Buferinis tirpalas / maišelis kalibravimui Adwa pH 7.01 20ml

Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

2,00 €
Kiekis
Prekė užsakoma, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Buferinis tirpalas / maišelis kalibravimui Adwa pH 7.01 20ml, KAINA BE PVM: 1.652893, KODAS: AD70007 | 001
AD70007

"Adwa" buferiniai tirpalai ruošiami pagal tikslias formules ir standartizuojami pH matuokliu, kalibruotu pagal NIST standartus. Ant visų pH tirpalų nurodytas partijos numeris, galiojimo laikas ir pH ir temperatūros koreliacijos lentelė. Šis buferinis tirpalas plačiai naudojamas vandens valymo įrenginiuose, maisto pramonėje ir visur, kur tikimasi, kad pH bus šiek tiek rūgštinis.

Norėdami atlikti dviejų taškų kalibravimą, vadovaukitės toliau aprašyta nuoseklia procedūra. Reikia 4,01 pH buferinio tirpalo ir 7,01 pH buferinio tirpalo.

1) Elektrodą kruopščiai nuplaukite distiliuotu vandeniu, kad pašalintumėte visus saugojimo tirpalo, technologinės terpės ar ankstesnio bandymo tirpalo pėdsakus. Po kiekvieno buferinio tirpalo bandymo elektrodą kruopščiai nuplaukite, kad išvengtumėte pH buferinių tirpalų užterštumo pernešimo. Švelniai nusausinkite elektrodą minkštu audiniu, kad pašalintumėte skalavimo vandens perteklių. Netrinkite lemputės, nes tai gali sukelti statinio krūvio kaupimąsi.

2) Įstatykite elektrodą ir A.T.C. (automatinį temperatūros kompensatorių) į 7,01 pH buferinį tirpalą. Palikite 30 sekundžių, kad elektrodas ir (arba) A.T.C. pasiektų šiluminę pusiausvyrą su buferiniu tirpalu. Standartizavimo/nulio valdikliu sureguliuokite pH matuoklį taip, kad pH rodmuo būtų lygus 7,01.

Pastaba: Jei matuoklis neturi A.T.C., į 7,01 pH buferinį tirpalą kartu su elektrodu įdėkite termometrą. Palikite 30 sekundžių, kad pora pasiektų šiluminę pusiausvyrą su buferiniu tirpalu. Nustatykite matuoklio temperatūros ratuką taip, kad jis atitiktų termometro rodmenis. Tada pH matuoklį sureguliuokite naudodami standartizavimo/nulio valdiklį, kad pH rodmuo būtų lygus 7,01.

3) Pakartokite 1 veiksmą ir įkiškite elektrodą ir A.T.C. į 7,01 buferinį tirpalą. Palaukite 30 sekundžių ir tik tada sureguliuokite pH matuoklį nuolydžio/atstumo valdikliu, kad pH rodmuo būtų lygus 7,01.

4) Pakartokite 2 ir 3 veiksmus, kad kalibravimas būtų kuo tikslesnis.

Pastabos:

a) Kad rezultatai būtų tiksliausi, visada naudokite šviežius pH buferinius tirpalus.

b) 7,01 pH buferinį tirpalą 3 veiksme galima pakeisti 10,01 pH buferiniu tirpalu. Visi pH buferiniai tirpalai, kurių pH viršija 6,86, yra mažiau stabilūs ir jų galiojimo laikas ribotas. Šie aukšto pH buferiniai tirpalai lengviau absorbuoja CO2 iš atmosferos ir, palikti atviri, paprastai pasikeičia į žemesnę pH vertę. Dėl šios priežasties, norint atlikti patikimą dviejų taškų kalibravimą, rekomenduojama naudoti 7,01 buferinį tirpalą. Be to, buferiai turėtų atitikti pageidaujamą pH intervalą.

c) Kai pH elektrodas kalibruojamas automatinio kalibravimo matuokliu, reikiama kalibravimo procedūra pateikiama matuoklio naudojimo instrukcijoje.

Adwa Instruments
AD70007

Parsisiųsti

INSTRUKCIJOS

SVARBI INFORMACIJA, KUR RASTI PREKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ

Parsisiųsti (78.25KB)