Profesionalus filtras su vandens srauto reguliatoriumi

* Ar Jus domina prietaiso montavimo paslauga?
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

85,00 €
Kiekis
PREKĖS ŽENKLAS:
Profesionalus filtras su vandens srauto reguliatoriumi, KAINA BE PVM: 70.247934, KODAS: MF-42M-SR | 002
MF-42M-SR

Vandens filtrą rekomenduojama montuoti prie pagrindinės vandens jungties gyvenamajame pastate. Užtikrina tikslų vandens filtravimą (60 mikronų kasetė) ir galimybę tiksliai sureguliuoti (sumažinti) vandens srautą.

Filtras turi srauto mažinimo vožtuvą. Aukšta kokybė ir patikrintas veikimo būdas ne tik užtikrina švarų vandenį ir slėgio stabilizavimą, bet ir sumažina sunaudojamo vandens kiekį bei vietos, reikalingos filtrui įrengti, dydį.

Filtrą galima montuoti nepriklausomai nuo vandens tekėjimo krypties - sumontavus filtrą, manometras prisukamas prie korpuso priekinės arba galinės dalies.

Filtras turi dvi vandens jungtis su varžtais: 3/4" arba 1".

Vandens srauto valdymas

Filtrai su srauto reguliatoriumi apsaugo vamzdynus, vožtuvus ir kitą įrangą nuo pažeidimų, galinčių atsirasti dėl per didelio įsiurbiamo vandens slėgio. Ypač dideli slėgio įtempiai gali atsirasti naktį, esant mažiems vandens įsiurbimo įrenginiams, esant dideliems slėgio svyravimams arba hidraulinio smūgio reiškiniui. Tokiomis aplinkybėmis patikimas būdas nuo to apsaugoti sistemą - naudoti slėgio reduktorių arba vandens filtrą su srauto reguliatoriumi. Filtrai su srauto reguliatoriais taip pat sumažina vandens sąnaudas. Sumažinus vandens slėgį nepertraukiamo tekėjimo metu nuo 6 iki 3 barų, vandens sąnaudos sumažėja 29 %.

Techniniai duomenys:
Korpuso medžiaga: dezinfekcijai atsparus žalvaris
Prijungimo tipas: išorinis sriegis su varžtais, 3/4 colio jungtys arba vidinis sriegis, 1 colio jungtys - priklausomai nuo montavimo būdo.
Vandens temp: 1-70°C
Didžiausias vandens srautas: 4,2 m3/val.
Filtravimas: 60 mikronų
Didžiausias slėgis: Maksimalus našumas: 8 bar
Slėgio matuoklio diapazonas: 0-16 bar
Montavimo padėtis: vertikali
Vandens srauto kryptis: filtrą galima montuoti bet kuria vandens srauto kryptimi
Sieninis laikiklis: taip, pridedamas
Matmenys: H 28 cm, D 10 cm, W 15 cm

IŠSIPLAUNANČIŲ FILTRŲ VEIKIMO PRINCIPAS

Mechaninio valymo metu iš vandens pašalinamos smulkios dalelės, pavyzdžiui, smėlis, rūdys ir buitiniams prietaisams kenksmingos priemaišos. Dėl kietųjų dalelių gali sugesti skalbyklės, indaplovės, filtrai ir vandens šildytuvai. Jie taip pat pažeidžia santechnikos įrangą, siurblius ir maišytuvus. Šiuolaikinė pramonė kietosioms dalelėms iš vandens valyti siūlo mechaninius filtrus su grįžtamuoju plovimu. Tokio filtro viduje yra filtravimo elementas, kuris, veikiant atvirkštinei vandens srovei, plauna filtro vidų. Paprastai tai daroma atidarant išleidimo čiaupą įrenginio apačioje. Į prietaisą dideliu slėgiu tekantis vanduo išplauna visą filtro vidų ir nešvarumus į kanalizaciją arba į atskirą talpyklą. Efektyvus praplovimas trunka maždaug 30 sekundžių.

Mechaniniai atbulinio praplovimo filtrai gali būti skirti tiek šaltam (iki +40 °C), tiek karštam (iki +70 °C) vandeniui. Prie filtrų konstrukcijos galima prijungti automatinius praplovimo įjungimo įtaisus. Pavaros paleidimas gali būti atliekamas nustatytais laiko intervalais arba signalu iš relės, kuri aptinka vandens slėgio filtre pokytį. Todėl filtras gali veikti autonomiškai.

Mechaniniai atgalinio praplovimo filtrai gaminami iš korozijai atsparių medžiagų, kurios yra atsparios hidrauliniams smūgiams. Kadangi filtruojamasis paviršius yra didelio ploto, slėgio kritimas per filtrą yra nežymus, todėl galima plauti ilgesniais intervalais.

Mechaniniai filtrai su atbuliniu plovimu yra patvarūs, užtikrina geros kokybės filtravimą, juos lengva ir patogu naudoti.

MF-42M-SR