Profesionalus filtras su vandens slėgio reguliatoriumi

* Ar Jus domina prietaiso montavimo paslauga?
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

125,00 €
Kiekis
PREKĖS ŽENKLAS:
Profesionalus filtras su vandens slėgio reguliatoriumi, KAINA BE PVM: 103.305785, KODAS: MF-3M-SM | 001
MF-3M-SM

Profesionalus filtras su vandens slėgio reguliatoriumi, skirtas montuoti pagrindinėje pastato vandens įleidimo sistemoje.

Labai lengvas montavimas, paprastas valdymas, didelis našumas, tikslus vandens slėgio reguliavimas... ir dar daugiau. Filtras rekomenduojamas kaip pirmoji vandens filtravimo pakopa bet kuriame pastate, kuriam tiekiamas komunalinis vanduo.

Sauga:

Šis filtras veiksmingai apsaugos jūsų įrenginį nuo slėgio šuolių arba sumažins vandentiekio tinkle esantį vandens slėgį iki bet kurios pageidaujamos vertės.

Filtro korpusas pagamintas iš žalvario ir yra atsparus korozijai bei oksidacijai. Išbandytas dėl saugos nuo hidraulinių smūgių (150 000 ciklų esant 12 barų slėgiui), jis užtikrina visišką saugumą net ir tada, kai vandentiekio vandens slėgio vertė smarkiai šokteli.

Lengvas montavimas:

Filtrą galima montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Pasukama galvutė leidžia filtrą įrengti bet kurioje padėtyje, o filtro padėčiai nustatyti nereikia jokių įrankių.

Filtras turi dvi vandens jungtis, atitinkančias dažniausiai pasitaikančius montavimo skersmenis: 3/4 ir 1 colio.

Tai žalvarinės jungtys su pussukrūviais ir tarpinėmis - dėl to montavimas yra greitas ir paprastas.

Vandens kokybė:

Filtras apsaugo įrenginį nuo mechaninių priemaišų (smėlio, smulkiųjų frakcijų, vandens tiekimo sutrikimų padarinių ir t. t.), viršijančių 40 mikronų. Filtro kasetė yra nedėvima ir nekeičiama, o jos plovimas yra trivialus ir nereikalauja jokių įrankių: pakanka pasukti filtro apačioje esantį vožtuvą, kad būtų pašalintos ant kasetės paviršiaus susikaupusios priemaišos. Permatomas kasetės korpusas leidžia vizualiai įvertinti kasetės būklę.

Paprastas valdymas:

Filtras turi du manometrus, rodančius slėgio vertę sistemoje: vienas rodo tiekiamo vandens slėgį, o kitas - naudotojo pasirinktą vertę. Slėgiui sureguliuoti nereikia jokių įrankių, tiesiog ranka pasukite už filtro esantį reguliatorių iki norimos vertės.

Vandens taupymas:

Sumažinus vandens slėgį nepertraukiamo tekėjimo metu nuo 6 iki 3 barų, vandens suvartojimas sumažėja 29 %.

Techniniai duomenys:

Korpuso medžiaga: dezinfekcijai atsparus žalvaris
Prijungimo tipas: išorinis sriegis su sraigtinėmis jungtimis, 3/4" FG arba 1" GW jungtimis - priklausomai nuo montavimo būdo
Filtravimas: 40 mikronų
Didžiausias vandens srautas: Didžiausias našumas: 3 m3/h
Vandens temp: 5°C - 40°C
Vandens slėgio reguliavimo diapazonas: 1 - 10 bar
Didžiausias slėgis: 10 - 10 m: 10 bar
Slėgio matavimo manometrais diapazonas: 0 - 16 bar

Matmenys:
Aukštis: 310 mm
Plotis: 160 mm
Gylis: 135 mm

IŠSIPLAUNANČIŲ FILTRŲ VEIKIMO PRINCIPAS

Mechaninio valymo metu iš vandens pašalinamos smulkios dalelės, pavyzdžiui, smėlis, rūdys ir buitiniams prietaisams kenksmingos priemaišos. Dėl kietųjų dalelių gali sugesti skalbyklės, indaplovės, filtrai ir vandens šildytuvai. Jie taip pat pažeidžia santechnikos įrangą, siurblius ir maišytuvus. Šiuolaikinė pramonė kietosioms dalelėms iš vandens valyti siūlo mechaninius filtrus su grįžtamuoju plovimu. Tokio filtro viduje yra filtravimo elementas, kuris, veikiant atvirkštinei vandens srovei, plauna filtro vidų. Paprastai tai daroma atidarant išleidimo čiaupą įrenginio apačioje. Į prietaisą dideliu slėgiu tekantis vanduo išplauna visą filtro vidų ir nešvarumus į kanalizaciją arba į atskirą talpyklą. Efektyvus praplovimas trunka maždaug 30 sekundžių.

Mechaniniai atbulinio praplovimo filtrai gali būti skirti tiek šaltam (iki +40 °C), tiek karštam (iki +70 °C) vandeniui. Prie filtrų konstrukcijos galima prijungti automatinius praplovimo įjungimo įtaisus. Pavaros paleidimas gali būti atliekamas nustatytais laiko intervalais arba signalu iš relės, kuri aptinka vandens slėgio filtre pokytį. Todėl filtras gali veikti autonomiškai.

Mechaniniai atgalinio praplovimo filtrai gaminami iš korozijai atsparių medžiagų, kurios yra atsparios hidrauliniams smūgiams. Kadangi filtruojamasis paviršius yra didelio ploto, slėgio kritimas per filtrą yra nežymus, todėl galima plauti ilgesniais intervalais.

Mechaniniai filtrai su atbuliniu plovimu yra patvarūs, užtikrina geros kokybės filtravimą, juos lengva ir patogu naudoti.

MF-3M-SM