravimo sistema

Pas mus įsigydami osmoso sistemą, dovanų gausite TDS matuoklį, kurio pagalba tiksliai žinosite, kada laikas keisti osmoso sistemos membranas.

Rekomenduojame membraną pakeisti, kai TDS matuoklis rodo daugiau negu 35 ppm.

Osmoso sistema veikia gerai, jei TDS matuoklio parodymai neviršija 10 - 30 ppm. 

DOVANOS VERTĖ 5.99 EUR

Visi filtrai sudarantys šią sistemą yra standartiniai, jų galima įsigyti visuose centruose prekiaujančiais statybinių medžiagų, remonto ir buities prekėmis (Senukai, Ermitažas ir pan.)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GARANTIJOS SĄLYGOS

GAMINTOJAS: Global Water sp. z o.o. (Lenkija)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Bylos atsisiuntimui

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems