Trijų krypčių virtuvės maišytuvas Aquaphor C125

Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Your Offer is accepted, please check your inbox.

  • Use dot instead of comma
  •     *Privalomi laukai

Kraunama

175,00 €
145,00 € Sutaupykite 30,00 €
Kiekis
Nerūdijančio plieno virtuvės maišytuvas. Labai ekologiškas. Tik patikimiausi komponentai.  Išgryninto geriamojo vandens ir vandentiekio vandens tiekimui
PREKĖS ŽENKLAS:
  • -30,00 €
Trijų krypčių virtuvės maišytuvas Aquaphor C125, KAINA BE PVM: 145, KODAS: AQ-FAUCET-C125 | 001
AQ-FAUCET-C125

KOMPLEKTE

Maišytuvo korpusas 1 vnt.
Aeratorius 1 vnt.
Lankstus prijungimas 
Kasetė

Maišytuvo korpusas

Pagamintas tik iš SUS 304 nerūdijančiojo plieno. Labai ekologiškas. Tik patikimiausi komponentai. Praktiškas nerūdijančio plieno paviršius (ant paviršiaus nelieka pirštų atspaudų.

Dizainas ir techninės savybės

Tradicinio skandinaviško dizaino maišytuvai. Aukštas snapelis užtikrina maksimalų naudojimo patogumą. Padidintas maišytuvo sukimosi spindulys 180 laipsnių. Vidinis vamzdis iš nerūdijančio plieno. Lengva montuoti ant bet kokio paviršiaus.

Aeratorius

Aukštos kokybės rinkos lyderės "Neoper l" (Šveicarija/Vokietija) aeratorius. Unikalus aeratorius, atskiriantis vandentiekio ir geriamojo vandens srautus. Po valymo geriamasis vanduo atskiru nerūdijančio plieno vamzdžiu teka į aeratorių su atskiru išėjimu.

Lankstus prijungimas

"SoftPEX" čiaupo jungtis, skirta vandentiekio vandens jungčiai Lanksti jungtis iš skersinio PE su nerūdijančiojo plieno apvalkalu Nesidėvi, tarnauja daugiau kaip 30 metų Du O-žiedai suteikia papildomą garantiją nuo nuotėkio.

Kasetė

Keraminė kasetė iš pirmaujančio Europos gamintojo SEDAL (Ispanija) Aukštos kokybės keraminės plokštelės puikiai tarnauja, kai vanduo yra užterštas.


Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių išvaizdos, tačiau savo savybėmis ir techninėmis charakteristikomis nesiskirs nuo aprašymo. Taip pat parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

AQ-FAUCET-C125