Vandens kokybės matuoklis TDS PRO

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

9,99 €
Kiekis

KILMĖS ŠALIS: Kinija

GARANTIJA:12 mėnesių

PREKĖS ŽENKLAS:
Vandens kokybės matuoklis TDS PRO, KAINA BE PVM: 8.256197, KODAS: TDS-PRO | 001
TDS-PRO

Skaitmeninis vandens kokybės matuoklis

Skaitmeninis vandens kokybės matuoklis skirtas tikrinti vandens kokybę, rodo bendrą ištirpusių kietųjų medžiagų dalelių tirpale koncentraciją.

Ekonominis modelis, idealiai tinka galutiniams vartotojams.

TDS reiškia „ištirpusias kietąsias medžiagas“, į kurias įeina tirpios druskos, tokios kaip kalcis, magnis ir kt., joniniai organiniai junginiai, tokie kaip amonio acetatas, natris ir kt., ir metalų jonai, tokie kaip chromas, cinkas, švinas, varis ir kt. TDS matuojamas PPM, reiškiančiu „milijonines dalis“, arba tik mg / L, reiškiančiu „miligramus litre“. Iš esmės, kuo mažesnis rodmuo, tuo grynesnis jūsų vanduo. PSO sako, kad bet koks vanduo, kurio rodmuo mažesnis nei 300 ppm, yra tinkamas gerti. Nors jūs galite gerti bet kokį vandenį iki maždaug 1000 ppm. Teoriškai. Tačiau jame gali būti kenksmingų cheminių medžiagų. 

TDS galima sumažinti praleidžiant vandenį per atvirkštinio osmoso sistemą (RO). Geras RO filtravimo įrenginys gali sumažinti ištirpusių kietųjų medžiagų kiekį daugiau kaip 90%. TDS matuoklis gali patikrinti jūsų vandens grynumą, tačiau jis negali patikrinti tokių dalykų kaip bakterijos, virusai ir kitos kenksmingos medžiagos. Su TDS matuokliu galite patikrinti, ar gerai veikia jūsų vandens valymo įrenginys. Ar sumažina ištirpusių kietųjų medžiagų kiekį? Pirmiausia išbandykite vandenį iš čiaupo ir palyginkite su išvalytu vandeniu.

NAUDOJIMO BŪDAS

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įpilti į puodelį vandens, kurį norite patikrinti. Tada paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte matuoklų, įsitikinkite, kad rodoma reikšmė lygi nuliui. Tada įdėkite į vandenį. Jums tereikia palaukti kelias sekundes. 

Skystųjų kristalų ekranas parodys vandens grynumą ppm vienetais (1ppm (parts per million)~ 1mg/l).

RODMENŲ PAAIŠKINIMAI (VANDENS KOKYBĖ)

0-25 – gera (tokios kokybės vanduo vanduo būna apdorojus šiais būdais: distiliavimas/atbulinis osmosas/zerowater filtrai)
25-100 – pakankamai gera
100 - 200 - prasta
300-600 – bloga
600-999 – ypatingai bloga

Vartotojai TDS vandens reikšmes mato skystųjų kristalų ekrane, esančiame viršutinėje dalyje.
Rodmuo stabilizuojasi per maždaug tris sekundes, patikrinus vandenį šiuo prietaisu. Matuoja vandens kokybę milijoninėmis dalimis. Naudingas tiriant geriamojo vandens kokybę (nepakeičiamas naudojant vandens valymo fitrus), taip pat laboratoriniams tikslams, akvariumams, baseinams, valgio ruošimui. Kuo žemesnis yra TDS lygis vandenyje, tuo efektyviau Jūsų kūno ląstelės pasisavina geriamą vandenį. Kuo aukštesnis TDS lygis vandenyje, tuo didesnė galimybė, kad vandenyje bus kenksmingų teršalų, galinčių sukelti pavojų Jūsų sveikatai arba apsunkinti vandens molekulių įsisavinimą ląstelių lygmenyje.

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

TDS-PRO

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)
Įvertinimas 
Gediminas 2022-02-10

krevetes.com

Naudoju jau antra. tuoj reiks trecio, nes vis nuskandinu. dirba gerai, tik neatsparus imetimui i vandeni :)

Parašyk atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti